PROSZĘ NIE OTWIERAĆ TEMATU PRZED PRZECZYTANIEM TUTAJ

> Fora > Pytania i odpowiedzi na temat lekcji języka niemieckiego > PROSZĘ NIE OTWIERAĆ TEMATU PRZED PRZECZYTANIEM TUTAJ

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    MuhaяяeM
    Uczestnik
    O CZYM NALEŻY WZIĄĆ UWAGĘ ROZPOCZYNAJĄC TEMAT

    * NIGDY NIE UŻYWAJ W TYTULE TEMATU ŻADNYCH SŁÓW TAKICH JAK BARDZO – PILNE – POMOC – PROSZĘ – ZOBACZ TUTAJ – MOŻESZ ZOBACZYĆ?

    * NIE UŻYWAJ W TYTULE TEMATU ŻADNYCH ZNAKÓW INNYCH NIŻ KROPKA, PRZECINEK I ZNAK ZAPYTANIA

    * TWÓJ TEMAT POWINIEN BYĆ KRÓTKIM PODSUMOWANIEM PRZEKAZU I MUSI DAWAĆ POMYSŁ NA TWÓJ PRZEKAZ

    * KAŻDE PYTANIE POWINNO BYĆ POD OSOBNYM TEMATEM, NIE WAHAJ SIĘ OTWIERAĆ TEMATU

    * NIE PISAĆ TYTUŁU TEMATU WIELKIMI WIELKIMI LITERAMI

    ahmad
    Uczestnik

    Bierzemy od ciebie przykład bez pisania wielkimi literami, ale o tych kwestiach powiedziałem ci od niego.

    MuhaяяeM
    Uczestnik

    Przepraszam przyjacielu, już więcej nie będę pisać ;)

    batura_
    Uczestnik

    rozważę to

    ajsunnn
    Uczestnik

    cześć, jestem nowym członkiem, nie wiem jeszcze, jak korzystać z tej strony. czy możesz mi pomóc, dopiero zacząłem kurs, to 3 dni i nie mogę pozbyć się stresu egzaminacyjnego, chociaż nadal jest 3 dni, chcę uzyskać informacje o egzaminie i dowiedzieć się więcej o niemieckim

    rozmaz
    Uczestnik

    Witam, chciałbym zapytać, czy możesz podać listę miejsc, w których używa się czasownika sein.

    beznadziejnie
    Uczestnik

    Och, moi przyjaciele, nie mogę mówić w żaden sposób

    siwy
    Uczestnik

    Myślę, że powinien być najlepszy. :)


    cześć chłopaki, chcę uzyskać od was informacje. Zrobiłem zjazd rodzinny w Niemczech, ale moja żona ma roczne dziecko, które urodziło się tam w wieku 1 lat. Moja żona pracuje i ma dom. Myślicie, że robią problem z Sesja 3 rok, myślisz, że jest możliwość wysłania odmowy, tsk

    cześć chłopaki, chcę uzyskać od was informacje. Zrobiłem zjazd rodzinny w Niemczech, ale moja żona ma roczne dziecko, które urodziło się tam w wieku 1 lat. Moja żona pracuje i ma dom.

    śr19
    Uczestnik

    Chciałem otworzyć temat, ale nie mogłem. Możesz mi powiedzieć jak otworzyć

    śr19
    Uczestnik

    Entschuldigung… ich habe gefunden brawa :)

    türkkız
    Uczestnik

    cześć, jestem nowym członkiem, nie wiem jeszcze, jak korzystać z tej strony. czy możesz mi pomóc, dopiero zacząłem kurs, to 3 dni i nie mogę pozbyć się stresu egzaminacyjnego, chociaż nadal jest 3 dni, chcę uzyskać informacje o egzaminie i dowiedzieć się więcej o niemieckim

    Witamy zatem, czekamy na Państwa w kawiarni German :haha:

    adaizm jest
    Uczestnik

    cześć, jestem nowym członkiem, nie wiem jeszcze, jak korzystać z tej strony. czy możesz mi pomóc, dopiero zacząłem kurs, to 3 dni i nie mogę pozbyć się stresu egzaminacyjnego, chociaż nadal jest 3 dni, chcę uzyskać informacje o egzaminie i dowiedzieć się więcej o niemieckim

    Poszerz swoje słownictwo... Pobierz wiele niemieckich dialogów w formacie MP na swój telefon komórkowy i słuchaj przez słuchawki..

    zacznij od zapamiętania podstawowych wzorców codziennych potrzeb
    na przykład potrzebuję tego (ich brauche ) lub proszę przynieść mi szklankę wody) Können sie bitte ein glas wasser przynoszący)
    was kostet (ile ile) ich komme aus der türkei (pochodzę z Turcji) woher kommen sie (skąd jesteś)

    takie jak proste codzienne nowe znajomości lub wzorce zdań o podstawowych potrzebach.

    powodzenia

    nilakk
    Uczestnik

    Dziękujemy za ostrzeżenie. Rozważę :)

Wyświetlanie 14 odpowiedzi - od 1 do 14 (łącznie 14)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.