3,14 powrócił lub powróci?

> Fora > Cafe almancax > 3,14 powrócił lub powróci?

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    3,14
    Uczestnik

    Witajcie przyjaciele. Na wstępie chciałbym wszystkim pogratulować wakacji. Chyba bardzo za sobą tęskniłam, przygotowywałam się do egzaminu. Niektórzy z Was zastanawiają się: „Jaki egzamin, jaki egzamin?” Ponieważ znajdą się ludzie, którzy to powiedzą, pozwólcie, że i ja to powiem. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Odebrałem dzisiaj wynik egzaminu, przyjaciele. Wygrałem egzamin. :) Dzisiaj zapisałam się na ten kurs, który trwa 4 miesiące w Studienkolleg, przygotowanie uniwersyteckie i kończy się egzaminem DSH (Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang).Mam nadzieję rozpocząć go 13 października, za pozwoleniem Boga i życzę wszystkim dobrego szczęście i sukces. Czy obecnie będę częściej odwiedzać tę witrynę? Niestety, odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Powodem są Międzykulturowe Dni Teatru Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatretage 2. – 12.10.). Ja (czyli ja i mój kuzyn) również pełniliśmy obowiązki w tej organizacji, którą także przygotował Teatr Gunes. Odbiór z lotniska przyjeżdżających aktorów teatralnych, opieka nad nimi, odwóz na lotnisko wyjeżdżających, przygotowania do spektakli itp. Nie będę mógł uzyskać dostępu do naszej strony przez około 10 dni, ponieważ musimy popracować i dostosować napisy do jednej z moich gier. Mogę nie znaleźć czasu na dostęp nie tylko do naszej strony internetowej, ale także do Internetu. Powitaj mnie. :)

    „Więc” przyjaciele, bądźcie dobrzy dla siebie i swoich przyjaciół, do zobaczenia wkrótce. Wesołych Świąt…  :)

    …tajemnica…
    Uczestnik

    długie życie :) Za 10 dni nic się nie stanie, Onur, w końcu za 10 dni tu jesteś, pozdrawiam :)
    Cieszę się, że zdałeś egzamin :)

    noc2
    Uczestnik

    Witajcie przyjaciele. Na wstępie chciałbym wszystkim pogratulować wakacji. Chyba bardzo za sobą tęskniłam, przygotowywałam się do egzaminu. Niektórzy z Was zastanawiają się: „Jaki egzamin, jaki egzamin?” Ponieważ znajdą się ludzie, którzy to powiedzą, pozwólcie, że i ja to powiem. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Odebrałem dzisiaj wynik egzaminu, przyjaciele. Wygrałem egzamin. :) Dzisiaj zapisałam się na ten kurs, który trwa 4 miesiące w Studienkolleg, przygotowanie uniwersyteckie i kończy się egzaminem DSH (Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang), i rozpocznę go 13 października, za pozwoleniem Boga i życzę Ci wszystkiego dobrego i powodzenia. Czy obecnie będę częściej odwiedzać tę witrynę? Niestety, odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Powodem są Międzykulturowe Dni Teatru Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatretage 2. – 12.10.). Ja (czyli ja i mój kuzyn) również pełniliśmy obowiązki w tej organizacji, którą także przygotował Teatr Gunes. Odbiór z lotniska przyjeżdżających aktorów teatralnych, opieka nad nimi, odwóz na lotnisko wyjeżdżających, przygotowania do spektakli itp. Nie będę mógł uzyskać dostępu do naszej strony przez około 10 dni, ponieważ musimy popracować i dostosować napisy do jednej z moich gier. Mogę nie znaleźć czasu na dostęp nie tylko do naszej strony internetowej, ale także do Internetu. Powitaj mnie. :)

    „Więc” przyjaciele, bądźcie dobrzy dla siebie i swoich przyjaciół, do zobaczenia wkrótce. Wesołych Świąt…  :)

    Bardzo się cieszę, że zdałaś egzamin. Brawa:) klaszcze:) Onur taniec:) halayy:)
    Niech Bóg oczyści ci drogę, przy okazji, dziękuję za poinformowanie mnie. :)
    Powodzenia w innych zajęciach, które musisz wykonać zanim się spotkamy... ok :) do widzenia:)

    dielosch
    Uczestnik

    na pewno będziesz kochany :D Cieszę się, że zdałeś egzamin :D To i tak było bardzo poważne :haha:

    turad
    Uczestnik

    Gratulacje, bardzo się cieszę, że zdałaś egzamin z wyróżnieniem. brawa:) brawa:)
    bardzo za tobą tęskniliśmy, nie rób sobie zbyt długiej przerwy, czekamy na ciebie

    smail
    Uczestnik

    Witajcie przyjaciele. Na wstępie chciałbym wszystkim pogratulować wakacji. Chyba bardzo za sobą tęskniłam, przygotowywałam się do egzaminu. Niektórzy z Was zastanawiają się: „Jaki egzamin, jaki egzamin?” Ponieważ znajdą się ludzie, którzy to powiedzą, pozwólcie, że i ja to powiem. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Odebrałem dzisiaj wynik egzaminu, przyjaciele. Wygrałem egzamin. :) Dzisiaj zapisałam się na ten kurs, który trwa 4 miesiące w Studienkolleg, przygotowanie uniwersyteckie i kończy się egzaminem DSH (Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang), i rozpocznę go 13 października, za pozwoleniem Boga i życzę Ci wszystkiego dobrego i powodzenia. Czy obecnie będę częściej odwiedzać tę witrynę? Niestety, odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Powodem są Międzykulturowe Dni Teatru Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatretage 2. – 12.10.). Ja (czyli ja i mój kuzyn) również pełniliśmy obowiązki w tej organizacji, którą także przygotował Teatr Gunes. Odbiór z lotniska przyjeżdżających aktorów teatralnych, opieka nad nimi, odwóz na lotnisko wyjeżdżających, przygotowania do spektakli itp. Nie będę mógł uzyskać dostępu do naszej strony przez około 10 dni, ponieważ musimy popracować i dostosować napisy do jednej z moich gier. Mogę nie znaleźć czasu na dostęp nie tylko do naszej strony internetowej, ale także do Internetu. Powitaj mnie. :)

    „Więc” przyjaciele, bądźcie dobrzy dla siebie i swoich przyjaciół, do zobaczenia wkrótce. Wesołych Świąt…  :)

    szczęśliwy z powodu twojego brata, oczywiście, zobaczymy, jak dobrze się bawisz

    egzaltowany
    Uczestnik

    Jeśli ty nie zdasz egzaminu, ja? ;D ;)
    Co tak umknęło Twojej ręce, że mogło przetrwać tę próbę... 8) ;D
    Gdybym miał ten niemiecki, który ty masz, prof. Będę...  8)

    Tak czy inaczej, niech Bóg da Ci dalsze sukcesy, Onur... Amen... pa :)

    esma 41
    Uczestnik

    Witaj, mój drogi siostrzeńcu.

    3,14 mówi: "Ja Kok „Myślę, że za tobą tęskniłem”

    Ktokolwiek był bardzo skromny i szczery  ;D co z twoją ciocią?  ;D

    Cieszę się, że przyszedłeś…  ;)

    3,14
    Uczestnik

    –> 3,14 jest teraz z Wami częściej. brawa :) Przyjdźcie wszyscy, tęsknię... szkoda :)

Wyświetlanie 8 odpowiedzi - od 1 do 8 (łącznie 8)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.