Austria Edukacja i małżeństwo

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    rapzadexnumx
    Uczestnik

    Witam, pojadę do Austrii na studia, czy mogę się ożenić i uzyskać obywatelstwo podczas studiów na uniwersytecie? Jeśli odpowiesz bardzo pilnie

    roye
    Uczestnik

    Oczywiście, jeśli jest tak jak w Niemczech, to po ślubie nadal trzeba ubiegać się o wizę do łączenia rodzin z Turcji... Z obywatelstwem jest trochę trudniej... Trzeba tam mieszkać przez pewien okres czasu... Przykładowo, jeśli Niemcy mają 7 lat, to się nie zmieniło... Jeśli ktoś mieszka w Austrii, to może Ci powiedzieć, oczywiście, że to Ci lepiej pomoże, czyli dokładniej.informuje…

    zilanxnumx
    Uczestnik

    Witam,
    Złożyłem wniosek o ponowne zjednoczenie rodzin w regionie Wiednia w Austrii Minęło już 10 miesięcy i nie otrzymaliśmy ani pozytywnej, ani negatywnej odpowiedzi. Nasza sytuacja jest taka, że ​​moja żona jest obywatelką turecką
    MA35 poprosił nas o dodatkowe dokumenty w marcu i maju, że nie ma trzymiesięcznej pensji i zadłużenia kredytowego, a nasze transakcje tutaj zakończyły się w czerwcu. Wszczęto dochodzenie w celu przesłuchania małżeństwa mojej żony. prokuratura wstrzymała śledztwo w dniu 3 sierpnia, jeśli tak, to w przychodzącym tekście poniższy rysunek

    Allfallige zivilrechtliche Ansprüche bleiben davon in jedem Fall unberührt.
    Verdacht des Eingehens einer Aufenthaltsehe vom 16.11.2012
    Die Einstellung erfolgte gemass 190 z 1 StPO, weil die dem Ermittlungsverfahren zu Gründe liegende Tat nichtmit gerichtlicher Strafe bedroht ist oder sonst die weitere Verfolgung aus rechtlichen Gründen unzulassig ware.
    Strafbarkeit ist verjahrt.

    Po tym artykule wysłali moje dokumenty na policję, aby ponownie przeprowadzić dochodzenie, minęło 6 tygodni, dokumenty zniknęły i stamtąd czekają na zatwierdzenie, mówią, czy masz którąś z tych sytuacji lub czy są jakieś możliwość odrzucenia po wykonaniu tych czynności?

Wyświetlanie 2 odpowiedzi - od 1 do 2 (łącznie 2)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.