ORGANIZACJA W EGZAMINIE B1 W SPRECHEN Z SWOIM PARTNEREM

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    reyyan do
    Uczestnik

    You sind beide am folgenden Wochenende zu der Hochzeitsfeier eingeladen. Die Hochzeit finden in Neuburg statt, das etwa 100 km von Ihnen entfernt liegt. Sie waren noch nie in Neuburg und kennen sich nicht aus.

    AUFGABE: Planen Sie gemeinsam, to Sie tun möchten. Hier sind einige Notizan:

    VERKEHRSMITTEL?


    (zB….mit was fahren wir?)

    STADTPLAN?


    (zB….woher kaufen wir ein Stadtplan?)

    GESCHENK?


    (zB….was für ein Geschenk?)

    KLEIDUNG?


    (zB….was ziehst du an? oder ich?)

    TREFFPUNKT?


    (zB……wo und wann treffen wir uns?)

    Przykład: 1- O tym, jak i z czym pojedziemy na wesele…

    2- Mapa miasta jest wymagana, ponieważ nie znamy Neuburga. Mówimy o mapie miasta, gdzie (na przykład die schreibwaren ..), czy są jakieś artykuły papiernicze, czy nie.

    3- Jaki prezent możemy kupić (np. zegarek, złota bransoletka itp.)

    4- Rozmawiamy o tym, w co się ubrać na wesele.

    5- Rozmowy o tym, gdzie i jak się spotkamy (np ... przed dworcem, przed kinem, w kawiarni ... itd.)

    reyyan do
    Uczestnik

    lub inny problem: twój przyjaciel przeprowadza się, a ty będziesz pomagać znajomemu. Rozmowy między tobą a twoim przyjacielem:
    -potrzebny pojazd do poruszania się. gdzie znaleźć narzędzie. (Powiedziałem to na egzaminie. MEİNMANN HAT EİNEN LKW) Moja żona ma pierwszy kw, więc powiedziałem, że nie musimy szukać samochodu.  :)
    - gdzie się spotkamy. (wo und wann treffen wir uns?)…. Możemy spytać...
    -Będziemy potrzebować tektury do przenoszenia. Odbyła się rozmowa, w której możemy to znaleźć (ten karton był w treści tematu i musieliśmy to powiedzieć) ..
    Podają temat rozmowy i trzeba powiedzieć 3-4 słowa na ten temat, np. wizytówka, przeprowadzka, spotkanie, LKW...
    Możesz więc powiedzieć, co masz na myśli, w ten sposób. ważne jest, żeby tam nie milczeć. Szczerze mówiąc, tak naprawdę nie patrzą na gramatykę. ale milczenie traci punkty, jeśli w ogóle nie mówisz. Więc moja rada to zawsze rozmowa.  :)

    reyyan do
    Uczestnik

    Dają ci również kartkę papieru ze zdjęciami. Mówią, że powiedz mi, co tu widzisz.
    Papier obrazkowy, który do mnie przyszedł: lekarz, dziecko… lekarz bada dziecko.
    - zapytali mnie, gdzie jest to miejsce. Więc powiedziałem, że to szpital lub badanie (das ist ein Krankenhaus lub ain Praxis).
    Ile czasu zajmie badanie ludzi? zapytali .. :) Odpowiadałem dwa razy w roku.
    Więc przyjaciele, próbowałem wszystko wyjaśnić na zdjęciu Powiedziałem nawet, że lekarz ma białą koszulę. tylko żeby pogadać :).
    - temat, który przyszedł do mojego drugiego znajomego: to była apteka. Kobieta rozmawia z farmaceutą i przyjmuje lekarstwa. ty to mówisz.

    Na moim kursie temat, który wyszedł z egzaminu próbnego przygotowanego do egzaminu B1: biega dwoje małych dzieci. dziecko trzyma w ręku piłkę. zadane pytanie: gdzie biegają dzieci? Gdzie jest piłka? (Odpowiedź: piłka jest w dłoni dziecka. DAS KİND HĘLT DEN BALL İN DEN HĘNDEN)

    Temat, który pojawił się na kolejnym egzaminie próbnym: kobieta pisze coś na komputerze. Tam jest stół. Na stole leżą ołówki, kwiaty itp. przedmioty. Pytanie: Co robi ta kobieta?….Co widzisz na zdjęciu?
    Można powiedzieć AUF DEM BİLD SEHE İCH EİNE FRAU UND EİNEN COMPUTER (na zdjęciu widzę kobietę i komputer)… opisujesz wszystko, co widzisz. Przedmioty te pojawiały się na poprzednich egzaminach.

    z zamkiem
    Uczestnik

    Siostro Yasmin, jesteś wielka, dziękuję za udostępnienie....

    reyyan do
    Uczestnik

    nichts zu danken  :)

    mój raj
    Uczestnik

    Dają ci również kartkę papieru ze zdjęciami. Mówią, że powiedz mi, co tu widzisz.
    Papier obrazkowy, który do mnie przyszedł: lekarz, dziecko… lekarz bada dziecko.
    - zapytali mnie, gdzie jest to miejsce. Więc powiedziałem, że to szpital lub badanie (das ist ein Krankenhaus lub ain Praxis).
    Ile czasu zajmie badanie ludzi? zapytali .. :) Odpowiadałem dwa razy w roku.
    Więc przyjaciele, próbowałem wszystko wyjaśnić na zdjęciu Powiedziałem nawet, że lekarz ma białą koszulę. tylko żeby pogadać :).
    - temat, który przyszedł do mojego drugiego znajomego: to była apteka. Kobieta rozmawia z farmaceutą i przyjmuje lekarstwa. ty to mówisz.

    Na moim kursie temat, który wyszedł z egzaminu próbnego przygotowanego do egzaminu B1: biega dwoje małych dzieci. dziecko trzyma w ręku piłkę. zadane pytanie: gdzie biegają dzieci? Gdzie jest piłka? (Odpowiedź: piłka jest w dłoni dziecka. DAS KİND HĘLT DEN BALL İN DEN HĘNDEN)

    Temat, który pojawił się na kolejnym egzaminie próbnym: kobieta pisze coś na komputerze. Tam jest stół. Na stole leżą ołówki, kwiaty itp. przedmioty. Pytanie: Co robi ta kobieta?….Co widzisz na zdjęciu?
    Można powiedzieć AUF DEM BİLD SEHE İCH EİNE FRAU UND EİNEN COMPUTER (na zdjęciu widzę kobietę i komputer)… opisujesz wszystko, co widzisz. Przedmioty te pojawiały się na poprzednich egzaminach.

    masz jakieś próbki zdjęć?

    emes2729
    Uczestnik

    Przede wszystkim pozdrowienia dla koleżanek, ja też mam 3 lata, pod koniec miesiąca wejdę, jak mam się przygotować w domu, czekamy na rady od znajomych, którzy wygrali dokładnie b1.

    YAMANEF do
    Uczestnik

    Dostałem dziś certyfikat B1.. Krótko powiedz mi w skrócie, jak mam to zrobić, kiedy chcę dostać A1? Jeśli mieszkasz w Niemczech, zdecydowanie naucz się lekcji i oglądaj tureckie kanały w domu.Gramatycznie tak, jest to bardzo ważne, ale mówienie wyraźnie i precyzyjnie jest o wiele ważniejsze, myślę, że twój temat jest wystarczający. Jednocześnie, gdyby Twoje słownictwo było obszerne, i tak nie byłoby problemu. Myślę, że powiększenie nie jest wystarczająco trudne

    (PODSTAWIENIE NAZWY SU TWORZENIE ZDANIA W TURCJI A ZDANIE W NIEMIECKU JEST INNE, JEŚLI JESTEŚ DOBRYM LOGIKIEM, NAUCZYSZ SIĘ TARZANA, TO NIE JEST TAKIE ZDROWIE) 

Wyświetlanie 7 odpowiedzi - od 1 do 7 (łącznie 7)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.