Złożyliśmy wniosek o łączenie rodzin, ale nadal nie ma odpowiedzi :(((((

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    Benjaminhaven
    Uczestnik

    witam mój brat zgłosił się na zjazd rodzinny 16 czerwca było to bardzo miłe spotkanie.Jednak poprosili żonę o dokumenty wjazdowe i wyjazdowe do Turcji dali mu czas do 20 lipca przyjechała żona mojego brata sporządzili ten dokument w ciągu tygodnia i wysłał go faksem i kurierem. Dostarczono go do konsulatu towarowego 28 czerwca. Udał się do urzędu ds. cudzoziemców i stamtąd go zapytał, urząd ds. cudzoziemców w Bremie powiedział, że twoje dokumenty wyjechały 7 lipca. Co stanie się teraz?Inny znajomy, który złożył wniosek 20 czerwca, natychmiast otrzymał wizę.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Stary, to wszystko szczęście, nikt nie wie, jak długo to potrwa

    Benjaminhaven
    Uczestnik

    Co więc szwagierka ma tam robić, co powiedzieć policji do spraw cudzoziemców, czy jest na to jakaś recepta, co tydzień robi się tam bardzo tłoczno.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Spójrz, teraz system jest taki, nie wiem, ilu jest urzędników państwowych, ale powiedzmy, że jest 4 funkcjonariuszy. Po niemiecku dzielą 28 liter na 4. Zaczynają od A i patrzą na pierwsze 7 liter, patrzy się na kolejne 7 liter. Gorzej, że proces jest zatłoczony, więc czas jest dłuższy. Generalnie te wczesne, landrasamt w mieście, do którego jadą, landrasamt w mieście, do którego jadą, jeśli ciocia potrzebuje do zrobienia jest blisko, pójdą i będą się usprawiedliwiać.Jeśli są w ciąży, będą mieli dzieci.Twój brat powinien zadzwonić do konsulatu, do którego się zgłosił i zapytać, co mówią na ostatnią rzecz.

    Co więc szwagierka ma tam robić, co powiedzieć policji do spraw cudzoziemców, czy jest na to jakaś recepta, co tydzień robi się tam bardzo tłoczno.

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    mój przyjacielu, co powiedziałeś o randce, na którą chcesz iść? Gdybyś powiedział coś takiego jak wrzesień czy coś, poczekałbyś trochę dłużej. Wysyłają twoją wizę zgodnie z datą, którą chcesz jechać.

    Benjaminhaven
    Uczestnik

    Nie, przyjacielu Tugce, nic nie zostało określone w dniu, w którym chcesz jechać.

    Powiedzieli, że los nie ma znaczenia, nie pytali w konsulacie.

    dojrzały
    Uczestnik

    Tu jest dziecko, İsmet die, dziecko pisze od 5 maja do bere, ostatnim razem, gdy czytałem i pisałem do niego, powiedziałem mu na osobności, mędrzec ich, co będzie po przesłuchaniu? Niemcy robią to samo i zajmują się problemem świerzbu.

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    Nie, przyjacielu Tugce, nic nie zostało określone w dniu, w którym chcesz jechać.

    Powiedzieli, że los nie ma znaczenia, nie pytali w konsulacie.

    Lepiej nie wspominać, kiedy podasz lepszą randkę, każą ci czekać do tej daty. :)))

    Bthnkdgn
    Uczestnik

    Gęstość miejsca, do którego się wybierasz, jest bardzo ważna, a jeśli są tu obcokrajowcy, biurokracja działa wolno.
    W nagłych przypadkach można przyspieszyć ten proces, dokumentując to.Moja żona była w ciąży, dostałem wizę na 25 dni z zaświadczeniem lekarskim.Szybki czas dla miasta takiego jak Hamburg, w którym obcokrajowców jest dużo.

    Benjaminhaven
    Uczestnik

    Dziś minęło 17 dni. Nasze dokumenty nadal nie dotarły. Jak myślisz, za ile dni dokumenty dotrą do Bremy i gdzie możemy się o to zapytać? Dobrze byłoby zadzwonić do konsulatu.

    Bthnkdgn
    Uczestnik

    Wzywasz policję kosmitów w sprawie papierkowej roboty, a nie minusów. Ale jeśli dokumenty nie dotarły, to trwa to 1-3 miesiące, podają klasyczną odpowiedź. W Hamburgu mówili, że co najmniej 20. W Bremie może być inaczej. Możesz zadzwonić na policję do spraw cudzoziemców i zapytać.

    adyge77
    Uczestnik

    Złożyłem wniosek 9 maja, nadal bez odpowiedzi, cudzoziemcy wezwali policję.Co to znaczy, gdybyśmy nie przeszli przesłuchania, czy konsulat w Turcji zwróciłby się do policji ds. Cudzoziemców o przetworzenie naszej łączenia rodzin, czy też wysłałby krótka odpowiedź..

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    Mój przyjacielu, oddział cudzoziemców działa tak wolno. Zwłaszcza jeśli w przyszłym miejscu jest wielu Turków, transakcje wydłużają się. Tu jest czas wakacji. Gdziekolwiek pójdziesz, ktoś jest na urlopie. Nikt inny nie zastępuje tego, który jest wolny.

    Minęły 2 miesiące odkąd tu jestem, mam kryzys. albo pracują do południa, albo nie pracują wcale. w niektóre dni są całkowicie zamknięte. miejsce, o którym mówię, to wschodnie Niemcy, nie wiem, co robią na zachodzie ^^

    mój raj
    Uczestnik

    mój przyjacielu, co powiedziałeś o randce, na którą chcesz iść? Gdybyś powiedział coś takiego jak wrzesień czy coś, poczekałbyś trochę dłużej. Wysyłają twoją wizę zgodnie z datą, którą chcesz jechać.

    Pytają cię o datę, na którą chcesz iść? ?

    Benjaminhaven
    Uczestnik

    W trakcie wypełniania forum zapytali o termin wyjazdu, ale nie ustaliliśmy tam daty.Poprosiliśmy posiadaczy wiz przed konsulatem o wypełnienie formularza.Następnie brat mi go dał.

    adyge77
    Uczestnik

    Od przesłuchania minęły 4 tygodnie, nadal nie ma odpowiedzi, policja zagraniczna twierdzi, że sprawa jest w toku. Jak ktoś patrzył na 30 list przez 1 dni, to przychodził do mnie co 15 dni. Nie rozumiem, czy to jest znak szczęścia czy nie. Zaraz zwariuję..

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 21)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.