Bursa Family Merger Sukces 100%

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.

    PONOWNE POŁĄCZENIE RODZINY BURSA
    W ramach uchwalonej w 2007 roku ustawy o łączeniu rodzin zdobyłem liczne doświadczenia reprezentując Instytut Goethego w Bursie oraz organizując egzaminy w Bursie.
    Chociaż prawo to obowiązywało do dziś, zauważyłem, że lata dorosłe i lata szkolne tych stażystów są daleko w tyle, a biorąc pod uwagę różnice społeczno-kulturowe, zauważyłem również, że mamy do czynienia z inną publicznością, jeśli chodzi o nauczanie języka niemieckiego dla osób o niewielkiej wiedzy. doświadczenie Musimy sprostać potrzebom ludzi. Dałem swoją noc i dzień. Z biegiem czasu zdobyłem doświadczenie i stałem się ekspertem w dziedzinie „POŁĄCZENIE RODZIN”. Nauczyłem uczestników tego kursu uczenia się metodami pedagogicznymi, a ci stażyści rozwijają również umiejętności uczenia się wraz z nauczaniem języka. Z drugiej strony przygotowałem wiele materiałów uzupełniających do egzaminu. Dzięki temu sukces przyszedł naturalnie. Moje wyniki wahają się od 99 do 100%. Certyfikat nauczyciela egzaminacyjny A1, A2, B1, B2 uzyskałem po szkoleniu.
    Podzielę się tymi doświadczeniami podczas prezentacji na spotkaniu zorganizowanym przez „International German Teachers Association”.
    Brałem udział w wielu szkoleniach, aby się poprawić. Zwłaszcza do szkolenia „Instytutu Goethego”. Moje treningi możesz obejrzeć na mojej własnej stronie internetowej.

    ****

    dl_burak
    Uczestnik

    Nauczyciel Serpil Ja też mieszkam w Bursie. Szukam kursu przygotowującego do egzaminu A1. Będzie mi miło, jeśli się ze mną skontaktujesz.

Wyświetlanie 1 odpowiedzi (łącznie 1)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.