Lekcja 1: Ogólne informacje o języku niemieckim

> Fora > Podstawowe lekcje niemieckiego od podstaw > Lekcja 1: Ogólne informacje o języku niemieckim

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    Lara
    gość
    OGÓLNE INFORMACJE O NIEMIECKIEJ

    Witam, zanim przejdziemy do naszych lekcji, dajmy ci trochę informacji o języku niemieckim. To są początkujący przyjaciele.
    Uważamy, że będzie to odpowiednie dla
    Niemiecki należy do germańskiej gałęzi języków indoeuropejskich i jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie.
    Wiadomo, że około 120 milionów ludzi mówi po niemiecku.
    Niemiecki jest najczęściej używanym językiem ojczystym w Europie i jest używany w wielu krajach poza Niemcami.
    Na przykład jest językiem urzędowym w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Liechtensteinie, Luksemburgu, Belgii i we Włoszech.
    Ogólnie rzecz biorąc, ludzie myślą, że nauka niemieckiego jest trudna, ponieważ
    lub są stronniczy w tej kwestii itp. może.
    Ogólnie rzecz biorąc, nauka niemieckiego wcale nie jest trudna, z wyjątkiem kilku tematów.
    Faktem jest, że nie jest to znane nawet większości obywateli Niemiec, ale w takim środowisku nie będziesz miał problemu
    Jest mało prawdopodobne, aby tak się stało, a te kwestie zostaną szczegółowo omówione, gdy nadejdzie ich kolej.
    Mówiąc o nauce niemieckiego, przedstawmy wyniki badań przeprowadzonych przez ekspertów:
    W wyniku badań ekspertów uzyskano inteligencję osób, które później uczą się niemieckiego
    Jest znacznie bardziej zaawansowany niż wcześniej, oczywiście nie my, ale eksperci tak mówią.
    Na przykład, ucząc się niemieckiego, poprawiasz również swoją inteligencję. 
    W języku niemieckim można powiedzieć, że słowa na ogół czyta się tak, jak są napisane, oczywiście istnieje wiele wyjątków od tej sytuacji.
    Ale kiedy już nauczysz się wykonywania zawodu, wymowa nie będzie dla ciebie problemem.
    litery są również pisane dużymi literami, bez rozróżnienia płci lub imienia.
    Możemy również powiedzieć, że każdy język mówiący poza językiem niemieckim nie będzie miał trudności z nauką języka niemieckiego.
    Po tych ogólnych informacjach możemy rozpocząć lekcje niemieckiego.

    Ptak życia mija jak błyskawica i ma zamiar złożyć twoje jaja w gnieździe grobowym. (B.Mesnevi)
    olguntuz
    Uczestnik

    Dziękuję za wysiłek, życzę kontynuacji tej pracy.

    napój
    Uczestnik

    Dzięki Tobie nauczę się almanachu pod każdym względem.Dziękuję.

    Nurleben
    Uczestnik

    o mój Boże, moje marzenia się spełniają ;) Niemiecki to język, którego najbardziej chcę się nauczyć..i nauczę się go tutaj..dziękuję bardzo…

    olguntuz
    Uczestnik

    Mam nadzieję, że Twoje marzenia się spełnią, jeśli naprawdę chcesz się uczyć, możesz się uczyć, a ta strona jest naprawdę przydatna.

    anonimowy
    gość

    Wielkie dzięki…

    anonimowy
    gość

    Dzięki chłopaki. Zdrowie w twoich rękach, w twoim sercu.
    Postaramy się uczyć powoli. :)

    gojowski
    Uczestnik

    alles futro danke

    murat011
    Uczestnik

    OSZCZĘDZAJ KAŻDĄ PODRÓŻ

    Kopf
    Uczestnik

    Danke bis łysy…

    yavzz
    Uczestnik

    Wielkie dzięki ! Mam nadzieję, że dzięki Tobie poprawię swój niemiecki.

    vuslatım
    Uczestnik

    Dziękuję bardzo, zaczynaliśmy od pierwszej lekcji, niech Bóg nam pomoże

    anonimowy
    gość

    COK DANKE BOD

    tarakcixnumx
    Uczestnik

    Powiedzieliśmy Bismillah i zaczęliśmy uczyć się niemieckiego, chociaż widziałem to w liceum, ale mam nadzieję, że nie będzie to trudne i nie zniechęcę się………

    nicole *
    Uczestnik

    Zdrowie dla Twojego porodu.

    ojczyzna057
    Uczestnik

    Stworzyliście naprawdę fajne forum.Właśnie zacząłem uczyć się niemieckiego... danke schön!

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 83)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.