Kończy się bezpłatna kampania niemieckiego zestawu edukacyjnego

> Fora > Wiadomości i ogłoszenia o produktach i usługach Almancax > Kończy się bezpłatna kampania niemieckiego zestawu edukacyjnego

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    MuhaяяeM
    Uczestnik

    Drodzy członkowie i goście, zakończyły się nasze kampanie „Bezpłatna dostawa produktów”, które prowadzimy od około 2 lat.
    Dziękujemy wszystkim, którzy są zainteresowani naszymi produktami.

    Nasz niemiecki zestaw edukacyjny, który składa się z niemieckiego edukacyjnego DVD o pojemności 7 płyt CD i 23 niemieckich kart ze słowami (600 słów i 60 wzorów mowy), jest oferowany do sprzedaży znacznie poniżej ceny rynkowej, a nasi członkowie i goście będą mogli aby mieć nasz zestaw płacąc znacznie poniżej wartości rynkowej W tej chwili dostępna jest tylko opcja płatności przy drzwiach, a alternatywne systemy płatności zostaną uruchomione bardzo szybko.

    Nasze nowe produkty są obecnie w fazie przygotowawczej i będziemy z tobą w pokoju, dzięki bardzo fajnym kampaniom i produktom.

    szczerze

    3,14
    Uczestnik

    –> Kiedy mówisz, że płatność alternatywna nastąpi już wkrótce, to jak szybko, panie Muharrem? :) Jestem bardzo ciekaw nowych DVD. Poprzednie oddałam już cioci. Jestem ofiarą??? ;D

    –> Myślę, że powinienem wyrobić w sobie nawyk kilkukrotnego zastanowienia się przed wysłaniem wiadomości. :-X

    cemaletyna
    Uczestnik

    Witam, Panie Muharrem, byłbym wdzięczny, gdyby zechciał się Pan ze mną skontaktować, to jest mój adres e-mail.  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Wyświetlanie 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (łącznie 2)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.