Rozliczenie współmałżonka mającego miejsce zamieszkania na czas nieokreślony z TR

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.

    witam przyjaciele moja żona ma rezydenturę na czas nieokreślony.Przyjechała do Turcji z Niemiec na studia w 2012.Skończyła studia w 2016 i wzięliśmy ślub.Teraz mamy dziecko będące obywatelem Turcji.Od 2012 co 5 miesięcy spędza w Niemczech i zostaje w Niemczech ok 1 miesiaca.Nie bylo problemu z jej sesją a jej pierwszy pobyt byl w Niemczech.Wydaje sie ze jego 1 miejsce zamieszkania w Turcji jest tez w Niemczech.Czy moja zona moze pojechac do Niemiec i wykupic prywatne ubezpieczenie i powiedziec że zamieszkam tu całkowicie, dostanę pozwolenie na pobyt na czas nieokreślony dla naszego dziecka i dalej będę mieszkać w Niemczech? Czy ktoś miał żonę w takiej sytuacji?

    nieczuły
    Uczestnik

    Witam, nie chcę wprowadzać w błąd, ale chcę napisać swoje pomysły. Kiedy przebywasz poza Niemcami przez ponad 6 miesięcy, to znaczy, że możesz mieszkać w Niemczech przez co najmniej 6 miesięcy w roku i mieszkać w wybranym przez siebie kraju przez pozostałe 6 miesięcy. Jeśli był poza Niemcami przez ponad 6 miesięcy, co jest anulowane w normalnych warunkach. Załóżmy, że mieszka w Niemczech, więc agencja zagraniczna nie zdaje sobie z tego sprawy. To jest moja osobista opinia dla Twojej żony w przyszłości. Nic nie zyska. W porządku, jeśli krąg obcych się nie obudzi. Ale jeśli powie przynieś paszport lub przynieś wjazdy i wyjazdy do TR i to wyjdzie, niestety zostanie to anulowane i odebrane. Mam to. O ile wyszłaś za mąż w TR i mieszkałaś w TR, Twoje dziecko urodziło się w TR. Mając zagraniczne mieszkanie, nie będzie w tej chwili pracy, jeśli Twój syn nie ma miejsca zamieszkania. Rozumiem, że jeśli tak, istnieje możliwość, że nastąpi to podczas łączenia rodzin. Dodam jeszcze, że fakt, że Twój współmałżonek urodził się w Niemczech, nie daje żadnej korzyści, aby nie tracił czasu w nieskończoność. Ale powiem ci najmocniej, niech twoja żona pojedzie do Niemiec i znajdzie pracę. Nie znam wieku twojego pracującego dziecka. Ale. Sprawdź, czy możesz się przejmować, jeśli twoje dziecko nie ma żadnych posiedzeń. Jeśli twój małżonek zacznie ubiegać się o obywatelstwo niemieckie, może to potrwać do 1 roku, bądź cierpliwy, wtedy przyjedziesz do Niemiec z dzieckiem po zjednoczeniu rodziny. Myślę, że to jest najbezpieczniejsze. Przynajmniej kiedy staną się obywatelami, nie będą mogli nic zrobić.

    yenicerixnumx
    Uczestnik

    Pozwólcie, że dodam tylko to, co powiedział ten bezduszny człowiek. Jeśli jesteś obywatelem Turcji z pobytem na czas nieokreślony

    Osiedlenie się cudzoziemca, który legalnie przebywa w Republice Federalnej Niemiec od co najmniej 15 lat
    zezwolenie i zezwolenie na osiedlenie się jego żony pozostającej z nim w związku małżeńskim,
    i jest to zgodne z postanowieniami artykułu 54 nr 5-7 lub ustępu 55 artykułu 2.
    11 i 1 ust.6, o ile nie ma podstaw do deportacji zgodnie z postanowieniami nr 7
    Nie traci ona ważności w przypadkach określonych w przepisach nr. Związek małżeński z Niemcem
    Zezwolenie na osiedlenie się cudzoziemca przebywającego w Turcji, zgodnie z przepisami art. 54, 5-7 lub
    Powód deportacji zgodnie z postanowieniami 55-2 ustępu 8 artykułu 11
    jego ważności w przypadkach określonych w przepisach 1 i 6 ust. 7, pod warunkiem, że nie jest
    nie przegrywa. Wystąpienie o zezwolenie na osiedlenie się w celu udowodnienia, że ​​pozostaje ono ważne
    W razie wypadku dokument wydaje Urząd do Spraw Cudzoziemców w ostatnim miejscu zwykłego pobytu.

    tak w skrócie

    – Jeśli mieszkasz w Niemczech od 15 lat
    – Jeśli zarabia na własne utrzymanie
    – Jeżeli istnieje prawo pobytu

    Dozwolony jest pobyt za granicą powyżej 6 miesięcy.

Wyświetlanie 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (łącznie 2)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.