iść jako absolwent uniwersytetu .. kilka pytań ..

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    wojna
    Uczestnik

    Witam wszystkich. 2 lata zarządzania hotelarstwem turystycznym, a ja kontynuowałem i ukończyłem 4 lata: (absolwent biznesu). Mój krewny ma restaurację w Niemczech i chce tu zostać jako kierownik restauracji lub kierownik firmy. Pytanie, które chcę zadać, to czy mogę pracować w tej dziedzinie? działy zajmowały się badaniami. Chcę zabrać ze sobą małżonka i dziecko, aby spełnić wszystkie warunki, 56000 56000 euro na mojej umowie, XNUMX XNUMX euro rocznie - wystarczy na wizę i niebieską kartę - także gdzie mój krewny musi złożyć wniosek o mnie w Niemczech? „Chcę zabrać ze sobą po drodze żonę i dziecko. Nasze wspólne konto bankowe u mojego partnera jest wspólne. Czy jest jakiś problem w biznesie? Byłbym szczęśliwy, gdybyś mnie oświecił na ten temat. Z góry dziękuję wszystkim.

    wojna
    Uczestnik

    Czy jest ktoś, kto mógłby pomóc w tych kwestiach…

    nieczuły
    Uczestnik

    Pozdrawiam, ludzie niewiele wiedzą o tych sprawach i nikt o tym nie pisze. Pozwólcie, że opowiem o tym, co dużo słyszałem: po pierwsze, jeśli zakład pracy chce sprowadzić pracowników za granicę, czyli spoza Europy, nie powinien móc znaleźć kogoś do tego zawodu w Niemczech. Innymi słowy, jeśli nie możesz znaleźć pracowników spośród bezrobotnych w Niemczech, jeśli nie możesz ich znaleźć z krajów UE, możesz ich sprowadzić z TR. Tutaj każdy może zająć twoje stanowisko Nie znam twojej gramatyki. Powinieneś mieć taki zawód, powinieneś być kimś, kogo nie można znaleźć w Niemczech, nawet w krajach UE, Twoje pensje w zupełności wystarczą. Chociaż w Niemczech jest wielu bezrobotnych, myślę, że nie pozwala to na sprowadzanie pracowników z zagranicy. Nie chciałbym mówić negatywnie, ale taka jest moja opinia

    wojna
    Uczestnik

    Dziękuję za odpowiedź, ale zgodnie z nowo wprowadzonym prawem imigracyjnym, jak wspomnieliście wcześniej, powiedziano, że po raz pierwszy poszukiwano go w Europie, jednak prawo to było pierwsze, aby zadzwonić z Europy, ponieważ warunek połączenia został usunięty. Mam nadzieję, że tak. Na twoją odpowiedź Czy jest miejsce, w którym możemy uzyskać informacje na ten temat? Byłbym szczęśliwy, gdyby ci, którzy wiedzą.

    nieczuły
    Uczestnik

    Osobiście znam znajomych, którzy wiedzą, gdzie uzyskać informacje. Ostatecznie pomyślny w swojej rodzinie na początku myślisz, że jesteś Bogiem, aby pomóc ci znany stan turkieniny

    górna Frankonia
    Uczestnik

    mój krewny ma restaurację w Niemczech
    po tym zdaniu niewiele dla mnie znaczy.
    Nie chcę łamać twojego entuzjazmu, ale każdy, kto teraz mieszka w Niemczech, na mnie zasłuży. Niestety pojęć takich jak krewni, wujkowie, dayi, ciotki wciąż nie ma. Zwłaszcza, że ​​jesteśmy z Turcji na dodatkowe NIE! Niech będą tak pewni, jak tylko chcą, odrzucą ich lub będą bardzo dobrymi ludźmi. Lub jeśli nie chcesz tak wyposażonego, w oczach dziesięciu szkolonych w Turcji olamami wędrują po jednym kawałku Niemiec potrzebujących myśli we mnie, będą istotą ludzką. 2 + 2 = 4.

    Do tego czasu nie widziałem ani nie słyszałem szczęśliwych i odnoszących sukcesy osób, które przybyły do ​​Europy, ufając swoim krewnym. To wszystko historia. Pracownicy przyjeżdżają do Niemiec, turyści przyjeżdżają, biorą ślub, ale nie przychodzą do drzwi krewnych! Nikt nie przyszedł na układ siostrzenicy, moja droga, nie cikti usiadł przyniósł tu jedną z Turcji. Robią najwięcej prezentacji, czerpią korzyści z nieznajomości języka niemieckiego i prawa, pracują za darmo za pieniądze, których nikt w Niemczech nie będzie pracował i nie dają ci przysługi. Będzie ci przykro Ludzie, którzy są we mnie doświadczeni z doświadczeniem i doświadczeniem, zawsze mówili to samo: moi krewni by tego nie zrobili. Najwyraźniej pokrewieństwo w Europie esencja obietnicy yapiyorlarmis naprawdę właśnie tu zakorzenili rodziny w poszukiwaniu jednego człowieka z pistoletu, z którego przybyłeś z Turcji, już w języku, tak przy okazji, nawet nie pozdrawiasz tak ignoranckiej załogi po nauce w Niemczech.

    pozdrowienia

    nieczuły
    Uczestnik

    Yafes, zgadzam się w 100 na 100. Nie widuję już nikogo, u kogo mieszkaliśmy jako przyjaciele, oczywiście wyprowadziłem się od nich wszystkich w Niemczech. Nie gardzę ludźmi, ale oni nic nie wnoszą do człowieczeństwa. Ci ignoranci, egoiści, niewdzięcznicy, którzy tu urodzili się i wychowali, powinni trzymać się z daleka od przybyszów. Powinni być blisko Boga, a daleko ode mnie. ..

    Rybik cukrowy
    Uczestnik

    Witam wszystkich. 2 lata zarządzania hotelarstwem turystycznym, a ja kontynuowałem i ukończyłem 4 lata: (absolwent biznesu). Mój krewny ma restaurację w Niemczech i chce tu zostać jako kierownik restauracji lub kierownik firmy. Pytanie, które chcę zadać, to czy mogę pracować w tej dziedzinie? działy zajmowały się badaniami. Chcę zabrać ze sobą małżonka i dziecko, aby spełnić wszystkie warunki, 56000 56000 euro na mojej umowie, XNUMX XNUMX euro rocznie - wystarczy na wizę i niebieską kartę - także gdzie mój krewny musi złożyć wniosek o mnie w Niemczech? „Chcę zabrać ze sobą po drodze żonę i dziecko. Nasze wspólne konto bankowe u mojego partnera jest wspólne. Czy jest jakiś problem w biznesie? Byłbym szczęśliwy, gdybyś mnie oświecił na ten temat. Z góry dziękuję wszystkim.

    Pozwólcie mi podzielić się tym, co wiem na ten temat. Jeśli nie masz konkretnej pracy, jak napisali przyjaciele, zanim pojawiło się prawo imigracyjne, państwo niemieckie przyznało pierwszeństwo Niemcom i krajom UE.
    Zgodnie z nowym prawem imigracyjnym, które pojawiło się w marcu tego roku, wydarzenie to stało się łatwiejsze. Przede wszystkim należy sprawdzić równoważność swojego dyplomu na stronie internetowej Anabin w Niemczech. Czy ta praca w Niemczech obejmuje dyplom? i przedstawisz go władzom niemieckim. Twój krewny wyśle ​​Ci zaproszenie do pracy lub dostaniesz 700-miesięczną wizę dla osób poszukujących pracy. Oczywiście sposób, w jaki władze niemieckie zapewniają określony poziom znajomości języka niemieckiego np. Lekarze pracowali w sektorze C6 istiyorlar.s będą musieli zadowolić się może poziomem B6 z lekcji wyuczonych w Turcji jestteyecektir.b jedzie nie dostaję wizy. Mężczyzna mówi, że poszukasz pracy, czy nauczysz się języka.
    Jeśli twoim krewnym jest moja osoba, moja umowa z pracownikiem, możesz złożyć ten dokument władzom urzędowym i tam pozostać. Potomstwo jest łatwe, jeśli masz niebieską kartę, ale jeśli jesteś normalnym pracownikiem, zabranie ich może trochę potrwać.
    Mogłem napisać, że brakuje tych problemów, ale ogólna procedura działa tak blisko, jak postępowałem.
    Z pokorą radzę Ci również, abyś bez względu na to, jak silny jest twój krewny, udał się do innej kultury, innej religii, innego języka, geografii. . Zawsze dobrze jest być ostrożnym. Chodziło o to, że sprawy nie potoczyły się tak, jak byś chciał, aby samodzielny powrót do Turcji musiał w zamian wrócić do rodziny.

    Nesibe od
    Uczestnik

    Dzień dobry! W 100% zgadzam się z tym, co inni znajomi mówią o pokrewieństwie bliskich. Więc jeśli chcesz przyjechać, powinieneś przyjechać z własnym caban. Ponadto, czego wymaga wiza dla osób poszukujących pracy dla Twojej grupy zawodowej? Ale zablokowane konto jest ważne dla wszystkich zawodów. Poziom języka różni się w zależności od zawodu. Plus rezydencja itp. Istnieje wiele procedur. Takie transakcje mają na sanirim w Turcji również firmy konsultingowe. Możesz pracować z rzetelną firmą.

Wyświetlanie 8 odpowiedzi - od 1 do 8 (łącznie 8)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.