Prawo do życia niezależnie od małżonka

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    Wartość
    Uczestnik

    Mieszkałem w Niemczech przez 3 lata i 4 miesiące pod jednym dachem z tureckim małżonkiem, który jest obywatelem Niemiec. Z powodu kłótni, konfliktów i nieporozumień 3 dni temu wyszedłem z domu i wróciłem do Turcji, do domu mojego ojca, aby wsłuchać się w swój umysł. Dali mi ostatnią sesję trzy lata. Mam termin do maja 2022r. Poszedłem na kurs i zrobiłem certyfikat b1 na kursie na orientację. Pracowałem w moim ostatnim miejscu pracy przez 9 miesięcy i nie byłem fest. W pracy kupiłem bilet i bez słowa przyjechałem do Turcji. Nie otrzymywaliśmy żadnej pomocy od państwa. Moje pytanie brzmi: czy mogę pozostać niezależna? Już teraz moja obecna sesja jest do maja 2022. Czy mógłbyś mi wyjaśnić, co powinienem zrobić w pierwszej kolejności po wyjściu z domu? Co powinienem zrobić przez państwo w pierwszych etapach, niezależnych od współmałżonka, kiedy wyjdę za mąż i wyjdę z domu? I czy moja niezależna sesja zostanie przedłużona?

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wrócić do pracy i znaleźć miejsce na nocleg myślę, że sesja nie będzie problemem

    Wartość
    Uczestnik

    pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wrócić do pracy i znaleźć miejsce na nocleg myślę, że sesja nie będzie problemem

    Nie mam zamiaru wracać do tego miasta ponownie. Z tego powodu nie mogę wrócić. Mogę znaleźć pracę w innym mieście, do którego pojadę. Wydaje mi się, że moją jedyną troską jest praca, żebym mógł zostać, czy?

    Morslipdo
    Uczestnik

    W końcu nie ma znaczenia, czy twój małżonek jest tureckim obywatelem niemieckim, już się zapisałeś, nie zabiorą ci go z powrotem, ale musisz pracować, aby kontynuować nieprzerwanie. 

    Wartość
    Uczestnik

    W końcu nie ma znaczenia, czy twój małżonek jest tureckim obywatelem niemieckim, już się zapisałeś, nie zabiorą ci go z powrotem, ale musisz pracować, aby kontynuować nieprzerwanie.

    Chodzi o tożsamość, a nie rasę. Mówię zgodnie ze zwrotem, że obywatelstwo niemieckie niczego nie zmienia. Oczywiście każdy musi pracować, aby przeżyć. Moje pytanie nie dotyczy pracy ani niczego innego. Pracuję już pod każdym względem, niezależnie od tego, czy jestem żonaty, czy nie. Moje pytanie dotyczy niezależnej sesji ojcowskiej.

    nieczuły
    Uczestnik

    Zezwolenie na pobyt niezależny od współmałżonka możesz otrzymać w wybranym przez siebie mieście. Idź stąd. Możesz się ustatkować i pracować, wystarczy pilnie wrócić do Niemiec. Ustalenie układu to długa sesja. Tymczasowo jednak. Jeśli powie, aby mu nie ufać, przynieś daty wjazdu i wyjazdu do TR, biura zagranicznego (esin może złożyć skargę). Musisz, nie możesz nic zrobić, nawet z prawnikiem, takie jest prawo, w końcu to moja osobista rekomendacja, wracaj jak najszybciej do Niemiec.

    Wartość
    Uczestnik

    Zezwolenie na pobyt niezależny od współmałżonka możesz otrzymać w wybranym przez siebie mieście. Idź stąd. Możesz się ustatkować i pracować, wystarczy pilnie wrócić do Niemiec. Ustalenie układu to długa sesja. Tymczasowo jednak. Jeśli urząd zagraniczny powie „Nie ufaj mu, przynieś datę wjazdu do TR”, urząd zagraniczny (esencja może narzekać) Jeśli przebywasz w TR dłużej niż 6 miesięcy, zabiorą Ci zezwolenie na pobyt i wrócą do Turcji. Musisz, nie możesz nic zrobić, nawet z prawnikiem, takie jest prawo, w końcu to moja osobista rekomendacja, wracaj jak najszybciej do Niemiec.

    Ten twój komentarz dał mi trochę wody. Kupiłem bilet, wrócę w przyszłym tygodniu, dziękuję.

    Wartość
    Uczestnik

    Nauczyłem się dzisiaj. Moja żona poszła do ausländeram. Powiedzieć, że odszedłem. Tamten oficer powiedział, że nie ma nic do roboty, skończył z tobą swój czas. Powiedział, że takich akt i dokumentów mamy bardzo dużo. Zawsze mówił, że to są problemy.

    rozbity34
    Uczestnik

    Nauczyłem się dzisiaj. Moja żona poszła do ausländeram. Powiedzieć, że odszedłem. Tamten oficer powiedział, że nie ma nic do roboty, skończył z tobą swój czas. Powiedział, że takich akt i dokumentów mamy bardzo dużo. Zawsze mówił, że to są problemy.

    Dowiedziałeś się bracie ile to jest czasu?Mam ten sam problem z czasem wypełnienia.Niech Bóg Ci pomoże.

    zuzuduru
    Uczestnik

    Mąż pojechał, wszystko ok, zgłoszenie poszło do nich, czekali aż wyślą dokumenty ze Stambułu, zdenerwowałam się?

    orły przez
    Uczestnik

    Mój bracie, nawet czysty papier (führungszeugnis) mówią, że wyślemy po 10 dniach.. kiedyś umrą..

Wyświetlanie 10 odpowiedzi - od 1 do 10 (łącznie 10)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.