Czy ten niemiecki jest taki trudny?

> Fora > Pytania i odpowiedzi na temat lekcji języka niemieckiego > Czy ten niemiecki jest taki trudny?

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    trhn
    Uczestnik

    Cześć przyjaciele

    Jestem w Niemczech od około 10 miesięcy, jadę na kurs Deutsch A1. Kurs dobiega końca, ale jest tak wiele rzeczy, których nie mogę zrozumieć, że nie mogę nawet napisać Briefu. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu nie będę w stanie zdać czterostopniowego egzaminu z czytania, pisania, mówienia i słuchania. Jestem bardzo zdenerwowany, nie mogę zebrać problemów w głowie. Zaraz oszaleję ... />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    CIPET
    Uczestnik

    Cześć.
    W rzeczywistości jego gramatyka jest całkowicie oparta na zapamiętywaniu. Ale nie rozpaczaj. Otrzymałem certyfikat A0 od 29 do 1 dni z zapamiętywania. Obecnie uczęszczam na kurs B1 w Niemczech. Ci, którzy nie mówią w swoim ojczystym języku, nie mogą uczyć się żadnego innego języki. Jeśli Twój poziom gramatyki tureckiej jest dobry, proces zostanie skrócony. .Powodzenia z.

    trhn
    Uczestnik

    Cześć.
    W rzeczywistości jego gramatyka jest całkowicie oparta na zapamiętywaniu. Ale nie rozpaczaj. Otrzymałem certyfikat A0 od 29 do 1 dni z zapamiętywania. Obecnie uczęszczam na kurs B1 w Niemczech. Ci, którzy nie mówią w swoim ojczystym języku, nie mogą uczyć się żadnego innego języki. Jeśli Twój poziom gramatyki tureckiej jest dobry, proces zostanie skrócony. .Powodzenia z.

    Dziękuję za Twój komentarz. Mój problem z niemieckim polega na tym, że faktycznie rozumiem słowa itp., Ale nie mogę tego sobie wyobrazić w głowie, bardzo się mylę w długich zdaniach. Zobaczmy, która godzina pokaże

    trhn
    Uczestnik

    Nie było tego tak dużo jak sobie wyobrażałam, egzamin zdałam, dziękuję bardzo, brawa :) yuppie :)

Wyświetlanie 3 odpowiedzi - od 1 do 3 (łącznie 3)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.