Złote rekomendacje dla importowanych kandydatów na pana młodego i panny młodej

> Fora > Sekcja ogólna dotycząca Niemiec i innych krajów europejskich > Złote rekomendacje dla importowanych kandydatów na pana młodego i panny młodej

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.

    Hello;
    Przyjaciele, spojrzałem trochę na wasze forum i widziałem wiele osób (zwłaszcza panny młode i panny młode) przyjeżdżających do Niemiec.
    Mają wielkie pragnienie i pragnienie. Nie zrozum tego źle, ale chcę cię ostrzec, że to nie jest niebo w twoich fantazjach.
    Nawet w zależności od osoby do małżeństwa i rodziny, to miejsce może zmienić się w gorsze miejsce niż piekło, nie zapominaj o tym
    Wyjątkiem mogą być oczywiście pierwsi ludzie, którzy przybyli do Niemiec ze swoich wiosek.
    Mam dla ciebie kilka szybkich rad;
    1-Jeśli Twoja konkretna firma w Turcji; Jeśli więc znasz siebie w nocy, na pewno nie przyjeżdżaj do Niemiec (jeśli bardzo to kocha, pozwól mu przyjechać do Turcji. :) )
    2-Szukam przygody, jeśli mówisz, że bardzo kocham moją żonę (módl się, niech twoja żona i rodzina będą dobre) 
      a-) Nie macie dzieci przez pierwsze 3 lata.
      b-) Nie wchodź w psychologię bezrobocia jak tylko przyjedziesz, nie wpadaj w nastrój, zrobię cokolwiek to jest.
      c-) Musisz uczęszczać na kurs językowy. Masz teraz 6 + 3 miesiące (900 godzin) kursu (zdaj egzamin B1)
      d-) Zdobądź przyuczenie do zawodu w Turcji (nie popadaj w syndrom bezrobocia, pamiętaj, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w ludzi)
    Właściwie jest jeszcze wiele do napisania, ale jest już za późno...
    Niech Allah was zbawi.
    Pozdrawiam.

    KAZENIS
    Uczestnik

    saoL, ale nie podoba mi się to słowo importu !!

    jentzsch2
    Uczestnik

    Wysiłek większości tutejszych przyjaciół nie polega na przyjeździe do Niemiec, ale na spotkaniu ze współmałżonkiem, osobą, którą kochają, więc cierpią z powodu stresu i trudności.

    W każdym razie dziękuję za twoją radę. :)

    mertylor
    Uczestnik

    Drogi Stuttgarcie, dziękuję za twoją radę!! Ale nadal nie rozumiem, jaki jest twój cel? Wygląda na to, że twój turecki jest bardzo dobry. Myślę, że jesteś jednym z tych, którzy opuścili swoją wioskę i wyjechali do Niemiec!! Możesz będziesz się tam nudzić, ale nie zapominaj, że masz jeszcze szansę wrócić do Turcji. Prowadzimy wojnę psychologiczną. Sprawa przekroczyła wymiary fizyczne. Teraz! Ryzykujemy wszystko.. Może to być niebo lub piekło, ty wiesz co, nawet mnie to nie obchodzi!!!Dopóki będziemy razem z współmałżonkiem, to jest nasz cel!! Proszę, abyście zachowali swoje OSTRZEŻENIA i komentarze dla siebie!! Dziękuję również za wasze modlitwy! Niech Bóg prowadzi waszą ścieżkę……

    furia
    Uczestnik

    Nie podobał mi się również ten termin, nie podobało mi się słowo importowane, ale dziękuję za radę. Widziałem też, że masz rację co do języka, nawet Turcy, którzy są żonaci z Niemcami, mówią po niemiecku bardzo źle, a gramatyka ich nie dotyczy.

    Witam ponownie;
    Przede wszystkim cieszę się, znajomi napisali swoje pozytywne lub negatywne opinie.
    Jakże się cieszę, że mogę zostawić w twojej głowie znak zapytania. Moim celem jest ostrzeżenie.
    Upewnij się, że masz plan B,

    woda mineralna
    Uczestnik

    Witam ponownie;
    Przede wszystkim cieszę się, znajomi napisali swoje pozytywne lub negatywne opinie.
    Jakże się cieszę, że mogę zostawić w twojej głowie znak zapytania. Moim celem jest ostrzeżenie.
    Upewnij się, że masz plan B,

    Myślę, że to co powiedziałeś jest bardzo logiczne.. Zgadzam się z Tobą, bardzo żałuję, że tu przyszedłem.. przyszli przyjaciele zrozumieją, kiedy tu przyjdą…….

    woda mineralna
    Uczestnik

    Bardzo trudno tu znaleźć pracę... Twój małżonek musi mieć dobrą pracę, życie jest bardzo drogie...

    furia
    Uczestnik

    Myślę, że to co powiedziałeś jest bardzo logiczne.. Zgadzam się z Tobą, bardzo żałuję, że tu przyszedłem.. przyszli przyjaciele zrozumieją, kiedy tu przyjdą…….

    Jeśli żałujesz, że przyszedłeś, dlaczego nie wrócisz, przyjacielu, znalazłem pracę, gdy tylko przyjechałem, jak to wygląda? Nikt nie jest zainteresowany Niemcami ani żadnym innym krajem. Oczywiście, nie ma nigdy pięknego kraju jak Turcja, nie mogę zmienić położenia Turcji, ale okoliczności zawsze prowadzą ludzi na inną imprezę. 

    KAZENIS
    Uczestnik

    Więc co powinienem zrobić, a potem zrezygnować ze wszystkiego?

    woda mineralna
    Uczestnik

    Jeśli żałujesz, że przyszedłeś, dlaczego nie wrócisz, przyjacielu, znalazłem pracę, gdy tylko przyjechałem, jak to wygląda? Nikt nie jest zainteresowany Niemcami ani żadnym innym krajem. Oczywiście, nie ma nigdy pięknego kraju jak Turcja, nie mogę zmienić położenia Turcji, ale okoliczności zawsze prowadzą ludzi na inną imprezę.  

    Jeśli to zależy ode mnie, zaraz wracam! Ale moja żona robi ausbildung, więc musimy zostać .. Jeśli chodzi o znalezienie pracy, to zależy od tego, gdzie mieszkasz.

    woda mineralna
    Uczestnik

    Więc co powinienem zrobić, a potem zrezygnować ze wszystkiego?

    Jeśli jesteś zadowolony ze swojego życia, dlaczego miałbyś się poddać...

    furia
    Uczestnik

    Jeśli to zależy ode mnie, zaraz wracam! Ale moja żona robi ausbildung, więc musimy zostać .. Jeśli chodzi o znalezienie pracy, to zależy od tego, gdzie mieszkasz.

    Nie dotyczy, mieszkam w Niemczech Wschodnich. Populacja obcokrajowców jest tu bardzo mała. Możliwości pracy jest mniej niż w Niemczech Zachodnich, a tu jest więcej wrogości z zagranicy. Czy możesz mi powiedzieć, jak to jest? Widziałem tu wielu Turków, a tym, którzy nie pracują, daję państwu niemieckiemu prawo. Mój przyjacielu, jeśli nie możesz znaleźć pracy, idź znaleźć pracę za 2,5 euro, idź tam pracować, jeśli podoba im się twoja praca, odbiorą cię na vollzeit

    SIMURG
    Uczestnik

    Jeśli żałujesz, że przyszedłeś, dlaczego nie wrócisz, przyjacielu, znalazłem pracę, gdy tylko przyjechałem, jak to wygląda? Nikt nie jest zainteresowany Niemcami ani żadnym innym krajem. Oczywiście, nie ma nigdy pięknego kraju jak Turcja, nie mogę zmienić położenia Turcji, ale okoliczności zawsze prowadzą ludzi na inną imprezę.  

    Przyjacielu FUCHS, zgadzam się z tobą do końca Moja rada dla przyjaciela IMPORT, który daje nam złotą radę jest taka: Jeśli zaczynasz swoje małżeństwo z planem B, już tego pożałujesz.
    Jestem tu pielęgniarką, w dzisiejszych warunkach zarabiam bardzo dobrze, w moich warunkach jest dobrze, ale nic nie jest w stanie odwieść mnie od żony. Na pewno przekonałem się, że to nie jest raj.
    Ale moja żona jest bardzo cenna i wszędzie jeżdżę z zawiązanymi oczami, większość moich przyjaciół tutaj jest taka, nikt nie jest miłośnikiem Niemiec.
    Ale jest pewne, że jest to kraj, w którym ci, którzy jadą z innymi planami, mogą być nieszczęśliwi.

    KAZENIS
    Uczestnik

    Jeśli jesteś zadowolony ze swojego życia, dlaczego miałbyś się poddać...

    Zgodnie z artykułem napisanym przez Twojego znajomego, musimy z niego zrezygnować .. !! Niemcy bez złej roboty, bez życia, bez wody
    W rezultacie kochałem i chcę być z tym, którego kocham. Każdy człowiek chce mieszkać w swojej ojczyźnie, ale co zrobisz, gdy nie będzie takiej możliwości?

    egzaltowany
    Uczestnik

    Witaj Stuttgart,

    Poruszyłaś bardzo dobry temat. Oczywiście są tu wyjątki.
    Ale twoja obserwacja jest słuszna... Zgadzam się z tobą.
    (A może jesteś Importerem jak ja? ;D)
    Jeden, który przyjechał do Niemiec, żałował, a drugi, który nie mógł...

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 108)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.