Rozwiedziona turecka matka, która wyszła za mąż za obywatela Niemiec, mieszka z małżonkiem i dzieckiem w Niemczech

> Fora > Kwestie takie jak łączenie rodzin w Niemczech, paszport, wiza niemiecka, zezwolenie na pobyt i pracę w Niemczech, ubezpieczenie, używanie prawa jazdy w Niemczech > Rozwiedziona turecka matka, która wyszła za mąż za obywatela Niemiec, mieszka z małżonkiem i dzieckiem w Niemczech

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    brcnfs
    Uczestnik

    Jestem 31-letnią matką i 8-letnią córką.Postanowiliśmy poślubić syna sąsiada, który jest obywatelem Niemiec, ale czy pierwsze małżeństwo będzie szybsze w Turcji czy w Niemczech? Nie mam dokumentu A1.Jak dostanę wizę to pojedziemy z córką na 1 miesiące w celach turystycznych.Potem wrócę i zdam egzamin.Oczywiście nie wiem czy wezmę ślub w Niemczech tym razem.Innymi słowy jest to pilny warunek A3.Myślisz, że 3 miesięczny kurs tam wystarczy? A kiedy się ożenię, czy moja żona może otrzymać pomoc od państwa? Nawet jeśli moja córka jest z mojej byłej żony, zaopiekuje się nami w Niemczech.. Czy może dostać inne honorarium niż odliczenie od podatku? Albo czy mogę uzyskać pomoc, gdy się ożenię? Swoją drogą, nie ma problemu finansowego .Ale chcę w pewien sposób wesprzeć.. Byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym mógł znaleźć odpowiedzi na moje pytania.Z góry dziękuję.

    yenicerixnumx
    Uczestnik

    Pozdrowienia.

    Po pierwsze małżeństwo w Turcji czy Niemczech niczego niestety nie zmienia. Po przyjeździe jako turysta musisz wrócić do Turcji i ubiegać się o wizę łączenia rodzin. Oczywiście myślę, że byłoby lepiej, gdyby ślub odbył się w Niemczech. Jeśli możesz, myślę, że powinieneś wyjść za mąż w Niemczech. Aby wziąć ślub w Niemczech, Twój współmałżonek musi przede wszystkim uzyskać pozwolenie od gminy, w której mieszka. wtedy poda już listę dokumentów. Możesz uzyskać te dokumenty z Turcji. Wystarczy 1,5 miesiąca, wystarczy 1 miesiąc. pod warunkiem, że będziesz się pilnie uczyć. a1 jest już egzaminem na najbardziej podstawowym poziomie. Jeśli nauczysz się podstawowych prostych słów i czasowników oraz pierwszych informacji gramatycznych, zdasz egzamin. Na naszej stronie znajdziesz wiele materiałów na ten temat. Nie zapomnij też pracować nad wzorami liter. Czy Twój współmałżonek pracuje obecnie w zakresie pomocy? A może otrzymuje jakąkolwiek pomoc od rządu?

    brcnfs
    Uczestnik

    merhaba :) Tak, działa. Nie ma pomocy. Jak będzie wyglądało moje odmrożenie? 

    Nesibe od
    Uczestnik

    Nie rozumiem, co masz na myśli mówiąc o locie, ale tak, nastąpi zmiana nazwiska i zmieni się ono w twoim paszporcie. Szybko załatwisz to w tureckim konsulacie.

    merhaba :) Tak, działa. Nie ma pomocy. Jak będzie wyglądało moje odmrożenie?

Wyświetlanie 3 odpowiedzi - od 1 do 3 (łącznie 3)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.