Mówiąc po niemiecku przez Skype

> Fora > Niemieckie gry na forum i niemiecka praktyka > Mówiąc po niemiecku przez Skype

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    sztuczny
    Uczestnik

    Jeśli ktoś chce, dodaj mnie. Wieczorami możemy porozmawiać o ustalonym przez nas temacie (zazwyczaj są to motywy Deutsche welle ball).

    Poziom B1, moja mowa jest zła. W ten sposób rozmawiam z obcokrajowcami, ale pomyślałem, że lepiej byłoby porozmawiać z tureckimi przyjaciółmi ze względu na różnice czasowe i czasami problemy ze Skype.

    Skype: sztuczny76

    3,14
    Uczestnik

    –> Zgoda Boga jest ważniejsza niż cokolwiek innego. Chciałabym Ci pomóc na litość boską, ale nie wiem jak mogę pomóc, bo mam bardzo ograniczony czas. Swoją drogą, jakiej jesteś płci? Muszę to wiedzieć, zanim będę mógł Cię dodać. Bo wolę, żeby kobiety rozmawiały z kobietami, a mężczyźni z mężczyznami. Nasz Prorok (niech spoczywa w pokoju) radzi nam, abyśmy nie przebywali sam na sam z płcią przeciwną. (Allahümme Salli Ala Sayyidina Muhammedin ve Ala Ali Sayyidina Muhammed)

    sztuczny
    Uczestnik

    Jestem wcześniejszą osobą.

    3,14
    Uczestnik

    -> W takim razie dodam to, bracie. :)

    3,14
    Uczestnik

    –> Spotkaliśmy się kilka razy ze znajomym na Skype. Było produktywnie, mam nadzieję, że mogłem pomóc.

    kenkogi
    Uczestnik

    Jestem na poziomie kenkogs1 a2

Wyświetlanie 5 odpowiedzi - od 1 do 5 (łącznie 5)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.