Czy uważasz, że jest to wiza przyjazdowa lub odmowa?

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    SB-8587
    Uczestnik

    Czy kiedykolwiek zostałeś odrzucony w takim pakiecie? Myślisz, że to paszport, czy może być czerwony?

    Antalya88
    Uczestnik

    Kiedy złożyłeś wniosek?

    SB-8587
    Uczestnik

    23 stycznia, ale za pośrednictwem Surety. Więc ktoś z mojej rodziny poręczył i wiem, że przychodzi to szybko, kiedy się poręcza.

    Antalya88
    Uczestnik

    Myślę, że Twoja wiza została wydana... 😉 czasami można ją wydać szybko... Wiem, że mam ją za 3 tygodnie 😊 Mam nadzieję, że będziesz mieć szczęście... czekamy na Twoje dobre wieści

    SB-8587
    Uczestnik

    Ins. To jest wiza. Niech Allah obdarzy wszystkich tym szczęściem.

    w oczekiwaniu
    Uczestnik

    Kiedy to już będzie normalne, zobaczysz, czy moja wiza została odrzucona, inshallah, to jest wiza.

    1963
    Uczestnik

    Nie sądzę, żeby wiza została wydana w tak krótkim czasie.Albo brakuje dokumentów, albo od chwili złożenia wniosku nie minął tydzień.I tak dokumenty dotrą do urzędu ds. cudzoziemców po 2 tygodniach, więc jest to prawdopodobnie albo brak dokumentów, albo odmowa, prawie brakuje dokumentów, ale mam nadzieję, że to wiza, jeśli to jest wiza, to naprawdę masz szczęście, że ostatnio była dostępna dla każdego w ciągu 5 dni. Wiza nie została wydana

    Antalya88
    Uczestnik

    Ins. To jest wiza. Niech Allah obdarzy wszystkich tym szczęściem.

    Przepraszam... myślami jestem już pod koniec lutego... Przepraszam... polecę, przynajmniej brakuje dokumentów, a nie odmowa... 😔 jeszcze raz przepraszam

    SB-8587
    Uczestnik

    Myślę, że wiza nie zostanie wydana w tak krótkim czasie, albo brakuje dokumentów, albo od odrzucenia wniosku i tak nie minął tydzień, dokumenty docierają do urzędu ds. cudzoziemców po 2 tygodniach, więc prawdopodobnie blisko przypadku brakujących dokumentów lub odrzucenia, ale inshallah wiza jest wizą, naprawdę masz szczęście, jeśli zajmie to 5 dni wiza nie została wydana

    Co to nie był za tydzień. Mój przyjacielu, kazałem ci powiedzieć.
    Pierwszy wniosek mojej żony: 31 października 2014 r
    Przybycie dokumentów do Policji Zagranicznej: 24 grudnia 2014 r
    Zadzwoń do policji zagranicznej: 17 stycznia 2015 r
    Nie daję dokumentów + Gwarancja: 23 stycznia 2015 r
    Wczoraj zadzwoniłem na policję w Yapancilae, wszystkie twoje dokumenty zostały wysłane e-mailem, teraz czas poczekać, powiedział. kobieta 23
    Wysłano e-mailem w styczniu. Dziś minęło 8 dni.
    Nawiasem mówiąc, zajrzyj na stronę, są ludzie, którzy dostali wizę w 3 dni. Takie rzeczy różnią się w zależności od miasta. Haa, nie patrzę czy mam wizę czy nie, powodzenia

    YASABIRSELAMET
    Uczestnik

    Co to nie był za tydzień. Mój przyjacielu, kazałem ci powiedzieć.
    Pierwszy wniosek mojej żony: 31 października 2014 r
    Przybycie dokumentów do Policji Zagranicznej: 24 grudnia 2014 r
    Zadzwoń do policji zagranicznej: 17 stycznia 2015 r
    Nie daję dokumentów + Gwarancja: 23 stycznia 2015 r
    Wczoraj zadzwoniłem na policję w Yapancilae, wszystkie twoje dokumenty zostały wysłane e-mailem, teraz czas poczekać, powiedział. kobieta 23
    Wysłano e-mailem w styczniu. Dziś minęło 8 dni.
    Nawiasem mówiąc, zajrzyj na stronę, są ludzie, którzy dostali wizę w 3 dni. Takie rzeczy różnią się w zależności od miasta. Haa, nie patrzę czy mam wizę czy nie, powodzenia

    wiza to wiza, powodzenia

    SB-8587
    Uczestnik

    Zadzwoniłem po telefon, żeby moja żona mogła go odebrać w swoim oddziale. Pani powiedziała, że ​​nie, jest w niej paszport, powiedziała, że ​​można go dowieźć pod dom.Odbierzemy go o 16. poinformuję ins

    3545
    Uczestnik

    Witam, mój przyjaciel i moja żona dowiedzieli się dzisiaj, że nasze dokumenty dotarły do ​​Turcji, ale nie wiem, jak możemy skontrolować ładunek. Prosimy o pomoc !!

    Akman
    Uczestnik

    Witam, mój przyjaciel i moja żona dowiedzieli się dzisiaj, że nasze dokumenty dotarły do ​​Turcji, ale nie wiem, jak możemy skontrolować ładunek. Prosimy o pomoc !!

    Muszą dać ci papier z UPS, możesz z niego śledzić ładunek.

    SB-8587
    Uczestnik

    Wiza Veee dotarła już do ręki mojej żony
    niech Bóg da to każdemu

    munih
    Uczestnik

    Zgłosiłem się również z konsulatu w Izmirze.Jeśli dostarczyłeś paszport, możesz po prostu zadzwonić do ładunku krajowego i dowiedzieć się, czy jest on dostarczony do kuriera, czy nie.Konsulat w Izmirze nie współpracuje z UPS.

    1963
    Uczestnik

    podajesz niepełne informacje w trakcie pisania i jesteś zły na podane informacje zgodnie z podanymi przez Ciebie informacjami, podałeś datę 23 stycznia, to nie jest właściwie data Twojego wniosku o wizę, ale tak to napisałeś i odpowiedzieliśmy zgodnie z tą sytuacją.Mówisz, że czytałeś, że została wydana, to prawda, ale to jest może jeden na tysiąc, wiesz o tym, ale jeszcze nie wiesz o procesie wizowym.Proces wizowy nie zacznij po zatwierdzeniu przez urząd do spraw cudzoziemców, zaczyna się od spotkania w konsulacie.Jest jeszcze jedna kwestia, ludzie tylko próbują ci pomóc, nie czerpią z tego korzyści, tylko próbują ci pomóc, ty nie musisz zachowywać się arogancko w związku z czymś, o czym nie masz pojęcia.

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 17)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.