Sprzeciw wobec odmowy wizy

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    melo1903melo
    Uczestnik

    Witajcie przyjaciele, mój wniosek o wizę łączenia rodzin został odrzucony, mimo że mój narzeczony miał pensję netto 2150 euro.Skopiuję oryginalny tekst poniżej, a następnie wraz z narzeczoną zdecydowaliśmy się wystąpić do prawnika, ponieważ czynsz za dom, w którym moja narzeczona mieszkała z ojcem i matką miała 1000 euro, ale pokazali mi tylko 500 euro w konsulacie i cudzoziemcach.Kiedy przyjdzie skutek sprzeciwu, który złożyliśmy w oddziale i jaka jest ogólnie reakcja na sprzeciwy ? Oczekuję komentarzy od doświadczonych znajomych Seite 2 von 3 GmbH (ungekündigtes und unbefristetes Arbeitsverhältnis, Eintritt 01.07.2008). Der pfändbare Betrag bei einem Nettolohn von 2147,93 € monatlich liegt bei 672,99 € (vgl. Bekanntmachung zu den s8 850c und 850f der Zivilprozessordnung, Pfändungsfreigrenzenbekanntmachung 2019 vom 11. 2019). Für die Abgabe einer Verpflichtungserklärung ist ein pfändbarer Betrag in Höhe Haushaltsvorstand nach §§ 20, § 28 SGBII, zzgl. als Wohnungskosten der Richtwert für eine Person in Höhe von 495,00 €). von 927 € nötig (432,00 € Regelbedarf für den Die gemäß § 5 (1) Nr. 1 AufenthG geforderte eigenständige Sicherung des Lebensunterhaltes konnte somit nach intensywny Prüfung sowie unter Berücksichtigung der Weischanestigung der Weischanestigund Hamburger Beischanestigür der Beischanestur der Beischanestur w Hamburgu 1/ 2014 (Für ein Absehen von der Sicherung des Lebensunterhalts liegen keine Anhaltspunkte vor und es wurden auch keine geltend gemacht. Ausländerbehörde ihre notwendige Zustimmung versagt. Ich möchte Sie vorsorglich auf Folgendes hinweisen: Sollte die Ehe. st als ges ichert anzusehen. Da sich bei der Berechnung des Lebensunterhaltes anhand der Tabelle zum Ehegattennachzug niedrigere Anforderungen ergeben, als zur Abgabe einer Verpflichtungserklärung, würde das Einkommen der Referenzperson, auch ohne Berücksichtigung von Steuerklasse III, ausreichen umsunterhaltödenf 1380,00 €, erre chnet aus Regelbedarf gem. §§ 20, § 28 SGB II für Haushaltsvorstand in Höhe von 432,00 €, zzgl. Regelbedarf für Haushaltsangehörige ab 18 in Höhe von 345,00 sowie Wohnungskosten in Höhe von 603,00 € (Richtwert für 2 Personen), dem ein zu berücksichtigendes Einkommen in Höhe von 2047,93ich € gegenüberstehtem netwelufchestehtem 2147,93, 11 netwelufchesteht €, abzgl. Pauschalbetrag pro Erwerbstätigen nach § 2 b ust. 100,00 SGB II in Höhe von XNUMX € gegenübersteht). Mit freundlichen Grüßen Im Auftrag

    nieczuły
    Uczestnik

    Witam, jego matka i ojciec nie pracują, myślę, że nie dostają pieniędzy od państwa, jeśli dobrze rozumiem, jest taka sytuacja. Kiedy przyjeżdżasz do Niemiec, myślą, że 2000 euro nie wystarczy na czteroosobową rodzinę. Nie martw się, nie płać za prawnika. Esin powinna wynająć oddzielny dom i pokazać, że mieszka sama, nawet jeśli jej rodzina nie pracuje, powinna udać się do pomocy społecznej, ty dostaniesz jej pozwolenie na pobyt tak szybko, jak to możliwe.Myślę, że przeszkadza ci mieszkanie z jej rodziną a jej rodzina nie ma żadnych dochodów.W Ministerstwie Spraw Zagranicznych przestrzegają prawa, ale badają najdrobniejsze szczegóły i oceniają luki. Powiedz mi trochę logiki. Zróbmy. Aby lepiej zrozumieć, mówisz, że miesięczne wydatki na 4 osoby wynoszą 432 × 432 = 4 + 1728 euro na czynsz, pensja musi wynosić 1000 euro, aby wiza została wydana. Legalnie nic nie zrobisz, jeśli zatrudnisz 2728 prawników, będzie Cię to kosztować 10-4000 euro, najlepiej poradzę. Niby niech idzie do osobnego domu i mieszka sam, nie masz innego wyjścia, szanuj.

    melo1903melo
    Uczestnik

    Dziękuje kolego za komentarz, przynajmniej przemyślałeś i zrobiłeś sobie odliczenia, ale jest taka sytuacja, że ​​przyszły ojciec ma raka i otrzymuje pokaźną pomoc, a matka matki jest już otrzymuje pomoc finansową z arbeitsamu, więc pieniądze, które otrzymuje, nie mają nic wspólnego z ich utrzymaniem. Nie podali mi takiego powodu w liście, dlaczego pokazali mi 900-kilka euro, problem w tym, że dodali część mówiąca „Nie jestem żonaty, jestem zaręczony”.

Wyświetlanie 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (łącznie 2)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.