Sprzeciw wobec odmowy wydania wizy.

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    nosorożec
    Uczestnik

    cześć przyjaciele

    Złożyłem wniosek do niemieckiego konsulatu o 5-dniowy wyjazd przez IData. Jestem studentem i moim celem było wzięcie udziału w 4-dniowym seminarium. Już następnego dnia po złożeniu wniosku wysłano mi paszport i 3 dokumenty dotyczące odmowy wydania wizy.

    Powodem jest ; „Na cały przepisany okres podróży lub aby móc wrócić do kraju zamieszkania lub wyjazdu,
    lub mieć wystarczające środki finansowe na tranzyt do państwa trzeciego, co do którego gwarantuje się przyjęcie.
    Nie przedstawiono dowodu własności ani prawnego dostępu do tych środków finansowych
    Nie jest możliwe, abyście dotarli do drogi”.

    Ponieważ mój sponsor pokrywa wszystkie moje wydatki, nie obchodziło mnie, że w tym momencie na moim koncie i koncie mojego ojca było widać trochę pieniędzy. Teraz zgłoszę sprzeciw i pokażę akt własności, licencję i pieniądze ponad 5000 lirów. Po ilu dniach iw jaki sposób obiekcje zazwyczaj wygasają? Byłbym zadowolony, gdyby ktoś miał wiedzę.

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    Napisz swoją petycję odwoławczą i wyślij ją, mam nadzieję, że zostanie szybko rozpatrzona. Bardzo trudno powiedzieć, jak szybko zareagują.

Wyświetlanie 1 odpowiedzi (łącznie 1)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.