Kurs języka niemieckiego O ILM i Instytucie Goethego

> Fora > Ogólne kursy kombinacyjne dla rodzin niemieckich i niemieckich A1 > Kurs języka niemieckiego O ILM i Instytucie Goethego

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    guru
    Uczestnik

    Cześć przyjaciele,

    Szukałem na forum, ale jedyne, co udało mi się znaleźć o kursach w Stambule, to netalmanca.com.

    Poszukujemy dla mojej żony kursu niemieckiego A1 w Stambule. Kiedy zadzwoniłem do instytutu goethego, powiedzieli, że jest to centrum egzaminacyjne centrum językowego w Stambule. Jednak wiele centrów kursów w Internecie podaje, że są one objęte egzaminem. W tej branży są oczywiście oszuści.

    Musimy go przesiać, bo nie ma kursów weekendowych
    Czy jest ktoś, kto byłby zadowolony z centrum językowego w Stambule?

    dzięki

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Jest wiele poprawnych instytucji, które obecnie prowadzą wykłady, ale instytucją, która zdaje egzamin, są 4 goethe, telch, osd i tesdaf. Instytucja, która zdaje egzaminy, czyli przygotowuje arkusze egzaminacyjne, jest jednym z tych 4 kursów, ponieważ akceptuje dyplomy otrzymane od tych 4 nazwisk jako ważne, jeśli masz czas na pracę, samodzielnie studiuj lub udaj się do miejsc, w których odbywają się lekcje do egzaminu a1, ale tylko A1 nie będzie językiem ogólnym z niemieckiego.

    guru
    Uczestnik

    moja żona skończyła drugi tydzień w centrum językowym w Stambule i jest teraz bardzo zadowolona. Jeśli więc są ludzie, którzy chcą tam pojechać, mogę polecić Bakırköy.

    netalman przez
    Uczestnik

    HANIM ASIYE WSPANIAŁE, ALE Wciąż SZUKASZ KURSÓW I UZYSKAJ INFORMACJE!

    guru
    Uczestnik

    pani asiye, która nie rozumie? komedia lub poważnie, jesteś pełen komedii

    netalman przez
    Uczestnik

    :) :) :)

    guru
    Uczestnik

    Myślisz, że teraz się czegoś nauczyłeś? Nie mam pracy, zapisałem się na kurs, ale mam do czynienia z Tobą.
    Otóż ​​to. Opowiadasz bzdury. Dzięki Bogu, nie nazywam się Asiye, bo gdybyś użył tutaj mojego imienia, mógłbym napisać gorsze rzeczy!

Wyświetlanie 6 odpowiedzi - od 1 do 6 (łącznie 6)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.