snp57 postawili ciebie i mnie jako strażników na stronie, każdy wychodzi jeden po drugim😂

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    w oczekiwaniu
    Uczestnik

    Tak naprawdę jesteśmy tylko we dwoje, chyba od listopada

    sn57
    Uczestnik

    Nienawidziłem listopada :zopa: :zopa: :zopa:

    w oczekiwaniu
    Uczestnik

    U mnie to samo, nadal jest 14 lutego, prawda? :haha: :haha:

    Pigmailon
    Uczestnik

    Jestem właścicielem witryny. :) Jeśli pamiętacie, mój wniosek jest 22 września... To już prawie 5 miesięcy... Nasza wizyta w policji cudzoziemskiej, która została przełożona ze względu na niskie zarobki, jest na 9 lutego, ale nie sądzę, żeby wynik był taki być w ogóle pozytywny. Planuję nawet umówić się na nowy termin w sprawie wizy...

    w oczekiwaniu
    Uczestnik

    O tak, jesteś szefem, ale przyjdziesz przed nami, nie martw się szefie :haha: kawiarnia:)

    sn57
    Uczestnik

    Jestem właścicielem witryny. :) Jeśli pamiętacie, mój wniosek jest 22 września... To już prawie 5 miesięcy... Nasza wizyta w policji cudzoziemskiej, która została przełożona ze względu na niskie zarobki, jest na 9 lutego, ale nie sądzę, żeby wynik był taki być w ogóle pozytywny. Planuję nawet umówić się na nowy termin w sprawie wizy...

    Przyjacielu, niech Bóg da ci cierpliwość, co możemy powiedzieć? :zawstydzony: :zawstydzony:

    ALANYALI
    Uczestnik

    Panowie zobaczmy jaka jest sytuacja.Wasi współmałżonkowie obywatele Niemiec.A1 i dokumenty ok.Do jakiego kraju jedziesz?Powiedz mi,może uda nam się pomóc.

    Pigmailon
    Uczestnik

    Panowie zobaczmy jaka jest sytuacja.Wasi współmałżonkowie obywatele Niemiec.A1 i dokumenty ok.Do jakiego kraju jedziesz?Powiedz mi,może uda nam się pomóc.

    Moja żona, gdy składała podanie, była Turczynką, ale teraz uważa się ją za Niemkę, mówię, że ponieważ nie dostała jeszcze niemieckiego dowodu, ale dali mi dokument potwierdzający, że jest Niemką, wizyta jest 9 lutego, Mam nadzieję, że bycie Niemką pomoże, jeśli to nie zadziała i wiza zostanie odrzucona, to złożymy wniosek ponownie, ale tym razem ona jest Niemką.No cóż mogę powiedzieć...

    sn57
    Uczestnik

    Jutro kończę 10 tygodnimmmmmm off:) off:) off:)

    w oczekiwaniu
    Uczestnik

    Minęło 12 tygodni puffffffffff

Wyświetlanie 9 odpowiedzi - od 1 do 9 (łącznie 9)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.