BRACIA SELAMUN ALEYKUM I KTO SKŁADA WNIOSKI O WIZĘ 17 MARCA??

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    ümmetimuhammed
    Uczestnik

    17 marca 2015 Wystąpiłem o wizę w konsulacie niemieckim w Izmirze, kiedy moja żona poszła i zapytała, jej dokumenty przyszły drogą elektroniczną, powiedzieli, że jeszcze nie przyszły pocztą, a to już 32 dni, czy to normalne? Moja żona jest obywatelką Turcji, jej pensja jest dobra, nie ma problemu, nie otrzymuje pomocy państwa.
    miejsce Düsseldorf
    Czy jest ktoś kto może mi w tym pomóc?
    Bóg zapłać w pokoju..

    heidi 078
    Uczestnik

    Witaj bracie, właśnie zostałem członkiem. Powiem ci, że złożyłem wniosek 19 marca, na mojej liście brakowało tylko dokumentów, wypełniłem ją 26 marca, złożyłem wniosek, miejsce docelowe jest bardzo blisko REMSCHEID Düsseldorf , byłem już kilka razy w Niemczech, jest tam moja rodzina, moja żona jest w Urzędzie do Spraw Cudzoziemców, spotkałem się, moje dokumenty zaginęły, ale było duże zagęszczenie, jeszcze nie mogli tego zbadać, powiedzieli , wiesz, wniosek o azyl jest wysoki, powiedzieli, że wyślą ci list tak szybko, jak to możliwe, czekamy.. Niech Bóg da spokój i cierpliwość wszystkim naszym przyjaciołom czekającym na wizę, to jest najbardziej bolesna i najtrudniejsza część .

    ümmetimuhammed
    Uczestnik

    Selamun aleykum bardzo dziękuję
    Czy twój małżonek jest obywatelem Niemiec?
    A z jakiego miasta aplikowałeś?
    Żonie powiedziano, że przyszedł drogą elektroniczną, ale papiery jeszcze nie przyszły z Izmiru.
    problem został opisany w izmir

    heidi 078
    Uczestnik

    Proszę bardzo, moja żona jest obywatelką Turcji i ma normalną 8-godzinną pracę plus dodatkową pracę. Wyjechał chyba do Niemiec, jego żona dostała wizę w ciągu 5 dni, jego żona jest obywatelką Niemiec. Teraz, według naszych badań w środku i tutaj, myślę, że różni się to w zależności od stanów i gęstości. Nie wierzę, że każdy oficer robi rozróżnienie między tureckim a niemieckim. Po 17 dniach pani powiedziała, że ​​twoja żona powinna uważać dokumentów, miejsce, do którego się udasz, jest małe, nie zajmie to dużo czasu, zobaczymy, czekamy.

    ümmetimuhammed
    Uczestnik

    Powodzenia z nami, insha'Allah, wymagana jest cierpliwość i zaufanie.
    Dziękuję bardzo za pomoc, jeśli nastąpi poprawa, proszę napisz do mnie, jeśli tak, to też napiszę.
    Dbać o siebie

    heidi 078
    Uczestnik

    Co masz na myśli? Nie sądzę, żebym mógł w jakikolwiek sposób pomóc, ale dzielenie się informacjami jest trochę dobre dla osób w naszej sytuacji. Zanim zostałem członkiem, czytałem przez jakiś czas to, co napisano i stosowałem się do tego, chociaż jest to nie ma sensu zwracać uwagi na każdy artykuł, bo sytuacja i stanowisko każdego jest inne... Oczywiście informujmy się nawzajem o rozwoju sytuacji.. Powodzenia bracie, niech Bóg obdarzy nas wszystkich cierpliwością i spokojem.

    ümmetimuhammed
    Uczestnik

    Selamun alejkum moi bracia
    Jeśli ktoś aplikował w marcu i ma jakieś postępy to proszę dajcie znać tutaj, pomagajmy sobie w imię Boga, wspierajmy się.
    Niech mój Pan udzieli cierpliwości wszystkim moim braciom i siostrom, którzy czekają i uczyni ją pomyślną
    AMINA

    erddinc
    Uczestnik

    godz. Po ilu dniach od złożenia wniosku wysyłana jest poczta online.Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

    królowa gniazd
    Uczestnik

    godz. Po ilu dniach od złożenia wniosku wysyłana jest poczta online.Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

    Moja żona złożyła wniosek z Izmiru 11 marca. Do systemu wpisano 17 marca. 30 marca dokumenty wpłynęły do ​​Urzędu do Spraw Cudzoziemców.

    erddinc
    Uczestnik

    Moja żona złożyła wniosek z Izmiru 11 marca. Do systemu wpisano 17 marca. 30 marca dokumenty wpłynęły do ​​Urzędu do Spraw Cudzoziemców.

    Pracują do późna online do systemu :$

    ümmetimuhammed
    Uczestnik

    Z jakiego miasta aplikował 11 marca?
    A w jakim mieście Twój małżonek jest obywatelem Niemiec?
    ponieważ są one dla nas ważne, aby uzyskać informacje, dziękuję bardzo

    królowa gniazd
    Uczestnik

    Z jakiego miasta aplikował 11 marca?
    A w jakim mieście Twój małżonek jest obywatelem Niemiec?
    ponieważ są one dla nas ważne, aby uzyskać informacje, dziękuję bardzo

    Tak, jestem obywatelem Niemiec, napisałem do mojej żony des, ona złożyła podanie z Izmiru, tutaj jest Limburg a..hessen..ale wygląda na to, że nasza praca potrwa trochę dłużej, konsulat zażądał przesłuchania, ale nie dali jeszcze dnia. :(

    heidi 078
    Uczestnik

    Rozmawialiśmy o dawaniu sobie znać, dzisiaj przyszedł ostatni list, paski wypłaty za trzy miesiące, dokumenty do wypełnienia w zakładzie pracy potwierdzające, że jest umowa o pracę na czas nieokreślony, dokumenty do wypełnienia przez wynajmującego, paszport... Do widzenia, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

    ümmetimuhammed
    Uczestnik

    Boże pomóż nam wszystkim
    Insha'Allah wkrótce, to wszystko pozostanie słodkim wspomnieniem w naszej pamięci.

    królowa gniazd
    Uczestnik

    Cześć bracie,
    Miałeś dzisiaj badanie krzyżowe, jak poszło?? O co pytali?

    erddinc
    Uczestnik

    Insha'Allah wszystko poszło dobrze.

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 21)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.