2019 kelnerzy i obszary wizowe

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    ysmn0
    Uczestnik

    Przyjaciele, 30 września złożyłem wniosek o łączenie rodzin z Izmiru. Pod kodem kreskowym w prawym górnym rogu kartki formatu A4 podawanej po rozmowie kwalifikacyjnej znajduje się 6-cyfrowy numer. Czy to jest tak zwany numer śledzenia? A czy ktoś mógłby napisać o swoich doświadczeniach? cześć :)

    Pokojówka
    Uczestnik

    Witam,
    Złożyłem wniosek z Ankary z moim dzieckiem 17 września. Brakowało mi jednego dokumentu. Dali brakujący papierowy formularz i poprosili mnie o jego uzupełnienie. Nie podali żadnego numeru referencyjnego. Na papierze dostarczonym przez firmę UPS cargo znajduje się numer śledzenia, z którego mogę go śledzić na stronie ładunku.
    Moje akta dotarły do ​​urzędu ds. cudzoziemców w zeszłym tygodniu. Oficer maks. Powiedział, że poczekasz 4 tygodnie, bo sprawdzają akta pod względem gęstości i tam porządku. Niemcy mają wakacje co tydzień, zobaczymy, mam nadzieję, że w listopadzie uda nam się uzyskać wizę.
    Wszystkim oczekującym życzę cierpliwości, to bardzo trudny proces.

    ysmn0
    Uczestnik

    Zastanawiam się, dlaczego nie dali mi papieru towarowego UPS? 😮 To gdzie w Niemczech się wybierasz? Jadę do Berlina, najlepiej, żeby nie sprawiali problemów. To naprawdę trudny proces, niepewność to coś, czego najbardziej nie lubię. Mam nadzieję, że Bóg da nam to, czego pragniemy. Dziś mija już cały miesiąc, a ja ledwo to wytrzymuję. Są ludzie, którzy czekają już 6 miesięcy, naprawdę gratuluję im cierpliwości. :)

    Jak dowiedziałeś się, że dokumenty dotarły do ​​oddziału dla cudzoziemców?? Kto powiedział, że trzeba czekać 4 tygodnie??

    Pokojówka
    Uczestnik

    Mówiłeś, że aplikowałeś z Izmiru, prawdopodobnie przyślą cię za opłatą, chyba dlatego ma umowę z ładunkiem krajowym.
    Mam nadzieję, że miejscem, do którego pojadę, będzie Hanower.
    Moja żona poszła do oddziału cudzoziemców i pełnomocnik powiedział: Działaliśmy trochę za wcześnie, niecierpliwimy się. Maks. Powiedział 1 miesiąc. Nie tylko my, zgłaszają się ludzie wszystkich narodowości. Informacje można uzyskać w oddziale ds. Cudzoziemców. Twój współmałżonek może zapytać, na jakim etapie otrzymano twoje akta. Berlin to duże miejsce, niech cię Bóg błogosławi.
    kawa :)

    ysmn0
    Uczestnik

    Dzwonimy nikt nie odbiera..  :- W takim razie powiem ci, żebyś dzisiaj wyszedł. Amen, jeśli BÓG pozwoli. To bardzo źle, że pierwsze miesiące małżeństwa spędzam samotnie. Boże pomóż nam

    Pokojówka
    Uczestnik

    Zadzwoń do współmałżonka i umów się na spotkanie. Oddział zagraniczny, z którym jesteśmy powiązani, nie był umówiony. Działa w określonym dniu i w określonym przedziale czasu. Oczywiście różni się to w zależności od stanu i miasta.
    Minął ponad rok, odkąd widziałem moją żonę z dzieckiem. W tym okresie raz ubiegałem się o wizę turystyczną, ale zostałem odrzucony na podstawie art. 1. Tym razem staraliśmy się o wizę umożliwiającą łączenie rodzin, miejmy nadzieję, że się uda. Ponieważ to już nie jest zjazd rodzinny,
    Będzie rodzinna wiza dystrybucyjna. Uwierz mi, z dzieckiem trudniej jest czekać. Mam nadzieję, że twoja wiza zostanie zatwierdzona wcześniej. Boże pomóż nam i zdobądź połowę. :-

    ysmn0
    Uczestnik

    Nie mogę uwierzyć, że Twoja sytuacja jest trudniejsza, naprawdę mi przykro. :-[ Jeśli Bóg pozwoli, spotkamy się tak szybko, jak to możliwe. Szkoda, że ​​nie skomplikowali wszystkiego. To naprawdę smutne. Czy Twój małżonek jest obywatelem Niemiec?

    Pokojówka
    Uczestnik

    Moja żona jest obywatelką Turcji, ale ma nieokreślony pobyt. W tym procesie układał towary biznesowe i domowe. Mam nadzieję, że wypadnie pozytywnie. Czy twój jest obywatelem Niemiec? Nawet jeśli jest obywatelem Niemiec, ten proces wizowy nadal działa.

    ysmn0
    Uczestnik

    Tak, jest obywatelem Niemiec. Jeśli będzie to trwało zbyt długo, zatrudnimy prawnika itp. Słyszałem, że wtedy wszystko stało się dużo łatwiejsze

    Pokojówka
    Uczestnik

    Proces prawny trwa 90 dni od daty złożenia wniosku. W tym procesie muszą dokonać dodatniego lub ujemnego zwrotu. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w tym procesie, myślę, że najbardziej logiczne jest zaangażowanie prawnika. Zamierzamy podążać tą samą drogą. Są też ludzie, których wizy są zatwierdzane w ciągu zaledwie 5 lub 6 miesięcy, czytam tutaj.
    Twój małżonek, obywatel Niemiec, nie może Cię odrzucić. Prędzej czy później zostanie to potwierdzone.

    Attache
    Uczestnik

    Cześć przyjaciele

    Mam kredyt i zadłużenie na karcie kredytowej w banku.

    Złożyłem wniosek 30 września, w środę oddział cudzoziemców powiedział, że proces zakończony, wysłaliśmy dokumenty do Ankry, obawiam się, że będzie problem, szczerze mówiąc, jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat, byłbym wdzięczny jeśli mnie poinformują.

    ysmn0
    Uczestnik

    Mam nadzieję, że zostanie zatwierdzona.Zakładając, że poczekam 5-6 miesięcy, myślę, że moja psychika ulegnie pogorszeniu. :)

    Pokojówka
    Uczestnik

    Nie, nie sądzę, żebyś czekał tak długo. Jeśli twoje warunki są odpowiednie, wiza jest zatwierdzana w ciągu 1,5-2 miesięcy w normalnym procesie.
    Staraj się też nie myśleć za dużo, jeśli nie masz czasu, znajdź sobie jakieś zajęcie. Przez jakiś czas na samą myśl o tym wpadałem w stan psychicznego zdenerwowania. Teraz go wypuściłem, cokolwiek się stanie, liczę na szczęście :)

    ysmn0
    Uczestnik

    Masz rację, ja też jestem prawie w depresji  :)

    Pokojówka
    Uczestnik

    Cześć przyjaciele
    Wygląda na to, że mój paszport dotarł dzisiaj do przesyłki. Czekam na kuriera, mam nadzieję, że nasza wiza została uznana, bardzo się cieszę. klaskać :) tak :)

    Pokojówka
    Uczestnik

    Niestety moja wiza została odrzucona. Jestem w bardzo złym nastroju. Powodem odmowy była nieadekwatność finansowa, myślę, że uznali pensję mojego męża za niewystarczającą. :cryla: 
    Teraz planujemy negocjacje i apelację z prawnikiem. :(  Bardzo mi przykro, że nie wykracza to poza nasz udział. Zatrzymaliśmy się tutaj z moim dzieckiem. Wynajdują wymówki, a to, co robią, to nic innego jak tortury. :kryla:

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 34)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.