uzyskaj sesję na czas nieokreślony bez B1

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    sansey
    Uczestnik

    Cześć przyjaciele

    Mieszkam w Niemczech od 7 lat. Jestem żonaty z obywatelem Niemiec, mamy dwoje dzieci, które są obywatelami Niemiec. Pracuję jako informatyk w bardzo dobrej niemieckiej firmie i dobrze zarabiam. Niestety z jakiegoś powodu nie udało mi się zdobyć certyfikatu B1. Z tych powodów dają nieprzerwaną sesję roczną. nie mam czasu na kurs itp. Czy mam szansę, jeśli oddam to prawnikowi? Albo co powinienem zrobić?

    yenicerixnumx
    Uczestnik

    Witam, złożyłem wniosek o obywatelstwo pod koniec 6 lat i odesłali go z powodu braku tylko 1 dokumentu. Jeśli dokument formuły 1 w Turcji jest stary, chcą nowego. Kiedy wcześniej składałem wniosek o pobyt na czas nieokreślony, nie dali go z powodu braku dokumentów. Myślę, że Ciebie też to spotka. Jeśli nie spełniasz warunków, z pewnością nie dają. Szczerze mówiąc, nie sądzę, że uda się to rozwiązać z prawnikiem.


    Czekasz 1 miesiąc na termin z urzędu ds. cudzoziemców, a 3 miesiące czekasz na kartę, robisz jeszcze raz zdjęcie, wypełniasz wniosek, to trudna sytuacja. Dużo kłopotów. Okres powtarzania się kończy, znowu te same transakcje, mam b1, ale dają mi 1 rok i 1 rok, bo jestem bezrobotny.

    Ohne idealne
    Uczestnik

    B1 to nie ty. Jest to najważniejszy z oryginalnych dokumentów. Wymóg B1 z integracją.

    grudzień 2019 r
    Uczestnik

    Witaj b1, ile miesięcy skończyłeś w jakim stanie

    Nesibe od
    Uczestnik

    Witaj b1, ile miesięcy skończyłeś w jakim stanie

    B1 nie jest trudny, ile lat mieszkasz w Niemczech? Jeśli uczysz się do egzaminu przez 1 miesiąc, będziesz się dobrze bawić. Nie przesadzaj. Kupiłem go od razu po 1 roku życia. Nie ma się czego bać b1. Na youtube jest już dużo informacji, treści i tematów do egzaminu. Pozbądź się go jak najszybciej 😇.

    Nesibe od
    Uczestnik

    B1 nie jest trudny, ile lat mieszkasz w Niemczech? Jeśli uczysz się do egzaminu przez 1 miesiąc, będziesz się dobrze bawić. Nie przesadzaj. Kupiłem go od razu po 1 roku życia. Nie ma się czego bać b1. Na youtube jest już dużo informacji, treści i tematów do egzaminu. Pozbądź się go jak najszybciej 😇.

    stan Bawaria

    nieczuły
    Uczestnik

    Pracownik w Ausländerbehörde może przejąć inicjatywę i stwierdzić, że Twój niemiecki jest wystarczający i przeprowadzić sesję na czas nieokreślony, ale prawdopodobieństwo wynosi 1%. Nie musisz iść na kurs B1, możesz uczyć się bezpośrednio przez internet i zdawać egzamin, nie masz szansy powiedzieć, że nie masz czasu, jeśli chcesz uczyć się 1 godzinę dziennie , będziesz gotowy do egzaminu za 2 lub 3 tygodnie.Nie rozumiem o co chodzi z prawnikiem, w Niemczech nie ma prawnika, nie marnuj pieniędzy.

    volkanxnumx
    Uczestnik

    Cześć przyjaciele

    Mieszkam w Niemczech od 7 lat. Jestem żonaty z obywatelem Niemiec, mamy dwoje dzieci, które są obywatelami Niemiec. Pracuję jako informatyk w bardzo dobrej niemieckiej firmie i dobrze zarabiam. Niestety z jakiegoś powodu nie udało mi się zdobyć certyfikatu B1. Z tych powodów dają nieprzerwaną sesję roczną. nie mam czasu na kurs itp. Czy mam szansę, jeśli oddam to prawnikowi? Albo co powinienem zrobić?

    Pozdrawiam,
    Znajomi wymienili kilka rzeczy, ja skromnie kilka dodam.
    Przede wszystkim w Niemczech ważną rolę odgrywa inicjatywa funkcjonariusza, który zajmuje się papierkową robotą, niestety niektóre osoby dają się nabrać na wiadomości o swojej pracy.
    Jeśli stawisz się przed funkcjonariuszem znającym Twoje prawa, masz przewagę 1:0 pod każdym względem.
    Nie wiem jak jest z najnowszymi regulacjami prawnymi.Muszę zrobić rozeznanie w czasie, ale czego większość ludzi nie wie; W Niemczech nie ma czegoś takiego jak kurs.

    Dlatego możesz się doskonalić i zdobyć certyfikat, przystępując tylko do egzaminu B1.

    W trakcie starania o obywatelstwo niemieckie powiedziano mi, że powinnaś pójść na kurs integracyjny, więc powiedziałam, że nie, nie jest to obowiązkowe, sama będę się uczyć i zdawać egzamin i tak też zrobiłam. Ci, którzy wiedzą, wiedzą ...

    Krótko mówiąc, jeśli ufasz swojemu niemieckiemu, jeśli potrafisz rozmawiać przed funkcjonariuszem i mówić po niemiecku, kiedy on zda sobie sprawę, że jesteś powyżej poziomu b1, nie będzie mógł poprosić cię o dokument. jest napisane w prawie jasno i jasno!

    Jeśli Twój niemiecki nie jest na tym poziomie, możesz wejść na VHS i zapisać się na najbliższy termin egzaminu i zdobyć b1 bez konieczności chodzenia na kurs.

    Mfg

Wyświetlanie 8 odpowiedzi - od 1 do 8 (łącznie 8)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.