2019 kelnerzy i obszary wizowe

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    ysmn0
    Uczestnik

    Przyjaciele, 30 września złożyłem wniosek o łączenie rodzin z Izmiru. Pod kodem kreskowym w prawym górnym rogu kartki formatu A4 podawanej po rozmowie kwalifikacyjnej znajduje się 6-cyfrowy numer. Czy to jest tak zwany numer śledzenia? A czy ktoś mógłby napisać o swoich doświadczeniach? cześć :)

    ysmn0
    Uczestnik

    Amen, mam nadzieję, że wkrótce ponownie spotkasz się z żoną. Będę się o ciebie modlił. Dziękuję bardzo :)


    Cześć. Przede wszystkim życzę powodzenia i cierpliwości wszystkim, którzy tak jak ja czekają na wydanie wizy. 4 listopada złożyłem wniosek o wizę do Izmiru. Ja też czekam... mam nadzieję, że kiedy ten proces się zakończy i dostanę wizę, a mąż nakręci filmy informacyjne o całym procesie, jest to męczący i trudny proces. Mam nadzieję, że jak najszybciej otrzymamy dobre wieści.

    ozzzyj
    Uczestnik

    Powodzenia ysmn0 Bardzo się cieszę razem z Tobą. Powodzenia, insha'Allah. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Życzę szczęścia z żoną.

    Witam, mam nadzieję, że jest już późno, to bardzo męczący proces... Czy sprzeciwiłeś się odmowie? Z tego co wiem, na złożenie sprzeciwu jest określony termin i jeśli nie skorzystasz z tego prawa, nie będziesz już miał prawa ubiegać się o wizę umożliwiającą łączenie rodzin.Czy Twój małżonek jest obywatelem Turcji?

    ozzzyj
    Uczestnik

    Cześć. Przede wszystkim życzę powodzenia i cierpliwości wszystkim, którzy tak jak ja czekają na wydanie wizy. 4 listopada złożyłem wniosek o wizę do Izmiru. Ja też czekam... Jeśli Bóg pozwoli, kiedy ten proces się zakończy i dostanę wizę, a mąż nakręci filmy informacyjne o całym procesie. Proces jest męczący i trudny. Mam nadzieję, że jak najszybciej otrzymamy dobre wieści.

    Witam, czy otrzymałeś wizę? Złożyłem wniosek ze Stambułu 8 listopada.. dla miasta Norymberga.. Dziś minęły dokładnie 2 miesiące, nadal czekam. Przed ostatnimi świętami poprosili moją żonę o przesłanie dokumentów pocztą, moja żona poszła dzisiaj, ale policja do spraw cudzoziemców jak zwykle nie udziela żadnych informacji o sytuacji 🤦🏻‍♀️ To bardzo przytłaczający proces. Mam nadzieję, że niedługo wszyscy dostaniemy wizy 🙏🏻

Wyświetlanie 4 odpowiedzi - od 31 do 34 (łącznie 34)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.