Jak długo trwa data wyjazdu pól do Niemiec?

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    cemcakar
    Uczestnik

    Przyjaciele, wyjechałem ze Stambułu 17 października, ale moje dokumenty wciąż nie dotarły do ​​Niemiec.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Jest konsulat, w którym można się dowiedzieć, czy zostanie się wysłanym do Niemiec, czy nie, wyjadą po próbie dodzwonienia się przez 3 4 godziny.

    kadir76
    Uczestnik

    Z tego co wiem to zniknie najwcześniej w ciągu 2 tygodni, a przedłużenie jest całkowicie przypadkowe.Z tego co śledzę na forum widziałem osoby które wychodzą na 4 dni.Proponuję poczekać aż 2 miesiące i pomyśl o reszcie...  :)

    cemcakar
    Uczestnik

    PRZYJACIELE PRZYJDĄ DZISIAJ W LISTIE RZECZOWNIKOWYM DO MOJEJ ŻONY No i co będzie dalej?Kiedy moja żona spotkała się wcześniej, oddział cudzoziemców powiedział, że nie potrzeba odcinka wypłaty, powiedziała, że ​​kiedyś mieli dokumenty, nawet jeśli chciałem w zeszłym tygodniu, są dokumenty, ale teraz moja wiza przyjdzie do mnie, kiedy ją zatwierdzą, paszport

    Alles
    Uczestnik

    Cieszę się razem z Tobą, mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i jak najszybciej pokonasz ten trudny proces... Ale jest mi smutno, złożyliśmy wniosek z konsulatu w Stambule w odstępie jednego dnia, ale nie ma postępu w sprawie moje dokumenty, który stan jest twój...

    Alles
    Uczestnik

    A propos, czego chcą w liście, który wysłali?Mam takie spotkanie twarzą w twarz, jak tutaj, albo znowu poproszono ich o przesłanie tych dokumentów pocztą.Ostatnio, jakie dokumenty chcieli?

    roye
    Uczestnik

    Moje dokumenty zniknęły w ciągu 3 tygodni… Jeśli chodzi o wizę, została ona wydana zaraz po przyjęciu dokumentów przez moją żonę, a ja otrzymałem ją w ciągu 3 dni…

    Alles_für_ediz Myślę, że czasem dzwonią, czasem nie... Żona wzięła dokumenty, a funkcjonariusz powiedział, że można je zostawić i jechać... Wiza dotarła bez żadnej rozmowy...

    cemcakar
    Uczestnik

    Moja żona mieszka w Mönchengladbach, dziś przyszedł list. Żona jedzie do oddziału dla cudzoziemców. Jak moja żona pytała o dokumenty w zeszłym tygodniu, powiedzieli, że żadnych dokumentów nie potrzeba, powiedzieli, że kiedyś były, teraz zobaczymy czy jutro czegoś nie chcą, wiem co jest napisane w liście, jak moja żona będzie w pracy, jutro ci powiem, opowiem ci o spotkaniu mojej żony z filią cudzoziemców.

    roye
    Uczestnik

    Gdy list dotrze, dokumenty, które trzeba przynieść, są już w nim zapisane... U nas było tak, czyli moja żona otrzymała list, przygotowała dokumenty i je zabrała...

    Alles
    Uczestnik

    Myślę, że w naszym stanie jest zajęty stan, albo w ostatnich tygodniach był herbstferien, więc mówię, że urzędy państwowe były na wakacjach, może dlatego.

    adaizm jest
    Uczestnik

    Jest konsulat, w którym można się dowiedzieć, czy zostanie się wysłanym do Niemiec, czy nie, wyjadą po próbie dodzwonienia się przez 3 4 godziny.

    Czy żona twojego przyjaciela zwykle nie musi wywierać presji na Rathaus?

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Dokumenty już dotarły, mógł przedłużyć procedury, nawet gdyby zrobił odcisk, bo to byli ludzie z gliny, ci w urzędzie do spraw cudzoziemców mogli zareagować negatywnie, ale w końcu dokumenty dotarły.

    Alles
    Uczestnik

    dzisiaj minęło 35 dni, ale nadal nie ma dźwięku z moich dokumentów

    Dokumenty już dotarły, mógł przedłużyć procedury, nawet gdyby zrobił odcisk, bo to byli ludzie z gliny, ci w urzędzie do spraw cudzoziemców mogli zareagować negatywnie, ale w końcu dokumenty dotarły.

    Martwimy się też, czy zacząć pukać do drzwi urzędu ds. cudzoziemców, czy przyniesie to odwrotny skutek! Jeśli zadzwonię stąd do konsulatu, to powiedzą, że wysłaliśmy dokumenty... Jaki sposób byście polecili? Oprócz czekania!

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Jeśli nigdy nie byłeś do tej pory, zacznij od teraz biuro cudzoziemców, mówię, pozwól im zatwierdzić wizę przed wyjazdem na wakacje, inaczej będzie to w przyszłym roku.

    tugce9289
    Uczestnik

    Byłem w Ankarze 27 listopada na rozmowie kwalifikacyjnej. :( Ciekawe ile czasu trzeba czekać na otrzymanie dokumentów???

    cemcakar
    Uczestnik

    najpóźniej 1 miesiąc, złożyłem wniosek 17-go, przyszedł 13-go

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 20)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.