Przyjaciele!… ODDYCHAJCIE MI GŁĘBOKO!… MOJA WIZA DOSTAŁA!…

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    śmiałość
    Uczestnik

    Generalnie brałam udział jako widz, bo do tej pory byłam bardzo pesymistyczna... Jednak bardzo mi pomogliście... Szczególnie w sprawie egzaminu A1... Zdałam bez problemu, dzięki Wam... Potrafię pomóżcie każdemu, kto potrzebuje pomocy w swoim czasie... Teraz chciałbym wam wszystkim bez wahania podziękować... Nie należy nikogo demoralizować... Jest tylko czekanie, Jest tęsknota, jest rozczarowanie, jest próba cierpliwości... Krótko mówiąc, wszystko jest na swoim miejscu... Tyle się w tym roku upchnęło... Przygotowania do ślubu cały rok, a tymczasem praca w pracy, stres i nerwy, jak mam to wytłumaczyć ... Wiem, że rozumiesz... Co mówię... Przyjaciele tacy jak... Zrelaksuj się... Rób, co chcesz i nic więcej... Daj pierwszeństwo pensji współmałżonka i domowi, który jest na szczycie tego... Zdaj egzamin, reszta to tylko paszport i pieczątka ze zdjęciem VISUM wklejonym w paszporcie... Chcesz powiedzieć, że to wszystko, czego mi brakuje... Wciąż czekam mój mąż... bardzo za nim tęsknię.. nie umiem Ci tego wytłumaczyć... Ślub w sierpniu, potem miesiąc miodowy, żeby odreagować cały ten stres, a potem podróż... Do jedynej osoby, dla której wszystko może być zrobione dla mnie... Moja żona... Niech się skończy tęsknota wszystkich... Jeszcze raz dziękuję wszystkim... VEEEEEEEEEEEEE! TERAZIIIIIIIII!:::::: PRZYJDŹ CIOTKO!!!!!! halayy:) halayy:) halayy:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) yuppie:) yuppi:) klaszcz:) klaszcz:) klaszcz:) taniec:) taniec:) taniec:)

    blue_mavis
    Uczestnik

    mój drogi przyjacielu, przeczytałem, co napisałeś, czy bardzo dobrze napisałeś, mam nadzieję, że twoje następne życie będzie wolne od stresu, z miłością i szczęściem

    Niech Cię Bóg błogosławi i pomoże :)

    uśmiech 35
    Uczestnik

    Doświadczam tego wszystkiego, co powiedziałeś, przyjacielu, jestem jednym z tych, którzy zgłosili się w kwietniu, tak jak ty, nadal czekam na 8 kwietnia, nie ma żadnych intryg, nie ma dokumentów, wszystko jest dostępne.. Powodzenia dla moich przyjacielu, bardzo się cieszę, mam nadzieję, że będzie ci dobrze, wspomniałeś o pensji i domu, ile wynosiła twoja pensja?

    brzydzi się
    Uczestnik

    No dalej, bądź wyrozumiały, przyjacielu, proso, swoim znajomym, którzy czekają na wizę.

Wyświetlanie 3 odpowiedzi - od 1 do 3 (łącznie 3)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.