Informacje o wysyłce z Niemiec do Turcji.

> Fora > Sekcja ogólna dotycząca Niemiec i innych krajów europejskich > Informacje o wysyłce z Niemiec do Turcji.

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    Kilicarslan
    Uczestnik

    Cześć przyjaciele,

    Ze względu na śmierć mojej babci po złożeniu wniosku o kartę pobytu musiałem przyjechać do Turcji. Udzieliłem współmałżonkowi pełnomocnictwa do odbioru karty pobytu, a po otrzymaniu karty pobytu przesłał mi je za pośrednictwem Deutsche Post 18 marca. Jednak ładunek jeszcze nie dotarł. Patrzę na numer śledzenia i wygląda na to, że jest przesyłany w systemie PTT. Gdy zadzwoniliśmy do Deutsche Post, to podaje, że ładunek został wysłany 21.03.2019. Czy uważasz, że istnieje możliwość utraty ładunku? Jeśli jutro pójdę do konsulatu, czy mogę ubiegać się o zgubioną kartę pobytu i otrzymać tymczasowy dokument podróży? Czy wydają ten dokument podróży tego samego dnia? Czy muszę przynieść inne dokumenty? Z góry dziękuję za Twoją pomoc.

    nieczuły
    Uczestnik

    Wysłałem paczkę i zajęło to 35-40 dni. Gdybyś nie uniknął pieniędzy w tak ważnej sprawie i wysłał do UPS express, dotarłby do Ciebie w ciągu 24 godzin. Pracowałem tam i wiem to samo. Pistolet samolotem. Oni wysłali

    Kilicarslan
    Uczestnik

    Wysłałem paczkę i zajęło to 35-40 dni. Gdybyś nie uniknął pieniędzy w tak ważnej sprawie i wysłał do UPS express, dotarłby do Ciebie w ciągu 24 godzin. Pracowałem tam i wiem to samo. Pistolet samolotem. Oni wysłali

    Niestety powiedziałem mu, żeby wysłał go przez ups, ale kiedy urzędnik Deutsche Post powiedział, że pójdzie za 8 dni, wysłał go stamtąd. Mam nadzieję, że ładunek nie ma szans się zgubić. 

    Nesibe od
    Uczestnik

    Niestety powiedziałem mu, żeby wysłał go przez ups, ale kiedy urzędnik Deutsche Post powiedział, że pójdzie za 8 dni, wysłał go stamtąd. Mam nadzieję, że ładunek nie ma szans się zgubić.

    Chciałbym, żebyś mógł poczekać trochę dłużej, jeśli dokonałeś zwrotu, myślę, że w niektórych przypadkach był to 8 dni, ale może to potrwać maksymalnie 2 tygodnie. Żona przesłała mi dokumenty i otrzymałem je w 13 dni.

    Kilicarslan
    Uczestnik

    Chciałbym, żebyś mógł poczekać trochę dłużej, jeśli dokonałeś zwrotu, myślę, że w niektórych przypadkach był to 8 dni, ale może to potrwać maksymalnie 2 tygodnie. Żona przesłała mi dokumenty i otrzymałem je w 13 dni.

    Wysyłka dotarła po 28 dniach :)

    almanyafatih
    Uczestnik

    Wysyłałem i odbierałem ładunek 3 lub 4 razy. Generalnie osoby przyjeżdżające z Niemiec potrzebują od 1.5 do 2 tygodni. 1 tydzień pochodzi z Turcji. Można go przedłużyć w zależności od miasta i świąt drugiej strony.

    bivens
    Uczestnik

    Transport ładunków z Niemiec do Turcji obejmuje transport towarów między dwoma krajami. Różne firmy logistyczne oferują usługi, takie jak fracht lotniczy, fracht morski i transport lądowy, aby ułatwić przemieszczanie ładunków, zapewniając sprawną dostawę i zgodność z przepisami celnymi dotyczącymi handlu międzynarodowego.

Wyświetlanie 6 odpowiedzi - od 1 do 6 (łącznie 6)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.