Jaki może być powód odmowy wydania wizy?

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    melo1903melo
    Uczestnik

    Przyjaciele, moja narzeczona przesłała wszystkie przesłane mu dokumenty pocztą do oddziału cudzoziemców, ale gdy dzwoni 15 dni później, aby zapytać o sytuację, stwierdził, że akta zostały uzupełnione i odesłane do Izmiru, a ostateczna decyzja jest w konsulacie niemieckim w Izmirze, ale według mojej narzeczonej, jeśli sytuacja jest przedstawiana jako negatywna, zadzwoń do mnie i co robić.Mogę udzielić informacji w tej sprawie, mówiono, że z reguły nie można oświadczenie w tej chwili, teraz zastanawiamy się nad powodem.przy okazji, mój narzeczony nie jest obywatelem Niemiec.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    co za obywatel twojego kwietnia

    melo1903melo
    Uczestnik

    Szanowny Panie, jeśli ma pan wiedzę, powiem panu, że poznałem moją narzeczoną w Macedonii, kiedy studiowałem na uniwersytecie, on jest oryginalnie macedońską pieśnią ludową i od wielu lat mieszka w Niemczech, jest różnica wieku 9 lat między nami moja rozmowa w konsulacie poszła bardzo dobrze, ojciec mojej narzeczonej ma raka, więc chcieliśmy się tam pobrać, a ja złożyłem wniosek 16 marca ze swojego podania.Byłem w Niemczech do 20 dni temu, zostałem z narzeczoną 2 miesiace bylem znowu z narzeczonym w Hamburgu byl ze mna latem nie wiem czy znalezli podejrzanego czy cos takze od wczoraj ładunek krajowy stwierdzil ze moj ładunek jest w drodze SMS-em, ale wierz mi, zaraz umrę z ciekawości. Dali, ciekawe czy odmówili, z jakiego powodu?

    Slm,
    Co robi Twoja inspiracja, ile zarabia, ile metrów kwadratowych, ile metrów kwadratowych Twoja odpowiedź tak naprawdę leży tutaj?

    górna Frankonia
    Uczestnik

    Witam,

    Jeśli twój współmałżonek nie ma dochodów, aby się utrzymać, przychodzi odrzucenie. (Oni chcą średniego dochodu netto w wysokości około 1400.)
    Jeśli twój małżonek pozostaje z rodzicami, nie ma własnych dochodów i jeśli jego rodzina również utrzymuje się z Arbeitsamtu, zostanie ponownie odrzucony.

    Oprócz tego, jeśli metr kwadratowy domu do zamieszkania zostanie uznany za niewystarczający, niestety nastąpi odrzucenie.

    W rzeczywistości zwracają uwagę na dwie ważne kwestie, niezależnie od tego, czy są obywatelami Niemiec, czy Turcji, gdzie osoba z Turcji będzie przebywać i jak będzie zarabiać na życie?
    Możesz poprawić te warunki i spróbować ponownie.

Wyświetlanie 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (łącznie 4)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.