ważna pomoc

> Fora > Cafe almancax > ważna pomoc

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    alperave do
    Uczestnik

    cześć przyjaciele, jestem w turcji, czy są jakieś strony w niemczech, gdzie mogę kupić kwiaty i prezenty

    YAMANEF do
    Uczestnik

    Jak co ? Więc hurtowo czy detalicznie? Czy mogę zrobić żywy kwiat? są miliony witryn Jeśli powiesz mi dokładnie, czego szukasz, mogę pomóc.

    alperave do
    Uczestnik

    Moja narzeczona jest tam, więc szukam strony, która dostarcza żywe kwiaty i może kupić prezenty.

    yenicerixnumx
    Uczestnik

    merhaba

    https://www.floraprima.de/?gclid=CNb_yKGi3dACFQaVGwodYMACGQ  Korzystałem już z tej witryny. Wysłali bez żadnych problemów. Mam nadzieję, że pomogłem.Tylko zwróć uwagę na czas wysyłki, aby dotarł na czas. 

    selametle

    erddinc
    Uczestnik

    W Sa Türkiye każdy sklep z żółtym logo interflora na drzwiach
    Można to zrobić z kwiaciarni, czy można to zrobić również online na stronie? Interflora Turcja, Kwiat, Kwiaciarnia, Zamówienie kwiatowe, Zagranica Kwiat, międzynarodowy? Kwiaty, Bukiety Róż, Online, Dzień Matki Firma ta świadczy usługi międzynarodowe na całym świecie. Mam nadzieję, że pomogłem. Korzystne byłoby podanie co najmniej 3 dni wcześniej. :)

Wyświetlanie 4 odpowiedzi - od 1 do 4 (łącznie 4)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.