Podejmę działania zgodnie z przekazanymi przez Państwa informacjami...

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    ahmetgultekin
    Uczestnik

    cześć przyjaciele, jestem nowy w formularzu, potrzebuję pilnych informacji, niech Allah będzie zadowolony z tych, którzy stworzyli ten formularz. Moja żona mieszka w Niemczech / Berlinie i wydaje się, że pracuje na dwóch etatach, więc może mnie zabrać. Jego pierwsza praca kosztuje 1,150 euro miesięcznie w dni powszednie, a druga praca to 350 euro w weekendy, co daje łącznie 1,500 euro. Z tego, co moja żona dowiedziała się od osoby w Niemczech, dowiedziała się, że kalkulacji dokonano na tej pracy, w której zarabiała najwięcej. Ponieważ jest obywatelem Turcji, płaci czynsz w domu. Zastanawiam się, czy obliczają to jako całość, czy jest to obliczane na podstawie 1,150 euro. czy możesz pomóc, proszę, dziękuję. Postąpię zgodnie z informacją, którą podasz, zaraz przyjdzie pismo z policji cudzoziemców.

    Muratbdr
    Uczestnik

    cześć przyjaciele, jestem nowy w formularzu, potrzebuję pilnych informacji, niech Allah będzie zadowolony z tych, którzy stworzyli ten formularz. Moja żona mieszka w Niemczech / Berlinie i wydaje się, że pracuje na dwóch etatach, więc może mnie zabrać. Jego pierwsza praca kosztuje 1,150 euro miesięcznie w dni powszednie, a druga praca to 350 euro w weekendy, co daje łącznie 1,500 euro. Moja żona dowiedziała się od osoby w Niemczech, że kalkulacje są dokonywane na takiej pracy, na której zarabia najwięcej. Ponieważ jest obywatelem Turcji, płaci czynsz w domu. Zastanawiam się, czy obliczają to jako całość, czy jest to obliczane na podstawie 1,150 euro. czy możesz pomóc, proszę, dziękuję. Postąpię zgodnie z informacją, którą podasz, zaraz przyjdzie pismo z policji cudzoziemców.

    Możesz pokazać swoją pracę, bracie, to jest dla ciebie lepsze, z tego co czytałem, powinno to być co najmniej 2 i 1350 euro dla obywateli tureckich. Nie wymaga żadnych formalności dla obywatela niemieckiego. ale po kosztach czynszu itp. jest to 1380 euro za osobę, ile powinno być? inni przyjaciele mogą udzielić lepszych informacji. małżonkowie tureccy


    Znajomi, których małżonkowie są obywatelami Turcji, mogą mieć więcej informacji.

    Busrasalih
    Uczestnik

    cześć przyjaciele, jestem nowy w formularzu, potrzebuję pilnych informacji, niech Allah będzie zadowolony z tych, którzy stworzyli ten formularz. Moja żona mieszka w Niemczech / Berlinie i wydaje się, że pracuje na dwóch etatach, więc może mnie zabrać. Jego pierwsza praca kosztuje 1,150 euro miesięcznie w dni powszednie, a druga praca to 350 euro w weekendy, co daje łącznie 1,500 euro. Moja żona dowiedziała się od osoby w Niemczech, że kalkulacje są dokonywane na takiej pracy, na której zarabia najwięcej. Ponieważ jest obywatelem Turcji, płaci czynsz w domu. Zastanawiam się, czy obliczają to jako całość, czy jest to obliczane na podstawie 1,150 euro. czy możesz pomóc, proszę, dziękuję. Postąpię zgodnie z informacją, którą podasz, zaraz przyjdzie pismo z policji cudzoziemców.

    Informuję, że w obu przypadkach nie powinno przekraczać 8-godzinnego czasu pracy.Dodatkowo w obu przypadkach dochody są obecnie niskie.Powiedzieli, że moja żona ma 1400 euro, ale Berlin chce dużo. Bardzo ważne jest to, że pracował co najmniej 6 razy na obu stanowiskach i to była jedna z naszych decyzji o odrzuceniu, ponieważ zmienił pracę. Bardzo ważne jest, aby nigdy, przenigdy nie otrzymała pomocy. Mogę pomóc, jeśli masz inne pytania.

    sobi_90
    Uczestnik

    Wspomniałeś o Berlinie, ja też pojadę do Berlina.Aplikowałem 12 lutego.Czy wiza dotrze długo, a moja żona nie chce żadnych dochodów od obywatela niemieckiego?Dziękuję.

    Busrasalih
    Uczestnik

    Wspomniałeś o Berlinie, ja też pojadę do Berlina.Aplikowałem 12 lutego.Czy wiza dotrze długo, a moja żona nie chce żadnych dochodów od obywatela niemieckiego?Dziękuję.

    Złożyliśmy wniosek 8 października, a moja żona dostarczyła dokumenty w pierwszym tygodniu grudnia. Następnie 2 stycznia wysłali paszport z odmową. Starają się zarządzać intensywnie, ale szybko. Wiem, że od obywateli niemieckich nie wymaga się dochodów.

    sobi_90
    Uczestnik

    Czy sprzeciwiłeś się po odrzuceniu?

    Busrasalih
    Uczestnik

    Czy sprzeciwiłeś się po odrzuceniu?

    Nie protestowaliśmy, skonsultowaliśmy się z prawnikiem, bo mieli 2-stronicowy sprzeciw, więc było tego dużo. Prawnik powiedział, żeby nie naprawiać tych rzeczy. Złożyliśmy wniosek o obywatelstwo niemieckie, czekamy na niego bezpośrednio, robimy poprawki, jest na nie 6 miesięcy.

    sobi_90
    Uczestnik

    Niech Bóg pomoże wszystkim, mam nadzieję, że wszyscy dostaną wizy i jak najszybciej powrócą do swoich współmałżonków.

    Busrasalih
    Uczestnik

    Niech Allah pomoże wszystkim, insha'Allah, wszyscy otrzymają wizy tak szybko, jak to możliwe i spotkają swoich współmałżonków.

    Amen, mam nadzieję, że wszyscy

    Eselma
    Uczestnik

    Moja żona jest samozatrudniona.Wykaże swoje dochody z ostatnich 7 miesięcy.Dodała również zarobki z pracy online. Robią to w urzędzie skarbowym, żeby dostać gwarancję.

    Informuję, że w obu przypadkach nie powinno przekraczać 8-godzinnego czasu pracy.Dodatkowo w obu przypadkach dochody są obecnie niskie.Powiedzieli, że moja żona ma 1400 euro, ale Berlin chce dużo. Bardzo ważne jest to, że pracował co najmniej 6 razy na obu stanowiskach i to była jedna z naszych decyzji o odrzuceniu, ponieważ zmienił pracę. Bardzo ważne jest, aby nigdy, przenigdy nie otrzymała pomocy. Mogę pomóc, jeśli masz inne pytania.

    dziękuję bardzo bracie, mam jeszcze wiele pytań :)  Wydaje się, że są to dni powszednie w pracy, którą kupił za 1150. Pojawia się również w weekendy w swojej pracy, za co otrzymuje 350 eu. Czy 1,500 nie wystarczy? Od 7 miesięcy pracuje na tym samym stanowisku. czy jest jakiś inny problem? (ahmetgültekin) Napisałem w imieniu kolegi z kursu

    Eselma
    Uczestnik

    Pracuje w innych miejscach niż wtedy, gdy pracuje jako freelancer.Płaci własne ubezpieczenie.Twój małżonek może wysłać e-mail do policji ds. Cudzoziemców i zapytać. Moja babcia tak zrobiła i uzyskała odpowiedzi na swoje pytania.

Wyświetlanie 12 odpowiedzi - od 1 do 12 (łącznie 12)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.