2019 kelnerzy i obszary wizowe

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    ysmn0
    Uczestnik

    Przyjaciele, 30 września złożyłem wniosek o łączenie rodzin z Izmiru. Pod kodem kreskowym w prawym górnym rogu kartki formatu A4 podawanej po rozmowie kwalifikacyjnej znajduje się 6-cyfrowy numer. Czy to jest tak zwany numer śledzenia? A czy ktoś mógłby napisać o swoich doświadczeniach? cześć :)

    ysmn0
    Uczestnik

    Aaaa, bardzo mi przykro, jakie dochody ma twoja żona?

    Pokojówka
    Uczestnik

    Wiedzieliśmy, że to minimalna płaca, ale to wystarczyło. Teraz będziemy się odwoływać, mam nadzieję, że to się nie odwróci. Bo tak się nudzę :(

    ysmn0
    Uczestnik

    Niech Bóg pomoże Ci jak najszybciej wrócić do żony i dziecka.Bardzo mi przykro. Spokojnie, prawnik rozwiąże tę sytuację.

    Pokojówka
    Uczestnik

    Mam nadzieję, że zostanie to rozwiązane :cryla:

    ysmn0
    Uczestnik

    Na szczęście, czy zgłosiłeś się do prawnika, czy są jakieś postępy?

    Pokojówka
    Uczestnik

    Mam nadzieję, że w tym tygodniu wyrazimy sprzeciw. Znalezienie prawnika tam również stanowi problem, przyjacielu. Miejmy nadzieję, że sprzeciw nie zostanie odrzucony. Najpierw musimy poprawić nasze warunki. Mam nadzieję, że nie będę musiał ponownie aplikować. Bo ponowny wyjazd do Ankary jest i kłopotliwy, i kosztowny. Przysięgam, że jestem zmęczony.
    Jakieś wieści o twojej wizie?

    ysmn0
    Uczestnik

    Jeśli będę mógł, wydam wizę i dam ją tobie, Insha'Allah, pojedziesz tak szybko, jak to możliwe, bez żadnych kłopotów. Nie słychać ode mnie dźwięku. Nie wiem, czy dokumenty zniknęły, czy nie. Wysyła pocztę, żona nie wraca, dzwonią, nie otwierają. Jestem zmęczony tą pracą

    Pokojówka
    Uczestnik

    Powiedzieli, że jest późno, nie bądź twardy.
    Mam nadzieję, że Twoja wiza zostanie zatwierdzona.
    Naprawdę nie mam już we mnie zapału. Po prostu współczuję mojemu dziecku, ono dorastało przez rok bez ojca. Do wszystkich nazywa tatusiem :'(
    Zobaczymy jakie efekty uzyskamy, nie mam już cierpliwości.

    ysmn0
    Uczestnik

    Tak jak ludzie nie mają cierpliwości. Chciałbym, żeby tak bardzo nie przeszkadzali.

    Pokojówka
    Uczestnik

    To, co robią, jest sprzeczne z prawami człowieka.
    Wcześniej starałem się o wizę turystyczną, odmówili na podstawie 9 artykułu.
    Walczę od miesięcy. Siedziałam w domu na certyfikat A1 i pracowałam do rana, pojechałam do Ankary i zdałam egzamin.
    To trudne sprawy dla osoby z dziećmi.
    Poszedłem ponownie we wrześniu i złożyłem wniosek z dzieckiem. Czekaj, czekaj, koniec zawsze jest rozczarowujący. Uwierz mi, nie mam już siły. Mój wysiłek, moje pieniądze i mój czas przepadły. :( Tak tam ze mną pracował. Nie wiem, jaki będzie nasz koniec.

    ysmn0
    Uczestnik

    Bóg zapłać w jakim mieście mieszkasz

    ysmn0
    Uczestnik

    Gdzie jesteś w Niemczech? Moja żona dzwoni i nie może się z nią skontaktować, umówiła się na czwartek. masz szczęście

    ysmn0
    Uczestnik

    Mój paszport został dzisiaj wysłany, niech Bóg mnie nie zawstydzi, ale jest coś takiego: moja żona nie otrzymała listu.

    ysmn0
    Uczestnik

    Przyjaciele, moja wiza w końcu dotarła, złożyłem wniosek z Izmiru 30 września, wysłano 15 listopada, dotarła do mnie 18 listopada, czyli dzisiaj. Jadę do Berlina, oddział zagraniczny nie zadzwonił do mojej żony, nie wysłał listu ani w żaden sposób się ze mną nie skontaktował. Nagle nadeszła wiadomość o ładunku. Niech Bóg da cierpliwość czekającym, mam nadzieję, że otrzymacie dobre wieści.

    Pokojówka
    Uczestnik

    Gratulacje ysmn0. Jestem bardzo szczęśliwy z twojego powodu. Mam nadzieję. Mam nadzieję, że wszystko idzie dobrze. Życzę ci szczęścia z żoną.

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 16 do 30 (łącznie 34)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.