Problem z sesją

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.

    Przyjaciele, okres rozwodu z żoną rozpocząłem 6 miesięcy temu, z różnych powodów i ponieważ nie opiekował się dziećmi, ponieważ miał problem psychologiczny, wywiozłem moje dzieci do Turcji podpisując vollmacht. do domu o 3 rano tego dnia.

    Pojechałem dzisiaj do ausland, wziąłem 3-letnią sesję z innego miasta pod pretekstem zmiany adresu i dali 6-miesięczną sesję i powiedzieli przyprowadź dzieci i oddajmy 3-letnią sesję. to niezgodne z prawem i co miesiąc robię mini-jop w restauracji, kupuję 400 z jopcenter i wysyłam moim dzieciom, robię też różne rzeczy, robię to teraz kociołkiem, robię to oszczędzam pieniądze, jestem ciekawy siebie. Czy mogą wysłać

    Dzieci są obywatelami niemieckimi i kiedy mówisz, aby przywieźć jugedamt, mówią, że ci pomożemy, krótko mówiąc, chcą, żebym przywiózł dzieci.

    nieczuły
    Uczestnik

    Witam, nie znam wieku Twoich dzieci. Uzyskaj pomoc państwa, przynajmniej zajmij się swoimi dziećmi, nie ma problemu z zamieszkaniem. Tutaj przyszłość Twoich dzieci będzie lepsza. Komentarz. Unikam tego, nie chcę wprowadzać w błąd.Jeśli nie jesteś w stanie opiekować się dziećmi, kiedy je przyprowadzisz, i tak ci je zabiorą. Gdybym był tobą, dzieci są bardzo małe. Jeśli nie, przyniosę go tutaj i sam obejrzę. Z konieczności zostawiłeś to indykowi, jestem jedyny. Jako ojciec dzieci nie mogłem rozstać się z dzieckiem na wiele miesięcy. W razie potrzeby wydrukuję. Powiedziałbym Niemcom, że albo wrócę z dzieckiem do Turcji, albo potraktuję to jako przepustkę w Niemczech. Moim celem nie jest osądzanie Cię. moje skromne zdanie

    Witam, nie znam wieku Twoich dzieci. Uzyskaj pomoc państwa, przynajmniej zajmij się swoimi dziećmi, nie ma problemu z zamieszkaniem. Tutaj przyszłość Twoich dzieci będzie lepsza. Komentarz. Unikam tego, nie chcę wprowadzać w błąd.Jeśli nie jesteś w stanie opiekować się dziećmi, kiedy je przyprowadzisz, i tak ci je zabiorą. Gdybym był tobą, dzieci są bardzo małe. Jeśli nie, przyniosę go tutaj i sam obejrzę. Z konieczności zostawiłeś to indykowi, jestem jedyny. Jako ojciec dzieci nie mogłem rozstać się z dzieckiem na wiele miesięcy. W razie potrzeby wydrukuję. Powiedziałbym Niemcom, że albo wrócę z dzieckiem do Turcji, albo potraktuję to jako przepustkę w Niemczech. Moim celem nie jest osądzanie Cię. moje skromne zdanie

    Co masz na myśli, nauczycielu, dzieci mają problem jak bycie zabranym, wysyłam im co miesiąc 800 euro, moja mama dobrze się nimi opiekuje, kupuję wszystko, jedno ma 6 lat, drugie 5, jedno ma 1 rok , chcę, żeby na razie przestali. Większość z nich ma złą krew, nie sądzę, żeby ich na razie przynosić, niech zrozumieją krzywą i prawdę, zobaczymy później, moja żona jest chora, a ja jestem zmęczony, zamierzam się rozwieść w tych dniach

    nieczuły
    Uczestnik

    Masz roczne dziecko, inni mogą być starsi, ale myślą, że nie są w stanie zająć się tymi dziećmi. Zabrałeś je do Turcji tak jak teraz, bo nie możesz (słusznie) się nimi opiekować. Mówisz jak oni to przyjmą, ale oni to przyjmą, mama jest chora, niech cię Bóg uzdrawia, nie możesz na to patrzeć i tęskniłeś za tym w ich oczach, bez względu na to, ile masz dzieci. Sukret na 6 miesięczną sesję.Jak już mówiłem każdy życie to jego sprawa, nie obrażaj się. Dbam o swoje słowa jak ojciec. Nie mogę trzymać się z dala od mojego dziecka, stoisz halal. Niech będzie. Mówisz o tym samym, też to powiedziałem, Rose. Wyglądają na 1000 euro miesięcznie. Wyślij, to nie ma znaczenia.

    Masz roczne dziecko, inni mogą być starsi, ale myślą, że nie są w stanie zająć się tymi dziećmi. Zabrałeś je do Turcji tak jak teraz, bo nie możesz (słusznie) się nimi opiekować. Mówisz jak oni to przyjmą, ale oni to przyjmą, mama jest chora, niech cię Bóg uzdrawia, nie możesz na to patrzeć i tęskniłeś za tym w ich oczach, bez względu na to, ile masz dzieci. Sukret na 6 miesięczną sesję.Jak już mówiłem każdy życie to jego sprawa, nie obrażaj się. Dbam o swoje słowa jak ojciec. Nie mogę trzymać się z dala od mojego dziecka, stoisz halal. Niech będzie. Mówisz o tym samym, też to powiedziałem, Rose. Wyglądają na 1000 euro miesięcznie. Wyślij, to nie ma znaczenia.

    Dostałem vollmach od żony nie mogę patrzeć bo mam problem psychiczny

    Powód, dla którego zabrałam dzieci, był taki, że oni nie mogli się nimi zaopiekować i państwo mi je odebrało.Mówili, że strzelają do dzieci.

    W sierpniu zeszłej nocy kazali mi przywieźć dzieci i dać ci sesję, nie zgodziłem się, powiedziałem, jeśli za bardzo się zmusisz, pójdę powiedziałem, znajdźmy pośrednią drogę, dajmy 6 miesięcy , po pierwszych 3 miesiącach, mówiono, że 6 miesięcy później dostałem 6 miesięcy unbefritz, potem zabrałem dzieci w poniedziałek, ale zawsze proszą mnie, żebym przywiózł dzieci i mówią, że dostanę ich pełnomocnictwo od Turcja, to w zależności od sytuacji, przeniosę się

    Według ich rozumu mogą powiedzieć idź, rozmawiałem z zakładem pracy, pokażą ci w całości, czy może być zmiana, miałem 4 lata małżeństwa, czy to normalne, powinni mi dać 6 miesięcy

    miakollogne
    Uczestnik

    Jugenamt odpowiada za wszystkie dzieci mieszkające w Niemczech. Twoje dzieci są obywatelami Niemiec, do tego dostajesz kindergeld na 3 dzieci. Wyślij te pieniądze do Turcji. Nie, powiedziałeś, że powinni zobaczyć kulturę, okrucieństwo itp., to są wymówki. Również życie i edukacja w Niemczech jest znacznie lepsza niż w Turcji. Dzieci nie są ani w matce, ani w ojcu. Gdybym był Jugenamtem, zabrałbym ci dzieci i oddał rodzinie pflege lub deportowałbym cię do Turcji. Módl się, żeby cię nie zwolnili.

    Jugenamt odpowiada za wszystkie dzieci mieszkające w Niemczech. Twoje dzieci są obywatelami Niemiec, do tego dostajesz kindergeld na 3 dzieci. Wyślij te pieniądze do Turcji. Nie, powiedziałeś, że powinni zobaczyć kulturę, okrucieństwo itp., to są wymówki. Również życie i edukacja w Niemczech jest znacznie lepsza niż w Turcji. Dzieci nie są ani w matce, ani w ojcu. Gdybym był Jugenamtem, zabrałbym ci dzieci i oddał rodzinie pflege lub deportowałbym cię do Turcji. Módl się, żeby cię nie zwolnili.

    Bracie, przysięgam, nie rozumiem, dlaczego nie wiem, że to kupiłem.

    Nie dostaję pieniędzy, poszedłem za tym, bo żona mi nie powiedziała, a dziecko zabrało swoje pieniądze i sobie dorobiło.


    Jugenamt odpowiada za wszystkie dzieci mieszkające w Niemczech. Twoje dzieci są obywatelami Niemiec, do tego dostajesz kindergeld na 3 dzieci. Wyślij te pieniądze do Turcji. Nie, powiedziałeś, że powinni zobaczyć kulturę, okrucieństwo itp., to są wymówki. Również życie i edukacja w Niemczech jest znacznie lepsza niż w Turcji. Dzieci nie są ani w matce, ani w ojcu. Gdybym był Jugenamtem, zabrałbym ci dzieci i oddał rodzinie pflege lub deportowałbym cię do Turcji. Módl się, żeby cię nie zwolnili.

    Wygląda na to, że rząd Niemiec dobrze was karmi bardzo pustym komentarzem.

    Dziecko nie otrzymało pieniędzy.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Skąd wiesz, jak obwiniasz tego człowieka?

    Jugenamt odpowiada za wszystkie dzieci mieszkające w Niemczech. Twoje dzieci są obywatelami Niemiec, do tego dostajesz kindergeld na 3 dzieci. Wyślij te pieniądze do Turcji. Nie, powiedziałeś, że powinni zobaczyć kulturę, okrucieństwo itp., to są wymówki. Również życie i edukacja w Niemczech jest znacznie lepsza niż w Turcji. Dzieci nie są ani w matce, ani w ojcu. Gdybym był Jugenamtem, zabrałbym ci dzieci i oddał rodzinie pflege lub deportowałbym cię do Turcji. Módl się, żeby cię nie zwolnili.

    Skąd wiesz, jak obwiniasz tego człowieka?

    Źle mówi, proszę pana.

    nieczuły
    Uczestnik

    Bardzo. Piękny. Don, zostań z dziećmi w Turcji, znajdź pracę, pracuj, zamknij książeczkę z Niemcami. Kiedy obywatele niemieccy dzieci dorosną, sami zdecydują, gdzie będą mieszkać. Poważnie, czasami nie mogę zrozumieć niektórych rzeczy, dla mnie była żona. Jeśli powie, że nie chce zabrać naszego dziecka, nie zatrzymam się ani na chwilę i nie zwrócę się do tr. Masz nie jedno, ale troje dzieci, bracie. Co robisz, idź do swoich dzieci, zostały bez matki

    Bardzo. Piękny. Don, zostań z dziećmi w Turcji, znajdź pracę, pracuj, zamknij książeczkę z Niemcami. Kiedy obywatele niemieccy dzieci dorosną, sami zdecydują, gdzie będą mieszkać. Poważnie, czasami nie mogę zrozumieć niektórych rzeczy, dla mnie była żona. Jeśli powie, że nie chce zabrać naszego dziecka, nie zatrzymam się ani na chwilę i nie zwrócę się do tr. Masz nie jedno, ale troje dzieci, bracie. Co robisz, idź do swoich dzieci, zostały bez matki

    Moja nauczycielka, spotykam się z kobietą, ona akceptuje moje dzieci, przyjmuje w jugedamie, myśli, że będzie dobrze jak się pobierzemy.

    Na razie zbieram trochę pieniędzy, pracuję w restauracji i mam tam dobrą pozycję, nieźle zarabiam, mam nadzieję, że w tym roku wyjdę za mąż i zjednoczę dzieci.

    nieczuły
    Uczestnik

    Mój brat jest bezradny, rozumiem, jak to jest z kimś, kogo właśnie poznałeś. Powierzycie swoje dzieci życiu każdego, ale powiem wam jasno, tyle napisałeś, rozumiem od ciebie, że bardziej zależy ci na Niemczech niż na twoich dzieciach, bez urazy. Wydaje się, że jest tym, co powiedziałem

    Mój brat jest bezradny, rozumiem, jak to jest z kimś, kogo właśnie poznałeś. Powierzycie swoje dzieci życiu każdego, ale powiem wam jasno, tyle napisałeś, rozumiem od ciebie, że bardziej zależy ci na Niemczech niż na twoich dzieciach, bez urazy. Wydaje się, że jest tym, co powiedziałem

    To nie tak, nauczycielu, ja tu zarabiam i co tydzień wysyłam dzieciom i rodzinie 200 300 euro, jak pojadę do Turcji, to dostanę 100 lirów, konto jest czyste.

    nieczuły
    Uczestnik

    Nie wiem, bracie, twoje życie jest trudną sytuacją, niech Bóg ci dopomoże

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 29)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.