Niemcy Turcja Evden Eve wysyłka

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    melikexnumx
    Uczestnik

    Witam, jako MCS Logistics oferujemy usługę International Home to Home Shipping

    Korzystając z takich procesów, jak transport morski, lotniczy, kolej lądowa, przeprowadzamy transport rzeczy osobistych ludzi (mogą to być wszystkie rzeczy, które powinny znajdować się w domu) i pojazdu, do którego wsiadają, do każdego miejsca na świecie bez przerwy.

    Jeśli chcesz przywieźć swoje artykuły gospodarstwa domowego z Europy i je tam zabrać, postaram się udzielić Ci płynnych informacji na ten temat, jak tylko będę mógł.

    Nasza firma oferuje usługi od dostarczenia towaru pod wskazany adres zamieszkania poprzez zapakowanie go pod wskazany adres domowy, bez względu na to, dokąd się wybierasz, przejście przez odprawę celną, przywiezienie pod wskazany adres zamieszkania, sprowadzenie do domu, odwiezienie do domu , prosty montaż mebli.

    Nasza firma posiada centralne biuro w Stambule i biuro dystrybucyjne w Holandii.

    +90216 521 21 52
    mcslogistics

    melikexnumx
    Uczestnik

    W celu wyceny naszych dokumentów prosimy o kontakt poprzez mcslojistik.

    k.uguz
    Uczestnik

    Znalazłam kilka słów do napisania pod ten tytuł i chciałam się nimi z Wami, drodzy przyjaciele, podzielić. Przyjaciele, przeprowadziłem się do firmy o nazwie ********** 2 miesiące temu. Polecił mi to znajomy, chłopaki wykonują czystą robotę i polecam każdemu, kto rozważa założenie firmy korporacyjnej. Myślę, że minęły już dwa miesiące i polecam go znajomym, którzy zastanawiają się nad specjalnymi ofertami do Niemiec. Dobrze, dobrze:)

Wyświetlanie 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (łącznie 2)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.