Jak wygrać mecz z szalonymi Turkami? (jelenie na niemieckich forach)

> Fora > Cafe almancax > Jak wygrać mecz z szalonymi Turkami? (jelenie na niemieckich forach)

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    Jentzsch
    gość

    Cuda dokonane przez Narodowców na Euro 2008 wyznaczyły porządek na świecie... W Internecie krążą pomysły, jak pokonać Turków...

    Kiedy reprezentacja Turcji również pokonała Chorwację, Niemcy ostro się „spieszyli”. Ten pośpiech daje się odczuć mieszając z gorącymi dyskusjami na czatach w internecie i żartobliwie w „jeleniu”.

    Obecnie na czatach dużo się dzieje na temat pokonania „Szalonych Turków”. Niektórzy Niemcy mówią: „Nikt, łącznie z sędzią, nie powinien nosić zegarka”, niektórzy mówią: „Jeśli Turcja straci 2 gole, piłkę należy zastąpić „kwadratową”…
    Legenda „Crazy Turks” stworzona przez Turcję w mistrzostwach Europy to temat numer jeden wśród kibiców w Niemczech, naszym przeciwniku w półfinale.

    W całych Niemczech witryny „czatowe” zadają pytania typu „Jak wygrać mecz z Crazy Turks?” Jest pełna pytań i absurdalnych odpowiedzi. Oto kilka przykładów „Crazy Turks” wspomnianych na różnych stronach internetowych i czatach:

    Drużyna, która chce wygrać z Turkami, zdecydowanie nie powinna strzelić pierwszego gola.

    Jeżeli drużyna przeciwna Turcji obejmie prowadzenie, po zdobyciu bramki nie powinno być czasu na rozpoczęcie gry przez drużynę turecką.

    Czas gry w meczach Türkiye nie powinien wynosić 90 minut.

    Zegary muszą być usunięte na całym stadionie, z wyjątkiem ramion sędziów. Trenerzy, komisje techniczne i widzowie powinni mieć zakaz używania zegarków podczas meczu.

    UEFA powinna zmienić tę zasadę, wprowadzając nową zasadę, zgodnie z którą drużyna musi mieć co najmniej minutę między dwoma bramkami.

    Specjalny zakaz na A, N i S

    Jeśli bramkarze drużyn, które wykorzystały swoje trzy zmiany, otrzymają czerwoną kartkę, powinni mieć zakaz umieszczania innego zawodnika w bramce.

    Tureccy zawodnicy, których nazwiska zaczynają się na literę „A”, „N” lub „S” (mają na myśli Ardę, Nihat i Semih) powinni mieć zakaz wchodzenia na ławkę kar przeciwnika w ostatniej minucie meczu.

    Bramka drużyny tureckiej powinna być wykonana z elastycznych tyczek.

    Tureccy widzowie nie powinni być wpuszczani na stadiony.

    Türkiye powinno zostać usunięte z UEFA i włączone do federacji piłkarskiej innego kontynentu.

    Jeśli w ostatnich dwóch minutach meczu drużyna grająca z Turcją prowadzi co najmniej 2:0, należy wprowadzić zasadę gry piłką kwadratową, a nie okrągłą.

    Wszyscy Turcy są jak Che Guevara

    Podobnie na niemieckich stronach internetowych pojawiają się jelenie o tym, dlaczego Turcja odnosi takie sukcesy. Oto kilka przykładów:

    Wszyscy tureccy piłkarze są lewicowcami. Przyjęli zasadę legendarnego rewolucjonisty Che Guevary: „Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego”.

    Nie wierzą, że w piłce nożnej można strzelić gola, nie tracąc gola.

    Grają sercem, a nie nogami.

    Ponieważ nie grają w trakcie meczu, są znacznie bardziej energiczni i dynamiczni niż ich przeciwnicy w ostatnich minutach.

    Chcą odpowiedzieć politykom, którzy mówią: „Nie jesteście zaliczani do Europy”, zdobywając Puchar Europy.

    Żaden z ich graczy nie ma ustalonej pozycji. We wszystkie można grać w dowolnym miejscu; nawet napastnik może podać do bramki. (Chodzi o to, by Tuncay zastąpił Volkana, który otrzymał czerwoną kartkę.)

    Nieważne co zrobisz, nie pokonasz tego. Nie próbuj na próżno... ;D

    noc2
    Uczestnik

    Dzięki Bogu, mamy coś, czego oni nie mają, Jentzsch, insha'Allah :angel: modlitwy

    hahahaha   ;D  dostaniemy bity w tym meczu yawww

    Po ostatnim meczu nasi rodacy wciąż gadają na ulicach, yaw

    Mam włoskiego przyjaciela, co powiedział wczoraj, spójrz i posłuchaj

    Powiedział: „Pójdę jutro obejrzeć mecz i krzyknę TÜRKEI TÜTKEEI, kibicuję tureckiej drużynie”.

    Tak jest w przypadku wielu znajomych

    TO MACI ALICAZZZZ W INNY SPOSÓB YOOKKKKKKKK

    klaskać) klaskać) klaskać)

    „Dziękuję za Twój wysiłek, przeczytałem i bardzo się uśmiałem.  ;D ;D Zobaczmy, jak będzie wyglądał wieczór, jeśli tu wpadniesz, do zobaczenia Jentzsch  :D "

    nisanur
    Uczestnik

    inc. Wierzymy całym sercem, że wygramy

    noc2
    Uczestnik

    gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

    minuty 22
    1:0

    klaskać) klaskać) klaskać) klaskać)

    esma 41
    Uczestnik

    Dzięki Bogu, mamy coś, czego oni nie mają, Jentzsch, insha'Allah :angel: modlitwy

    hahahaha   ;D  dostaniemy bity w tym meczu yawww

    Po ostatnim meczu nasi rodacy wciąż gadają na ulicach, yaw

    Mam włoskiego przyjaciela, co powiedział wczoraj, spójrz i posłuchaj

    Powiedział: „Pójdę jutro obejrzeć mecz i krzyknę TÜRKEI TÜTKEEI, kibicuję tureckiej drużynie”.
    Tak jest w przypadku wielu znajomych

    TO MACI ALICAZZZZ W INNY SPOSÓB YOOKKKKKKKK

    klaskać) klaskać) klaskać)

    „Dziękuję za Twój wysiłek, przeczytałem i bardzo się uśmiałem.  ;D ;D Zobaczmy, jak będzie wyglądał wieczór, jeśli tu wpadniesz, do zobaczenia Jentzsch  :D "

    Night, czy twój włoski przyjaciel jest szczery?  :) powiedział czy zrobił sakami?
    Byłem naprawdę zaskoczony, że Włoch powiedział coś takiego…  :)
    Wszelkie żarty na bok…. Napisane artykuły bardzo mnie rozśmieszyły... wydaje się, że wszystkie mają w sobie ziarno prawdy.

    Dzięki za udostępnienie Jentzscha.

    Największy Türkiye ...  ;D

    noc2
    Uczestnik

    Dzięki Bogu, mamy coś, czego oni nie mają, Jentzsch, insha'Allah :angel: modlitwy

    hahahaha   ;D  dostaniemy bity w tym meczu yawww

    Po ostatnim meczu nasi rodacy wciąż gadają na ulicach, yaw

    Mam włoskiego przyjaciela, co powiedział wczoraj, spójrz i posłuchaj

    Powiedział: „Pójdę jutro obejrzeć mecz i krzyknę TÜRKEI TÜTKEEI, kibicuję tureckiej drużynie”.
    Tak jest w przypadku wielu znajomych

    TO MACI ALICAZZZZ W INNY SPOSÓB YOOKKKKKKKK

    klaskać) klaskać) klaskać)

    „Dziękuję za Twój wysiłek, przeczytałem i bardzo się uśmiałem.  ;D ;D Zobaczmy, jak będzie wyglądał wieczór, jeśli tu wpadniesz, do zobaczenia Jentzsch  :D "

    Night, czy twój włoski przyjaciel jest szczery?  :) powiedział czy zrobił sakami?
    Byłem naprawdę zaskoczony, że Włoch powiedział coś takiego…  :)
    Wszelkie żarty na bok…. Napisane artykuły bardzo mnie rozśmieszyły... wydaje się, że wszystkie mają w sobie ziarno prawdy.

    Dzięki za udostępnienie Jentzscha.

    Największy Türkiye ...  ;D

    Mój przyjaciel z Esmacim to prawdziwy `Turecki przyjaciel bardzo nas kocha, też uwielbia zupę ezogelinową.

    Cóż, to poważna osoba, ale mówi, że docenia szczerość Turków, zawsze naszą gościnność.

    wiadomo hehe rozmawialiśmy wczoraj nie ma dźwięku od krzyków yawww bardzo zdenerwowany Esma macim przegraliśmy

    Ma nawet koszulkę  :D :D :D :D :D

    esma 41
    Uczestnik

    Czy twój przyjaciel jest singlem... hahaah  ;D  oczywiście, to żart…  ;D

    Wow, teraz jestem taka dumna.

    Chciałbym, żeby wasza przyjaźń trwała nadal... jeśli twoim przyjacielem jest kobieta... pierwsze pytanie, jakie zadałem brzmiało:
    proszę nie czytać.  ;D

    (uffff esma 41 nie bądź taka, yawww)  ;D

    Kaşüstü
    Uczestnik

    Moja córka (9,5 lat) powiedziała do naszego niemieckiego sąsiada (po tym jak Niemcy straciły pierwsze miejsce):
    Zawsze wygrywają ci, którzy grają źle (to ma go pocieszyć, ale nie zdaje sobie sprawy, jaka to świetna wiadomość hahahah) ;D

    Dla tych, którzy nie rozumieją przesłania: Niemcy też źle zagrały z Turcją, przyznały to nawet niemieckie gazety.  ;D

Wyświetlanie 7 odpowiedzi - od 1 do 7 (łącznie 7)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.