Oczekiwanie na wizę do Niemiec 2019

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    bluexnumx
    Uczestnik

    Zaczynam ten temat dla naszych znajomych, którzy od 2019 roku będą się dzielić swoimi pomysłami na kwestie wizowe, mam nadzieję, że wszystko będzie z pożytkiem dla wszystkich...

    życzę hanie
    Uczestnik

    :)


    Nurkowanie  :)
    Oczywiście jestem pewien, że z Turcją jest zupełnie inaczej, ale nie mamy innego wyjścia, jak tylko się do tego przyzwyczaić.
    Jestem w Aksaray, którym miastem jesteś

    Pozdrawiam Dilek Han,
    Oficjalnie rozmawiamy na forum😂 ale kto tu był miesiące temu. W dzisiejszych czasach to miejsce prawie zamieniło się w jagodę 🤣 nie ma już nikogo 😲 Wysłałem Ci wiadomość prywatną. Chyba nie przyszło🙄. Aplikowałem z Izmiru. 🙋🏻‍♀️

    życzę hanie
    Uczestnik

    :)

    na północ
    Uczestnik

    Witam, właściwie nie każdy dostał wizę, chyba tylko cierpliwie czeka, tak jak ja 😉

    na północ
    Uczestnik

    Złożyłem podanie ze Stambułu, 4 listopada, 5 grudnia wysłano list do żony, wymaganych dokumentów było trochę za dużo, powodem było to, że mieszkaliśmy w Stambule przez 3,5 roku, więc woleliśmy Stambuł ze względu na problemy zdrowotne.

    na północ
    Uczestnik

    Nawiasem mówiąc, poproszono o kontakt listowny.Data, którą wysłaliśmy, to 13 stycznia.Wymagane dokumenty
    Pasek wynagrodzenia za 6 miesięcy
    zaświadczenie o dochodach
    Dokumentacja przedstawiająca status emerytalny
    Dokumenty z ostatnich 5 lat
    Umowa najmu lokalu mieszkalnego
    dokument sesyjny
    Porozumienie biznesowe

    na północ
    Uczestnik

    To nie koniec 😉
    Wyjaśnij, dlaczego zwlekałeś ze złożeniem wniosku do teraz
    W każdym razie przygotowaliśmy i wysłaliśmy go w dniu, który napisałem powyżej.
    24 stycznia zażądano ponownie dokumentów
    Opisz, jak radziłeś sobie w przeszłości
    Oraz daty wjazdu i wyjazdu do Niemiec
    Zobaczmy, co się stanie w przyszłym tygodniu

    cns24
    Uczestnik

    merhaba
    Aplikowałem o wizę 5 grudnia, jestem w 55 dniu, czekam dalej 😔

    na północ
    Uczestnik

    Witam życzę cierpliwości
    Naprawdę trudno jest czekać

    Złożyłem podanie ze Stambułu, 4 listopada, 5 grudnia wysłano list do żony, wymaganych dokumentów było trochę za dużo, powodem było to, że mieszkaliśmy w Stambule przez 3,5 roku, więc woleliśmy Stambuł ze względu na problemy zdrowotne.

    Przede wszystkim bardzo dziękuję,
    Nasze daty składania wniosków są takie same. Tylko konsulaty są inne. Dopóki nie zobaczyłem Twojej wiadomości, myślałem, że wszyscy, którzy aplikowali w mojej historii, odeszli. Twoja sytuacja wydaje się dość skomplikowana. Mam nadzieję, że uzyskasz zgodę, zanim zobaczysz 4-ty list.

    na północ
    Uczestnik

    Dzięki tak, jestem trochę zdezorientowany
    Myślę, że jest dużo osób, które mogą złożyć wniosek w listopadzie i nie pojechać, więc nie zniechęcajcie się.
    Myślę, że to nie był ostatni list, więcej go nie wyślą, jest albo zaakceptowany, albo odrzucony.

    na północ
    Uczestnik

    Przede wszystkim bardzo dziękuję,
    Nasze daty składania wniosków są takie same. Tylko konsulaty są inne. Dopóki nie zobaczyłem Twojej wiadomości, myślałem, że wszyscy, którzy aplikowali w mojej historii, odeszli. Twoja sytuacja wydaje się dość skomplikowana. Mam nadzieję, że uzyskasz zgodę, zanim zobaczysz 4-ty list.

    Tak jak powiedziałeś, jeśli nie masz skomplikowanej sytuacji, zazwyczaj dostajesz odpowiedź w ciągu dwóch tygodni z oddziału zagranicznego i dostajesz zgodę.
    Mam nadzieję, że dostaniesz dobre wieści i poznasz swoją żonę.

    cns24
    Uczestnik

    Witam życzę cierpliwości
    Naprawdę trudno jest czekać

    Witam życzę cierpliwości
    Naprawdę trudno jest czekać

    Dziękuję, mam nadzieję, że Twoja sprawa zakończy się pozytywnie tak szybko, jak to możliwe.

    cns24
    Uczestnik

    Moja żona dwukrotnie dzwoniła do oddziału ds. cudzoziemców i dowiedziała się, że nie dotarły moje dokumenty i że w Turcji transakcje przebiegają powoli.Skontaktujemy się z Państwem, gdy tylko dokumenty dotrą. Po półtora miesiąca wysłałem e-mail do konsulatu i nie otrzymałem odpowiedzi. Mam nadzieję, że jak najszybciej uzyskamy zgodę, bardzo trudno jest czekać😒

    na północ
    Uczestnik

    Dziękuję, insha'Allah, twój będzie pozytywny tak szybko, jak to możliwe.

    dzięki
    Cokolwiek jest dobre, myślę, że ważne jest, aby być zdrowym i spokojnym, być razem z partnerem życiowym, życie tak mija, pełne walki, mija czas.

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 511 do 525 (łącznie 537)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.