Czy ktoś poleca dobry kurs języka niemieckiego w Ankarze?

> Fora > Ogólne kursy kombinacyjne dla rodzin niemieckich i niemieckich A1 > Czy ktoś poleca dobry kurs języka niemieckiego w Ankarze?

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    śledzenie
    Uczestnik

    Cześć przyjaciele,
    Mój brat Nisanlisi pojedzie na kurs niemieckiego w Ankarze. Czy istnieje dobre nauczanie i odpowiedni kurs, który możesz polecić? Mieszka w Etimesgut.
    Zrozumieliśmy, że wybór kursu jest bardzo ważny i cieszylibyśmy się, gdybyś mógł nam pomóc.

    Modlitwą

    cemcakar
    Uczestnik

    Jedynym kursem do wyjazdu do Ankary jest złoty pass, chyba wygrałem egzamin w Ankarze, wygrałem egzamin, osoby, które z egzaminu wyszły z bardzo uważną uwagą zawsze zadają pytania na egzaminie, potem uczyły na kursie przygotowują się do egzaminu.

    śledzenie
    Uczestnik

    Dziękuję bardzo za informacje. Natychmiast zacznę szukać.

    3,14
    Uczestnik

    –> Byłam w Tömer Dershanesi w Kızılay, mogę polecić.

    śledzenie
    Uczestnik

    Dzięki za radę :)

    3,14
    Uczestnik

    -> Nie ma za co. Jeśli się tam zarejestrujesz, koniecznie zjedz ich tost z kasharem, włożyli dużo kashara, było pyszne. W każdym razie to była pierwsza rzecz, która przyszła mi do głowy. :ha ha:

    śledzenie
    Uczestnik

    Niech cię Bóg błogosławi. yaril:) yaril:) To oczywiście też jest ważne  ;D

    3,14
    Uczestnik

    –> Niech Bóg będzie zadowolony także z Ciebie. :D Wyślij mi pocztą, ale :D

    śledzenie
    Uczestnik

    InsAllah z naszego wyroku. Niestety sam tego nie posmakuję  :-  Szukam Nisanli mojego brata.

    3,14
    Uczestnik

    –> Więc daj mu jeść. :D

    odpływ
    Uczestnik

    https://www.goethe.de/ins/tr/ank/lrn/deu/deindex.htm Nie wiem, jakie są ceny pozostałych kursów, które polecają moi przyjaciele, ale cena kursu, który polecam, jest trochę za wysoka, ale jeśli masz możliwość, wyślij go do Goethego, nie tylko na egzamin, ale jak przyjedziesz do Niemiec, to przynajmniej będzie to miało solidne podstawy, możesz jeździć i jechać tylko jednym pojazdem, ale jeśli masz ograniczone środki finansowe, kursy, które są tylko do egzaminu, są trochę droższe.

    reyyan do
    Uczestnik

    Gorąco polecam KULTURĘ NIEMIECKĄ w Ankarze. Jest to już zrobione w tym samym miejscu na egzaminie. Przygotowują indywidualne pytania egzaminacyjne. Nie ma innego kursu na temat kultury niemieckiej. większość pracowników to już Niemcy. Z tym kursem, gdy nie znałem wówczas języka niemieckiego, przygotowali go w 2 miesiące i zdałem 98 punktów z egzaminu.
    w ministerstwach. dwa lub trzy budynki za sklepem Zara w Czerwonym Półksiężycu.

    roye
    Uczestnik

    eveettt zdałem tam egzamin :) Niemcy, ale mówią super po turecku, byłem zaskoczony :)  Jakie szczęście mają ci, którzy mieszkają w dużych miastach, przynajmniej mają możliwość uczęszczania na kursy... Kiedy zdawałem egzamin, pracowałem w górach, nie ma kursu, nie ma środków, aaaach, to po prostu przyszło mi do głowy. :)  Jak miałam wolne zajęcia, to siedziałam i uczyłam się niemieckiego... Cały dzień na dyżurze, udzielałam lekcji, wyjeżdżałam tego samego dnia, rano jechałam do Ankary, biegałam po wylądowaniu, szukałam miejsca na egzamin, bezsenność, zmęczenie... Co za dzień. :D  Więc jeśli wygrałem te warunki, to nikt nie powinien się bać na tym egzaminie :)  Niech Bóg pomoże wszystkim... Dużo też słyszałem o Tömerze i niemieckim ośrodku kulturalnym...

    reyyan do
    Uczestnik

    eveettt zdałem tam egzamin :) Niemcy, ale mówią super po turecku, byłem zaskoczony :)  Jakie szczęście mają ci, którzy mieszkają w dużych miastach, przynajmniej mają możliwość uczęszczania na kursy... Kiedy zdawałem egzamin, pracowałem w górach, nie ma kursu, nie ma środków, aaaach, to po prostu przyszło mi do głowy. :)  Jak miałam wolne zajęcia, to siedziałam i uczyłam się niemieckiego... Cały dzień na dyżurze, udzielałam lekcji, wyjeżdżałam tego samego dnia, rano jechałam do Ankary, biegałam po wylądowaniu, szukałam miejsca na egzamin, bezsenność, zmęczenie... Co za dzień. :D  Więc jeśli wygrałem te warunki, to nikt nie powinien się bać na tym egzaminie :)  Niech Bóg pomoże wszystkim... Dużo też słyszałem o Tömerze i niemieckim ośrodku kulturalnym...

    Czy naprawdę miałeś trudny proces. Miałem szczęście, niemiecka kultura i konsulat są bardzo blisko mojego domu. więc nie miałem żadnych trudności. Trudno odróżnić, że ludzie, którzy pracują w poprawnej niemieckiej kulturze, to türkmü. :)  Chciałbym, żebyśmy mogli używać niemieckiego jako języka ojczystego tak często, jak oni. Wybór między hojnością a kulturą niemiecką, jednak zdecydowanie polecam kulturę niemiecką.

    śledzenie
    Uczestnik

    Niech was Bóg błogosławi. Byłeś bardzo pomocny. Tak, w pięknych dużych miastach są zarówno kursy, jak i opcje. Przeszedłem przez ten proces z żoną i była to bardzo trudna jazda. Dzięki Bogu, problem z egzaminem się skończył i doszło do procedur wizowych.  :( :( :( :( :(
    Niech Bóg pomoże i pomoże naszemu wyrokowi.

    roye
    Uczestnik

    Masz rację... Co więcej, kiedy czekałem pod drzwiami na egzamin, w Ankarze tak mnie zdemoralizowali, że wszyscy poszli na kurs, mimo że byliśmy na kursie, to ciężko się tego nauczyliśmy, pytając, jak możesz sobie ufać... Ale Bóg jest wielki. :) 

    Mam nadzieję, że otrzymasz wizę tak szybko, jak to możliwe. :)

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 19)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.