Czy paszport mojego współmałżonka jest ważny do marca 2010 r., czy jest wydawany do 2010 r.?

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    huragan66
    Uczestnik

    cześć przyjaciele

    Jak napisano powyżej, paszport mojej żony ważny do marca 2010 r

    teraz wezmę na przykład sesję

    Za 9 miesięcy kończy się 3 miesięczna sesja mojej żony

    Powiedzmy, że urzędnik da 2 lata, ale paszport jest ważny do marca 2010, to czy daje 6 miesięcy?

    Jeśli tak, paszport zostanie przedłużony natychmiast po przyjeździe.

    sekunda
    Uczestnik

    Im dłuższy paszport, tym więcej czasu można poświęcić. Oczywiście przedłużaj, póki masz okazję i sytuację. Przedłużyłem go na 50 lata za 3 €, nie wahaj się, dopóki jest tak tanio. 303 TL w Turcji.

    dejavuxnumx
    Uczestnik

    Byłbym wdzięczny, gdyby moi przyjaciele mogli o tym napisać. Będę w tej samej sytuacji, kiedy dotrę do Niemiec, mój paszport będzie ważny około 1 roku i bardziej sensowne jest wcześniejsze przedłużenie paszportu. Ale jeśli zmienię paszport przed przedłużeniem zezwolenia na pobyt, czy możemy go przedłużyć, gdy jest na wizie, która będzie miała na sobie wizę 10-miesięczną? To znaczy, dadzą mi ten sam paszport z wizą, czy nie dadzą mi nowego?

    reyyan do
    Uczestnik

    stare komentarze, ale i tak napiszę  :D  Pamiętaj o przedłużeniu paszportu przed przedłużeniem zezwolenia na pobyt.

    reyyan do
    Uczestnik

    Byłbym wdzięczny, gdyby moi przyjaciele mogli o tym napisać. Będę w tej samej sytuacji, kiedy dotrę do Niemiec, mój paszport będzie ważny około 1 roku i bardziej sensowne jest wcześniejsze przedłużenie paszportu. Ale jeśli zmienię paszport przed przedłużeniem zezwolenia na pobyt, czy możemy go przedłużyć, gdy jest na wizie, która będzie miała na sobie wizę 10-miesięczną? To znaczy, dadzą mi ten sam paszport z wizą, czy nie dadzą mi nowego?

    Jeśli się nie mylę, pozwól, że wyjaśnię twoją interpretację w następujący sposób. Wiem, że podany na niej okres ważności wizy nie ma znaczenia. Czas ważności paszportu to coś innego. stare już paszporty zostały usunięte i teraz przeszły do ​​systemu jeepami. Przedłuż swój paszport o 10 lat, będzie dla Ciebie lepszy i bardziej opłacalny. W pierwszej kolejności dają wizę na 3 miesiące. Po przyjeździe do Niemiec idziesz do urzędu ds. cudzoziemców i znowu go przedłużają. Kiedy pierwszy raz przyjechałem do Niemiec, dali mi 3 miesiące, jak tylko przyjechałem, poszedłem do urzędu ds. cudzoziemców i dali mi 3-letni pobyt. ale mój paszport stracił ważność przez 3 lata. Och, pozwólcie, że wam też to przypomnę. Nie zapominaj, że urząd do spraw cudzoziemców nigdy nie udzieli Ci zezwolenia na pobyt tak długo, jak Twój paszport utraci ważność, ale to dla Ciebie wielka zaleta, że ​​przy wydawaniu paszportu jest to długoterminowe, przynajmniej wtedy, gdy upływa termin w konsulacie, raz po raz pozbędziesz się opłaty. Za 10-letnie przedłużenie zapłaciłem 210 euro. Poza tym, jak już powiedziałem, za każdym razem, gdy wygaśnie ważność paszportu, udając się na przedłużenie zezwolenia na pobyt, które urząd ds. cudzoziemców skraca krótko, pozbędziesz się 138 euro, które zostaną wydane za drugi i trzeci raz.

Wyświetlanie 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (łącznie 4)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.