Wypełniony wniosek o łączenie rodzin w Niemczech (PRZYKŁAD)

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    nazlixnumx
    Uczestnik

    Myślę, że teraz wyląduje na moim sercu!
    Jeśli widzieliśmy to wcześniej, chciałbym, abyśmy wypełnili go cirpindik dzień przed 2.

    Ale ile miejsc wypełniliśmy inaczej?

    **) Poprosiłem go, aby zostawił to puste
    Ponieważ jeśli są dwie gwiazdki, wypełnione z Niemiec, mówi, że nie ma potrzeby udzielania odpowiedzi.
    Więc nic nie napisaliśmy?

    I pytanie, jak zarabiać na życie
    W języku niemieckim
    Chciałem, żeby było napisane „Praca z żoną”. Czy to dotyczy też ich?

    W formularzu 21 napisałem „na czas nieokreślony” na pytanie „Jak długo chcesz pozostać w AFC?”
    A na końcu formularza proszę o wpisanie „ich beantrage die Aufenthaltserlaubnis für ……..” i „unbefristet”.
    tj. na czas nieokreślony.

    Czy to źle? Proszę odpowiedzieć

    nazlixnumx
    Uczestnik

    i jeszcze jedno pytanie,
    Czy mówisz, że nie trzymasz się sekcji zdjęć w formularzu?

    Tak zrobiliśmy, ale?
    Dlaczego mieliby chcieć zdjęcie, jeśli nie będziemy go naklejać?

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    które zdjęcie zrobiłeś i zamierzasz dać zdjęcie w środku, napisałem teraz Dam ci dodatkową fazę bitanemi lub nie chcesz tego zdjęcia, to chcesz wstawić zdjęcie, ale nie wstawisz miejsca w formularzu, z wyjątkiem sytuacji, gdy nie masz problemu, jak to zrobić? wypełnij miejsca, które są już w formularzu

    nazlixnumx
    Uczestnik

    zdjęcia biometryczne mojej żony z
    wypełniłem dwie formy i przykleiłem obie
    zrobiłem z tobą dodatkowe zdjęcia

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    W porządku, ale zwykle nie zalecamy nikomu trzymania się informacji, które znasz bardzo dobrze, więc mówimy, że reszta konsulatu, która dba o swoje, już unikała ryzyka

    reyyan do
    Uczestnik

    Zanim Horizon przyjechał do Niemiec, nie mogłem sam wypełnić tego formularza zgłoszeniowego. Mój niemiecki był wtedy bardzo niewystarczający. Zapłaciłem dużo pieniędzy agencji tłumaczeniowej za wypełnienie tego formularza, wiesz !! Jaką naprawdę jesteś dobrą osobą. niech wszyscy poznają swoją wartość vAllahi. przyjaciele naprawdę horyzont Niemcy robią wiele dla przyszłości. Dostarcza wielu informacji i oszczędza ogromnego obciążenia, publikując ten formularz wniosku w języku tureckim w zrozumiałym języku. Wróciłem do tamtych lat. Miałem ciężko. Mój mąż był w Niemczech, nie mogłam tego przetłumaczyć sama i jak powiedziałam, miałam ten formularz wypełniony w zamian za pieniądze. WIEM, ŻE HORYZONT NIE MOŻNA ZAPŁACIĆ.

    DZIĘKI UFUKU. OK :)

    yfatih
    Uczestnik

    Mam również przewlekłe alergiczne zapalenie oskrzeli w astmie. Czy musisz o tym wspomnieć w dziale chorób? Co to jest niemiecki

    reyyan do
    Uczestnik

    Nie sądzę, że musisz w ogóle pisać. Mam zapalenie oskrzeli, nie pisałem.  :)

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    rzeczywisty

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    ?

    Strzelec
    Uczestnik

    Przyjaciele, popełniłem kilka błędów w kilku miejscach, czy mogę to wymazać w taki sposób, że nie ma czegoś takiego jak bazgroły?

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    nie ma problemu, jeśli nie, wyjmij go ponownie z drukarki

    Strzelec
    Uczestnik

    Fuk bracie, przetarłem to płynem korektorem, mam nadzieję, że nic się nie stanie. Swoją drogą, czy te artykuły na forum nie muszą być oryginalne?

    fred48
    Uczestnik

    Pobrałem formularz z konsulatu w Ankarze, niektóre sekcje uległy zmianie. Czy jest możliwość opublikowania wypełnionej kopii nowego formularza?

    Witam, w formularzu zgłoszeniowym znajduje się pytanie, czy już wcześniej blokowano Państwu wjazd do Niemiec. Moja wiza turystyczna, o którą wcześniej się ubiegałem, została odrzucona. Co mam tu napisać??? Dziękuję z góry za Twoją odpowiedź…

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 51)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.