Listy niemieckie

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    Nazira
    Uczestnik

    List od klienta do jego banku opublikowany w New York Times

    Szanowny Urzędniku Banku,
    Jestem 86-letnim klientem i mam konto w Twoim banku.
    Któregoś dnia wypisałem hydraulikowi czek na 100 dolarów.
    Ten czek musi w jakiś sposób zostać przesłany do twojego banku w ciągu 3 nanosekund, aby kwota środków, które wykorzystałem w twoim banku, została pobrana z mojego konta bez możliwości spieniężenia.
    Oczywiście, ponieważ w tym momencie na moim koncie nie było pieniędzy, odsetki i kary zostały naliczone w wysokości 30 USD. Jednak miałem milion dolarów w moich funduszach.
    Kiedy chciałem narzekać na tę sytuację, przez prawie pół godziny walczyłem z bezosobowym, niegrzecznym, nagranym na taśmę i bez twarzy kobiecym głosem w telefonie Twojego banku.
    Od czasu do czasu słuchałem muzyki i musiałem wciskać różne klawisze 28 razy. Ale nie mogłem do nikogo dotrzeć.
    Jak wiesz, co miesiąc mam tysiące dolarów rachunków, odliczenia kredytu hipotecznego, płatności kartą kredytową.
    Od teraz ANULUJĘ wszystkie płatności automatyczne dokonane z mojego konta.
    Od teraz chcę przedstawiciela klienta, który rozumie, co mówię, na temat mięsa i kości i mówi po angielsku.
    Ze zrozumieniem najlepszym komplementem jest naśladowanie ich.
    Zrobię to tak jak Ty.
    Twój przedstawiciel klienta zadzwoni do mnie w sprawie każdej płatności i wprowadzi hasło składające się z nie mniej niż 28 cyfr, które podam.
    Następnie, jeśli 1 klucze umówią się ze mną, 2 klucze będą mogły zostawić wiadomość o płatności, 3 klucze połączą się z moim salonem, odpowiem jeśli tam jestem, 4 klucze połączą się z moją sypialnią i porozmawiają do mnie jak nie śpię, 5 kluczy dotrze do toalety, 6 kluczy dostanie się do mojego telefonu komórkowego, 7 kluczy będzie mogło zostawić wiadomość na moim komputerze. Jeśli wpisze 8, może ich ponownie posłuchać.
    Jeśli między nimi będą przerwy, pozwolę mu posłuchać pięknego utworu muzycznego z moich starych płyt i gramofonu.
    Moją jedyną prośbą jest przekazanie mi informacji finansowych o Państwa personelu, w tym danych osobowych, nazwiska panieńskiego matki, otrzymanych od notariusza okólników podpisów i ich aktów.
    Ja też przygotowałem kontrakt tak jak Ty. 8 stron. Twój miał 42 strony, byłem uczciwy. Niniejsza umowa jest podpisywana przez przedstawiciela klienta, dyrektora oddziału Twojego banku i zarząd Twojego banku, którego mi przydzielisz i wyślesz mi pokwitowanie polecone.
    Po otrzymaniu tej umowy wyślę 28-cyfrowe hasło do przedstawiciela klienta. Oczywiście to hasło będzie się zmieniać co miesiąc.
    Będę przepraszać i pobierać opłatę w wysokości 20 USD miesięcznie za tę umowę i transakcje.
    Jeśli nie możesz spełnić tych warunków, przygotuj moje 1.000.000 XNUMX XNUMX $ w gotówce, a jutro kupię.
    Życzę dobrych uczynków, proszę o jak najszybszy kontakt.
    Z poważaniem,
    Twój klient…

    QUELLE35
    Uczestnik

    Świetny koleś ;D  Dzięki za podzielenie się z moim przyjacielem :)

    egzaltowany
    Uczestnik

    Dziękuję, Nazire, to się nazywa „wet za wet”…

    Nazira
    Uczestnik

    Wyobraźcie sobie, ta kobieta ma 86 lat, a ja jestem młodą osobą. Nagle natrafiłem na tę taśmę, uwierzcie mi, mam kryzys, gdybym tylko mógł dostać w swoje ręce tych ludzi i tego, kto wymyślił tę taśmę….. och, bogactwo…. Jakie szczęście ma staruszka...

    kubraa
    Uczestnik

    To jest bardzo piękne.

    cześć gs
    Uczestnik

    Vielen dank für die Verteilung! :) Więc było habe ich bisher noch nicht gesehen! :D

    anonimowy
    gość

    yaril:) yaril:) To naprawdę zabawne, a piękne banki naprawdę doprowadzają ludzi do szaleństwa. [brawa:)

    Szkoła Wyższa
    Uczestnik

    to się nazywa uderzanie własną bronią :)

    wilki
    Uczestnik

    wow bee old masli, ale nasza babcia jest mądra.
    Cóż, kiedy już się wzbogaci, będzie mógł robić, co chce...

    Ciekawe co się w końcu stało :::::?? Bank przyjął tę ofertę hehehe oczywiście, że nie, co za pieniądze za gumę do żucia to dla nich 1 milion dolarów…..

    taki piękny =)

    xmcraex
    Uczestnik

    bardzo super walla

Wyświetlanie 10 odpowiedzi - od 1 do 10 (łącznie 10)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.