Konkurs informacyjny słownika elektronicznego

> Fora > Wiadomości i ogłoszenia o produktach i usługach Almancax > Konkurs informacyjny słownika elektronicznego

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    MuhaяяeM
    Uczestnik
    Kolejny wielokrotnie nagradzany quiz od almancax!

    Elektroniczny słownik wielokrotnie nagradzany quiz

    Udział w nagrodzonym konkursie quizów słownika elektronicznego rozpocznie się o godzinie 01.02.2013:23 w piątek wieczorem 30 (dziś wieczorem) i zakończy się o godzinie 02.02.2013:20 w sobotę 00 (jutro wieczorem). wprowadzone pomiędzy tymi godzinami. Uczestnicy mogą zgłaszać zgłoszenia na górze strony. Będą mogli wziąć udział w konkursie, klikając przycisk „Konkurs quizowy” w menu z boku i wybierając ze strony Nagrodzony konkurs quizowy słownika elektronicznego to otwiera.
    W konkursie będzie łącznie 20 pytań, pytania zostały wybrane z różnych przedmiotów, zmieszanych razem.
    W konkursie można wziąć udział tylko raz, nawet jeśli konkurs zostanie przerwany w wyniku przerwy w dostawie prądu lub problemów z połączeniem internetowym, nie będzie możliwości wzięcia udziału w konkursie po raz drugi.
    Uczestnikowi nie wolno rejestrować się i uczestniczyć w forum pod różnymi nazwami członków i podobnymi nadużyciami.
    Za zwycięzcę uważany jest zawodnik (a dokładniej zawodnik, który wykona najwięcej poprawek) na liście punktów do wydania na koniec zawodów.
    Jeśli jest więcej niż jeden zawodnik z najwyższym wynikiem (z najbardziej poprawnym numerem), wówczas sprawdzane będą czasy zawodów i ten, który ukończył test w najkrótszym czasie, zostanie uznany za pierwszy. I ten z największą liczbą punktów zostanie uznany za pierwszy.
    Punkty otrzymane przez wszystkich uczestników biorących udział w nagrodzonym quizie zostaną automatycznie dodane do wyników rynkowych po zakończeniu konkursu.
    Uwaga: aby wziąć udział w tym konkursie, musisz być członkiem Almancax przez co najmniej 10 dni.
    Każde pytanie jest warte 250 punktów i zostanie w ten sposób przeniesione na punkty rynkowe.Na przykład 10 punktów rynkowych zostanie dodanych do zawodnika, który poprawi 2500 punktów na koniec konkursu.

    Wszystkie wydatki związane z dostarczeniem nagrody uczestnikowi zostaną pokryte przez almancax.

    394-firsat-electronic-sozluk-6-tłumaczenie-językowe-105457302.jpg

    Nagroda: Słownik elektroniczny w 6 językach

    Zawartość opakowania: słownik elektroniczny, instrukcja obsługi, bateria

    Ponad 6 60.000 słów w XNUMX językach, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, tureckim.

    Zapewnia 20 razy szybsze użycie niż zwykły słownik.

    Zwiększa prędkość dzieci uczęszczających do szkoły na lekcjach języka niemieckiego i angielskiego.

    Oszczędza Cię w trudnych chwilach, gdy utkniesz podczas podróży za granicę, nawet jeśli nie mówisz po niemiecku lub angielsku.

    6 10.000 słów w 60.000 językach (łącznie XNUMX XNUMX słów) angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, turecki.

    Zegar światowy, przelicznik walut, kalkulator, zegar, alarm, duży ekran LCD, niewielka i lekka konstrukcja.

    Czas użytkowania baterii od 6 do 12 miesięcy, w zależności od intensywności użytkowania.

    MuhaяяeM
    Uczestnik

    Jak wspomniałem w mojej wiadomości powyżej, nasz konkurs zakończył się 02.02.2013 o godzinie 20:00, a nasz członek fuk_18 zajął pierwsze miejsce.
    Gratulacje dla fuk_20, który zajął pierwsze miejsce, odpowiadając poprawnie na 16 z 18 pytań.
    Punkty otrzymane przez znajomych biorących udział w konkursie zostały przesłane na ich konta jako punkty rynkowe.
    Dziękuję za uwagę.

    reyyan do
    Uczestnik

    Brakowało mi daty konkursu. Insha'Allah następnym razem. Gratuluję również naszemu zwycięskiemu przyjacielowi

    roye
    Uczestnik

    Yaaaaa powiedział mi też o horyzoncie, ale dzisiaj zdałem sobie sprawę z miejsca zawodów :(  Zrobiłem to dobrze, będę teraz płakać :)

    MuhaяяeM
    Uczestnik

    Nie martw się, nasze konkursy będą kontynuowane :)

    roye
    Uczestnik

    Czekamy na Ciebie :)

Wyświetlanie 5 odpowiedzi - od 1 do 5 (łącznie 5)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.