Jadę z Niemiec do Holandii

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.

    Witam Forum Almanx
    Moi przyjaciele…

    Przede wszystkim pozwól wszystkim się spotkać.
    Jestem dumny z mojego Pana ...
    Nie martw się o smutek.
    Chcę ci powiedzieć kilka słów.
    Dziękuję Ci ..

    Przyjechałem do Niemiec w 2010 roku przez małżeństwo.
    Mój stan w Tr nie był ani zły, ani dobry, upiekłem się we własnym oleju.
    w skrócie
    Moje małżeństwo szybko się rozwinęło.
    Kurs rozpoczęłam od razu po przyjeździe.Miałam trochę doświadczenia.Moim obowiązkowym językiem obcym w szkole był niemiecki.Taniec:)
    Nie byłam osobą, która często uczęszczała na zajęcia.

    co za mądrość przyjechałem do Niemiec.

    Zostawiłem 9 lat za tym marcem ze słodkim smakiem. Byłem żonaty przez 3 lata. Nie było dziecka, miałem szczęście w tej szkole. Widziałem, jak trudni są moi przyjaciele wokół mnie. Bardzo ważne jest, aby wychowywać synów.
    Mam cichą sesję ...
    Dzięki Bogu, nie mam żadnej przeszłości kryminalnej. Przeżyłam do tej pory. Teraz zaczyna się prawdziwy film :cryla: halayy:) halayy :)
    Mój kuzyn otworzył restaurację w Holandii, początkowo była to mała restauracja ... a dokładniej rodzina prowadzi z żoną i kuzynami.
    Rozbudowali sklep zgodnie z życzeniem klientów.
    A moja obsługa, którą robiłem z przyjemnością, nie jest jak chwalenie siebie, ale swoją pracę wykonuję czysto.
    Teraz, jeśli pod koniec tego rytuału stanie się to rzadkością, przenoszę się z Niemiec do Holandii.
    Mój Pan zna najpiękniejsze ze wszystkich ...
    Cokolwiek Mawlana robi, jest dobrym uczynkiem.

    Pracowałem 6 lat z pełnym ubezpieczeniem.Jedna z wiodących firm w Niemczech.
    Mam na myśli fundusz emerytalny czy coś ...

    Chciałem tylko to udostępnić ...
    Mam przyjaciół z Niemiec do Holandii, chciałbym poznać ich doświadczenia.
    Z miłością..
    Dzięki ..
    (Jeśli jest coś, co powinienem wiedzieć, pytam znajomych, którzy mają w tym doświadczenie. Nie zapomnijcie o tym, nie zaniedbujcie tego. Proszę o podzielenie się tematami, o których wiedzą, że są ważne.)
    O mój Boże, do widzenia :)

    almanyafatih
    Uczestnik

    To nie ma znaczenia, ale czy twój małżonek był Turkiem czy Niemcem?

Wyświetlanie 1 odpowiedzi (łącznie 1)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.