Niemieckie wprowadzenie do pokoju

> Fora > Pytania i odpowiedzi na temat lekcji języka niemieckiego > Niemieckie wprowadzenie do pokoju

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    darkinoglu_
    Uczestnik

    Przyjaciele Mam zadanie domowe Po niemiecku Przedstawimy jeden pokój Najpierw wybierzemy zdjęcie według niego Przedstawimy pokój Przykład: zdania będą robione, jakbym miał szafkę nocną obok mojego łóżka Proszę o pomoc przyjaciołom

    Obrazek :

    0NnLqR.jpg

    konkretny.
    Uczestnik

    Halo
    Przykro mi słyszeć, że tu jesteś. Ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke…Mein Bett ist 100×200 cm groß und hat auch ein Bettkasten… Ich kann mansche unbenutzte Sachen hier das Bettkasten reintun…. Neben dem Bett befindet sich eine Nachtkommode mit 2 Schubladen….Über meinem Bett, gibt es auf der Wand ein schönes Panorama Bild….Es gibt noch ein fast gleiches Bild auf anderer Wand…. Auf der rechten Seite von der Nachtkommode, gibt es Computertisch… Ich kann aber diesen Tisch auch als Schreibtisch….Ich hab einen Stuhl in der Farbe gelb….noch eine Kommode mit 5 Schubladen und 2 türige Kleiderschrank mit Spiegel hab ich ja auch…. Die Frontfarbe der Möbeln sind blau und der Korpus ist in der Farbe buche… Das letzte Teil meines Zimmmers ist ein schöner Teppich auch in blau aber noch in beżowy…. Także wie gesagt, ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke….

    Starałem się być tak pomocny, jak tylko mogłem, przyjacielu. Mam nadzieję, że to zadziała dla ciebie.

    yenicerixnumx
    Uczestnik

    Moja skromna opinia. Jeśli zrobimy tę promocję, nic ci to nie da. Myślę, że przedstawisz, napiszesz, co wiesz, znajdziemy i naprawimy braki, to będzie dla Ciebie korzystniejsze.
    Mocno

    Przyjaciele Mam zadanie domowe Po niemiecku Przedstawimy jeden pokój Najpierw wybierzemy zdjęcie według niego Przedstawimy pokój Przykład: zdania będą robione, jakbym miał szafkę nocną obok mojego łóżka Proszę o pomoc przyjaciołom

    Obrazek :

    0NnLqR.jpg

    darkinoglu_
    Uczestnik

    Tak, masz rację, ale nic z tego nie rozumiem :D

    darkinoglu_
    Uczestnik

    Ta Arda

    Halo
    Przykro mi słyszeć, że tu jesteś. Ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke…Mein Bett ist 100×200 cm groß und hat auch ein Bettkasten… Ich kann mansche unbenutzte Sachen hier das Bettkasten reintun…. Neben dem Bett befindet sich eine Nachtkommode mit 2 Schubladen….Über meinem Bett, gibt es auf der Wand ein schönes Panorama Bild….Es gibt noch ein fast gleiches Bild auf anderer Wand…. Auf der rechten Seite von der Nachtkommode, gibt es Computertisch… Ich kann aber diesen Tisch auch als Schreibtisch….Ich hab einen Stuhl in der Farbe gelb….noch eine Kommode mit 5 Schubladen und 2 türige Kleiderschrank mit Spiegel hab ich ja auch…. Die Frontfarbe der Möbeln sind blau und der Korpus ist in der Farbe buche… Das letzte Teil meines Zimmmers ist ein schöner Teppich auch in blau aber noch in beżowy…. Także wie gesagt, ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke….

    Mój przyjaciel, który to napisał. Czy na pewno to napisali? To miłe, długie, ale

    kaanxnumx
    Uczestnik

    Wszystkie pozycje na obrazku odpowiadają językowi niemieckiemu podanemu przez Twojego przyjaciela, krótko mówiąc, wszystkie są poprawne. :)

    e jest
    Uczestnik

    Dzięki…..

Wyświetlanie 6 odpowiedzi - od 1 do 6 (łącznie 6)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.