Lekarstwo dla tych, którzy twierdzą, że są w depresji. „Co się dzieje w ludzkim mózgu żyje”

> Fora > Cafe almancax > Lekarstwo dla tych, którzy twierdzą, że są w depresji. „Co się dzieje w ludzkim mózgu żyje”

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    noc
    gość
    281068.jpg
    Mózg to taka potęga.

    Wierzę, że każda myśl, która przechodzi przez Twoją głowę, jest żądaniem... Jeśli chcesz dobrych rzeczy i myślisz o miłych rzeczach, odpowiedź przyjdzie dokładnie w ten sposób, Ale jeśli zawsze będziesz żył w strachu i wątpliwościach, będziesz o nie wołać te same rzeczy.

    Ludzie, którzy boją się wypadków drogowych, zawsze ulegają wypadkom. Jeśli wyruszasz ze strachem i ciągle wyobrażasz sobie to w swoim mózgu i rozprzestrzeniasz wokół siebie negatywną energię, na pewno spowodujesz wypadek u kierowcy, ale jeśli prowadzisz samochód i masz takie obawy, nie jedź...

    Dzieciom nadopiekuńczych rodziców zawsze coś się przytrafia, więc nawet jak ktoś rzuci kamieniem, to on przyjdzie.
    Twoje dziecko jest zdezorientowane, a potem myślisz: „Jeśli go nie ochronię, zawsze przytrafią mu się złe rzeczy”.

    Zastanawiam się dlaczego ?

    Czy to nie brzmi jak (moje jajko wychodzi z kurczaka lub kurczaka)?

    Staliśmy się tak nieszczęśliwym społeczeństwem, że nie możemy powiedzieć sobie dzień dobry, zawsze rozmawiamy o negatywnych wydarzeniach, kiedy się spotykamy, boimy się powiedzieć, że jest dobrze, jeśli ktoś mówi, jak się masz, nieważne jak powiedzmy, od razu narzekamy i mówimy, że wszystko jest coraz gorzej, mówimy o naszych chorobach i śmierciach.Piękno i przyjemność rozmowy z przyjaciółmi przepadły.

    Zawsze narzekamy, że nie ma pieniędzy, jak gdyby każdy, kto o to prosi, prosił nas o pieniądze.
    Po prostu idź dalej, cokolwiek powiesz NIE, niszcz to, ciągle narzekając i wyglądając negatywnie i żałośnie, wszystko zniknęło.
    przegap jego błogosławieństwo, a zdasz sobie sprawę, że po całym tym marudzeniu tęskniłeś za przyjaciółmi.

    Ludzie, którzy zawsze mówią, że nie mają pieniędzy, tak bardzo tęsknią za błogosławieństwem swoich pieniędzy, że pewnego dnia przychodzą i widzą, że naprawdę zabrakło im pieniędzy, ale ten cel może być w obowiązkowych wydatkach, których nie ma na koncie, lub mogą istnieć kwoty, które należy wydać na zdrowie.

    Ludzie, którzy zawsze mówią, że są chorzy, z pewnością będą chorzy.Niech mózg przejdzie warunkowanie, niezależnie od choroby, której się boisz i na którą się zaprosisz, przyniesie ją tobie.

    Po pewnym czasie Stwórca zaczyna otrzymywać te błogosławieństwa od swoich sług, którzy nie wiedzą, jak być wdzięcznym za udzielone błogosławieństwa.
    Rozejrzyj się wokół siebie, a zobaczysz wiele przykładów.

    Przyjdź do tych, którzy mówią, jak się masz od teraz
    Zacznij od stwierdzenia, że ​​jestem BARDZO DOBRY. :)

    Staliśmy się takim społeczeństwem, że nie możemy znaleźć czasu na miłość do drugiej osoby, bo ją osądzamy. tak :)

    Jednak miłość jest nam potrzebna w każdym wieku.

    Jeśli miłość nie jest oferowana, to nie jest miłość.

    Cokolwiek kochasz, ale miej w sobie intensywne uczucia miłości.

    Kiedy wyznajesz komuś swoją miłość i wzmacniasz ją gestami, wysyłasz mu tak piękną energię, że Twoje szczęście wraca do Ciebie w postaci energii.
    Nie znajdziesz pozytywów, które dostajesz w niczym innym.

    Jeśli matka, która urodziła nowe dziecko, ma problemy lub ma negatywną osobowość, proszę, trzymaj dziecko w ramionach i dotykaj jego nagiej skóry, gdy jest najbardziej pozytywna.
    Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci były spokojne i zdrowe, staraj się wychowywać je w spokojnym, pokojowym i pozytywnym środowisku.  
    Staraj się nie trzymać go w ramionach, gdy jest zły i okazuj mu swoją bezgraniczną miłość.
    Całuj, powąchaj i wiedz, że te dni przeminą szybko i
    Wiedz, że rosną bardzo szybko.

    Chociaż niektórzy rodzice bardzo kochają swoje dzieci, nie potrafią tego wyrazić i okazać.

    Skąd ?

    Kiedy pokażesz?
    Czyż nie jest błogosławieństwem i podziękowaniem okazywać miłość do tego daru, który Bóg dał w najlepszy możliwy sposób?

    Mózg jest taką siłą, że

    Osoba może się sparaliżować, zabić lub pokonać raka, używając mocy swojego mózgu.
    Tak długo, jak możesz kondycjonować swój mózg.
    Prawie 13 miliardów komórek nerwowych w naszym mózgu
    ma. Każde ogniwo uwalnia około 7.3 kilowolta energii.
    W praktyce nie jest to możliwe, ale w teorii załóżmy, że wszystkie komórki nerwowe w mózgu uwalniają swoją energię w tym samym czasie, uwalniana jest energia około 350 milionów kilowoltów, co oznacza całe zapotrzebowanie na energię elektryczną dużej metropolii.
    jest w stanie sobie na to pozwolić.
    Chcę opowiedzieć o zdarzeniu, które weszło do ksiąg medycznych,

    „Pociąg chłodnia, którym przewożono mięso, zatrzymuje się na stacji w celu oczyszczenia.
    Robotnicy zaczynają czyścić wagony, podczas gdy jeden pracownik czyści wagon, drugi myśli, że wagon jest pusty i zamyka drzwi od zewnątrz.
    Chwilę później pociąg odjeżdża, a po jednym przystanku zatrzymuje się na stacji, żeby kupić mięso.
    Kiedy drzwi wagonu robotnika, które pozostają zamknięte, zostaną otwarte, drzwi robotnika
    Wygląda na to, że zamarzł na śmierć.
    Ale widzą, że temperatura wagonu jest w normalnej temperaturze, to znaczy nie została przeniesiona do zamrażarki.
    Ale ponieważ robotnik, który pozostał zamknięty, nie wiedział o tym i myślał, że zamarznie na śmierć, mózg przygotował warunki do zamrożenia,
    Przystosowuje do tego swoje ciało wykazując wszelkie oznaki zamarzania.”.

    Więc skieruj swój mózg na pozytywne rzeczy.
    Są ludzie, jeśli żyję dłużej, kiedy cały czas rozmawiają
    Mówię o tym, jak mogę żyć jeszcze 1-2 lata i często to robię.
    powtarzają i ustalają sobie czas śmierci.
    Bardzo boję się tego słowa, jeśli powiedzą to z wiarą, tak uwarunkują swoje mózgi, że umrą, kiedy naprawdę to powiedzą.
    Dlatego bez względu na to, ile masz lat, zawsze miej cel i marzenia, abyś mógł długo żyć.
    Człowiek żyje tak długo, jak marzy.
    Cóż to za prawdziwe powiedzenie, prawda?

    To już koniec wczoraj. Nie ma powtórki z wczoraj, tak jak sny.
    Jutro, nigdy nie wiemy, może być dobre lub złe.

    Ale znam swój moment, mam złamaną nogę, piszę ten artykuł, ale moja żona jest ze mną, moje dzieci żyją i dlatego jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a ponieważ nie znam swojej przyszłości, mogę wykorzystaj ten moment w najlepszy, najprzyjemniejszy i pozytywny sposób.
    oceniam.

    Nie mogę zepsuć tej chwili, myśląc o przyszłości, której nie znam.

    Zrób to samo i podziel swoje życie przez 3, pod warunkiem, że go nie pomieszasz.

    Wczoraj dzisiaj Jutro...

    Uwielbiamy nagłe stresy.

    Ponieważ w nagłym stresie hormon adrenokortykotropowy (ACTH) wzrasta w ciele i pamięci, percepcja i energia stają się super.

    Innymi słowy, hormon ten jest zabezpieczeniem organizmu przed stresem.

    Ale jeśli obrócisz ten stres w błędne koło, to znaczy, jeśli ustawisz go w swoim mózgu, jeśli będziesz o nim zawsze myślał, wszystkie pozytywne rzeczy, które nadejdą, wrócą.

    Innymi słowy, roztargnienie, utrata energii, niechęć, migrena, dolegliwości żołądkowo-jelitowe, bezsenność, guzy mózgu, wahania ciśnienia krwi, drętwienie różnych części ciała, nieszczęście, a nawet depresja, choroby serca
    Położysz podwaliny pod dolegliwości i raka.

    Dlaczego miałbyś to zobaczyć na własne oczy?

    Wystarczy być mądrym, opanowanym i pozytywnym.

    Jeśli jesteś pod dużym stresem, znajdź hobby, więc oczyść swój umysł.

    Skieruj go na inne zajęcia, aby efekt stresora był mniejszy lub rób rzeczy, które kochasz i które sprawiają, że jesteś szczęśliwy.

    Jeśli nie możesz tego zrobić, módl się, mistyczny wpływ modlitw na ludzi czyni ich pozytywnymi.

    Zawsze życzę dobra i modlę się o dobroć, nawet w domu i na ulicy... :angel:

    Dziękuję prof. Yildiz Batirbaygil

    ATAAN2
    Uczestnik

    Ben JESTEM BARDZO DOBRY Zacznę od słów: W takim razie kochana noc, dziękuję, dziękuję, wspaniale. Brawa :) brawa:) brawa:)

    noc2
    Uczestnik

    brawa:) brawa:) brawa:)

    oliwka
    Uczestnik

    Ben JESTEM BARDZO DOBRY

    …tajemnica…
    Uczestnik

    Czytałam taką książkę i przez jakiś czas działała, ale potem straciła swój efekt, gdy jej nie stosowałam, spróbuję jeszcze raz, nie poddam się. Pozdrawiam :) siostro, jesteś świetnie, dziękuję za to piękne udostępnienie... :-*

    LOVE-40
    Uczestnik

    Dobrze, dobrze:)

    …tajemnica…
    Uczestnik

    To tylko dla Ciebie kochanie... brawa :) (bądź zdrowa na zawsze... :-* )

    nie przegap
    Uczestnik

    Niech Bóg Cię błogosławi za to, że skłaniasz nas do myślenia w pozytywnym kierunku. Dziękuję za Twoje wysiłki. Jestem bardzo szczęśliwy. Dziękuję Bogu. Będzie mi bardzo dobrze.

    noc2
    Uczestnik

    ok:) ok:) ok:)

    noc2
    Uczestnik

    Ben JESTEM BARDZO DOBRY Zacznę od słów: W takim razie kochana noc, dziękuję, dziękuję, wspaniale. Brawa :) brawa:) brawa:)

    Jutro też zacznę dzień w ten sposób ;)
    Myślę, że warto przeczytać ten artykuł od czasu do czasu, ok :)

    noc2
    Uczestnik

    Dotrzymałem słowa, ;)
    Ben Mam się bardzo dobrze Zacząłem dzień od pozdrowień :)

    …tajemnica…
    Uczestnik

    brawa:) brawa:)

    noc2
    Uczestnik
    To już koniec wczoraj. Nie ma powtórki z wczoraj, tak jak sny.
    Jutro, nigdy nie wiemy, może być dobre lub złe.

    Ale znam swój moment, mam złamaną nogę, piszę ten artykuł, ale moja żona jest ze mną, moje dzieci żyją i dlatego jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a ponieważ nie znam swojej przyszłości, mogę wykorzystaj ten moment w najlepszy, najprzyjemniejszy i pozytywny sposób.
    oceniam.

    brawa:) brawa:) brawa:)

    …tajemnica…
    Uczestnik

    brawa:) brawa:)

    noc2
    Uczestnik
    Przyjdź do tych, którzy mówią, jak się masz od teraz
    Zacznij od stwierdzenia, że ​​jestem BARDZO DOBRY.

    brawa:) brawa:) brawa:)

    …tajemnica…
    Uczestnik

    Gdybym nie powiedział, że jestem BARDZO DOBRY... :haha: Czy stwierdzenie „Jestem Super” nie pasowałoby? Kurs wymiany;) ;D

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 19)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.