Oczekiwanie na wizę do Niemiec 2019

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    bluexnumx
    Uczestnik

    Zaczynam ten temat dla naszych znajomych, którzy od 2019 roku będą się dzielić swoimi pomysłami na kwestie wizowe, mam nadzieję, że wszystko będzie z pożytkiem dla wszystkich...

    na północ
    Uczestnik

    Moja żona dwa razy dzwoniła do oddziału cudzoziemców i powiedziano mi, że moje papiery nie poszły, transakcje w Turcji są powolne, a my skontaktujemy się z Państwem, gdy tylko przyjdą dokumenty. Po półtora miesiąca wysłałem e-mail do konsulatu i nie było odpowiedzi. Insha'Allah dostaniemy zgodę jak najszybciej, trudno czekać 😒

    Radzę uzbroić się w cierpliwość, jak zadzwonisz i naciśniesz to transakcje mogą się opóźnić bo nie wiesz na jakiego funkcjonariusza trafisz, dany funkcjonariusz jest ważny.

    życzę hanie
    Uczestnik

    Tak jak powiedziałeś, jeśli nie masz skomplikowanej sytuacji, zazwyczaj dostajesz odpowiedź w ciągu dwóch tygodni z oddziału zagranicznego i dostajesz zgodę.
    Mam nadzieję, że dostaniesz dobre wieści i poznasz swoją żonę.

    pozdrowienia
    Ja też złożyłem wniosek w grudniu, w zeszłym tygodniu otrzymałem pismo o brakujących dokumentach, żona odbierze je jutro.
    Słyszałem, że ci, którzy zgłosili się w grudniu, zostali zatwierdzeni w styczniu, czekamy, mam nadzieję, że wkrótce otrzymamy odpowiedzi.

    na północ
    Uczestnik

    pozdrowienia
    Ja też złożyłem wniosek w grudniu, w zeszłym tygodniu otrzymałem pismo o brakujących dokumentach, żona odbierze je jutro.
    Słyszałem, że ci, którzy złożyli wniosek w grudniu, otrzymali zgodę w styczniu, czekamy, insha'Allah, nasze odpowiedzi wkrótce nadejdą.

    merhaba
    Mam nadzieję, że za dwa tygodnie otrzymacie odpowiedź i dobre wieści z oddziału zagranicznego.

    ozzzyj
    Uczestnik

    pozdrowienia
    Ja też złożyłem wniosek w grudniu, w zeszłym tygodniu otrzymałem pismo o brakujących dokumentach, żona odbierze je jutro.
    Słyszałem, że ci, którzy złożyli wniosek w grudniu, otrzymali zgodę w styczniu, czekamy, insha'Allah, nasze odpowiedzi wkrótce nadejdą.

    Cóż, ten proces bardzo się zmienia. Ci, którzy jadą do małych miasteczek, mają wizę w 2 dni, 1 tydzień, a są tacy, którzy czekają 6 miesięcy 🤷🏻‍♀️ Aplikowałem np. 8 listopada , moja wiza przyszła dopiero w zeszłym tygodniu.Miej cierpliwość do wszystkich czekających, życzę Ci abyś szybko był w domu.

    StuttgartDziecko
    Uczestnik

    Cześć przyjaciele

    20 stycznia złożyłem wniosek z Ankary przez dziecko, moje dokumenty były kompletne. Nie było nic negatywnego, więc i tak trwało to krótko. Moja żona mieszka w centrum Stuttgartu. Czy ktoś już aplikował ze Stuttgartu, ile czasu zajmuje oszacowanie? Są tacy, którzy aplikują z takich miast jak Monachium czy Berlin i dostają wizę na okres 1 miesiąca, 1 i pół miesiąca, i aplikują za pośrednictwem współmałżonka, a nie dziecka.

    Mustafa D
    Uczestnik

    Przyjaciele, pojęcie wizy jest pojęciem bardzo względnym.Według was, jeśli po złożeniu dokumentów sytuacja jest ok, wiza dotrze do was za kilka tygodni, więc żadna wskazówka, którą stąd dostaniecie, nie przyspieszy waszej pracy Twoja praca jest całkowicie w rękach funkcjonariuszy, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć wszystkiego najlepszego i czekać. Niektórzy znajomi poszli i powiedzieli, że nigdy nie powinieneś śledzić swoich interesów przed 1 miesiącem, ale uważam to za błąd, a dokładniej, jeśli twoje dokumenty dotarły do ​​​​Niemiec, jest policjant, który opiekuje się twoim współmałżonkiem, możesz uzyskać informacje od tego oficerze, mam nadzieję, że wkrótce wszyscy dostaną wizę.

    Mustafa D
    Uczestnik

    Dzisiaj moja wiza trafiła do tych, którzy czekali na proso.

    :polityka:

    cns24
    Uczestnik

    Dzisiaj moja wiza trafiła do tych, którzy czekali na proso.

    Bądź dobry  :)

Wyświetlanie 12 odpowiedzi - od 526 do 537 (łącznie 537)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.