Wniosek o wizę krajową typu D (dla firm) Czy mogę uzyskać informacje

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    różowa plama
    Uczestnik

    Przede wszystkim Witam, poszedłem na rozmowę wizową w sierpniu i udzieliliśmy wywiadu.
    Ukończyłam szkołę średnią z zakresu księgowości, ale swoje życie kontynuuję w dziedzinie informatyki.
    oraz posiadam zaświadczenie o przeszkoleniu kadr remontowo-remontowych z Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz zaświadczenie A1 z teol.
    Oczywiście powiem wam, że ja również zostałem oszukany przez firmę konsultingową, jak niektórzy z nich.
    Poszedłem na rozmowę, zapytał czy znasz język, jak się nazywam, ile mam lat, skąd pochodzę, mówiłem szczerze, średnio trwało to 5-10 minut.
    Miesiąc później otrzymałem list odmowny, którego treść brzmiała, że ​​nie mam certyfikatu językowego i zawodowego, ale mam w nim certyfikat zawodowy.
    W wyniku moich badań MONE nie odnosili się do niego życzliwie.
    Teraz znów otrzymałem zaświadczenie z MYK, czekam, dyplom i dokument nieprzeliczony apostille i będę miał ten dokument przyjazdowy sporządzony, chodzi mi po głowie pytanie: FMC Czy jest jakiś przypadek nie wliczania dokumentu, który otrzymałem
    Uwaga: nie jestem absolwentem uniwersytetu, jestem absolwentem szkoły średniej. Moi znajomi, którzy są absolwentami uniwersytetów, nie powinni rozmawiać o miejscach takich jak Anabin, w których pracowali, ponieważ proces jest naprawdę skomplikowany i czekam na komentarze znajomych, takich jak ja, który przyspieszyłem ten proces. kawiarnia:)

  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.