Dwukrotny pobyt na kursie integracyjnym.

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    istanbullu jest
    Uczestnik

    Witam wszystkich pozdrawiam,
    Obecnie jestem na 5 module kursu integracyjnego (pierwsza część na poziomie B1), po 2 miesiącach zdam egzamin.
    Jeśli nie zdałem egzaminu na koniec kursu, musiałem wrócić na kurs.
    Czy jest wśród was ktoś, kto miał taki incydent na początku?
    Co też powinni zrobić ci, którzy nie mogą dostać B2 po ukończeniu dwóch ponadprzeciętnych kursów integracyjnych?
    Z góry dziękuję za pomoc i komentarze,
    Szacunek i pozdrowienia…

    tugce_doerj jest
    Uczestnik

    Jeśli nie możesz zdać egzaminu, przejdziesz na 300-godzinny kurs powtarzany, po czym będziesz musiał ponownie przystąpić do egzaminu. Jeśli nie możesz zdać tego inavidy, możesz zapłacić sobie i ponownie udać się na kurs, ale nie zapomnij o prezentacji, nie dają sesji na czas nieokreślony bez zdawania b1, więc zobacz, co robią i uzyskaj certyfikat.

    istanbullu jest
    Uczestnik

    Przede wszystkim dziękuję pani Tuğçe za szybką odpowiedź,
    Ponieważ od roku opiekuję się naszym dzieckiem, nie mogłam uczęszczać na kurs ani pracować w żadnej pracy.
    Miałem certyfikat A2, który otrzymałem od Goethego 5 lat temu. W tym okresie mogłem rozmawiać zarówno z rodziną mojej żony, jak iz Niemcami, aczkolwiek ze zepsutą gramatyką.
    Po rozpoczęciu kursu integracyjnego byłem trochę przygnębiony, byłem stary, problemy były ciężkie, jednak uzyskałem B1 w teście einstufung.
    Nie mam prawie żadnych problemów z mówieniem i rozumieniem.
    Pisanie i gramatyka są w dzisiejszych czasach wyzwaniem.
    W rzeczywistości problemy, z którymi mam trudności, to kwestie takie jak Dativ Akkusativ genitiv. Ponieważ nie lubię zapamiętywania, nie mogę się z tym pogodzić.
    Chciałem być przygotowany na wszystko, co może mi się przydarzyć. Poza tym, kiedy wszyscy wypowiadali się negatywnie na temat sesji, chciałem przedsięwziąć wszelkie środki ostrożności.
    Czy jest jakaś metoda, którą znasz, dzięki której mogę nauczyć się tematów, które chcę wyjaśnić powyżej?
    Jeszcze raz dziękuję.

Wyświetlanie 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (łącznie 2)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.