Rozwiodłem się.

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    Ohne idealne
    Uczestnik

    Cześć przyjaciele. W przeszłości bardzo zajmowałem forum. Mój małżonek jest obywatelem Niemiec, a ja jestem Turkiem. Opuściłem dom po pięciu latach i dziewięciu miesiącach życia pod jednym dachem. Mieszkałem gdzie indziej przez 5 rok i rozwiodłem się w Turcji. Następnie wprowadziłem rozwód w Niemczech za pomocą przysięgłego tłumaczenia aktu rozwodu na język niemiecki. Więc teraz jestem oficjalnie rozwiedziony. Kiedy odszedłem od żony, żona wysłała pismo do urzędu ds. cudzoziemców, mówiąc, że nie chce, abym mieszkał w Niemczech, że chce, abym został odesłany do Turcji, że poślubiłem ją dla Niemiec i dużo pisałem kłamstw mojemu oficerowi. Właśnie wtedy składałem wniosek o kartę pobytu, ale nie potraktowali tego pisma poważnie i dali mi kartę pobytu. W przypadku 9-miesięcznej Fiktionabescheinigung kazali mi poczekać do ostatniego dnia 1 miesięcy i wyznaczyli mi nową wizytę. Tym razem termin ponownie upłynął antragen z zezwoleniem na pobyt na 6 rok niezależnym od małżonka. Dostałem tę roczną sesję i pod koniec pierwszego roku zadzwonili do mnie ponownie i dali mi dwuletnią sesję. W przyszłym miesiącu mam termin na wyrobienie karty pobytu. Teraz moje pytanie brzmi: czy mogę ponownie wjechać do Niemiec bez żadnych problemów po tygodniowym pobycie w Turcji z tą kartą pobytu, która zostanie mi wydana? Urząd ds. Cudzoziemców miał ze mną sporo kłopotów, więc przychodzą mi na myśl złe rzeczy. Moja nowa karta pobytu nie zawiera żadnych elementów ograniczających, prawda? Na przykład, jeśli ten człowiek pojedzie do Turcji, nigdy nie wróci? Czy coś takiego mogłoby być możliwe?

    nieczuły
    Uczestnik

    Witaj, jesteś po rozwodzie, nadal nie możemy pozbyć się Twoich dręczących pytań. :) Nawet nie czuję potrzeby odpowiadać na Twoje pytanie. Mam nadzieję, że rozumiesz odpowiedź. Życzę bezpiecznej podróży. :)

Wyświetlanie 1 odpowiedzi (łącznie 1)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.