Jak uczyć w Niemczech

> Fora > Biznes i życie zawodowe w Niemczech > Jak uczyć w Niemczech

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    ozzzyj
    Uczestnik

    Witam, jako osoba oczekująca obecnie na wizę łączenia rodzin, chciałam zapytać, czy jest wśród Was ktoś, kto ma informacje.Jestem nauczycielką języka angielskiego w państwie od 7.5 roku, ale po przyjeździe złożę rezygnację do Niemiec.Mimo, że trochę poszukałem, nie udało mi się znaleźć pełnych informacji, byłem trochę zdezorientowany, szczerze mówiąc...
    Co muszę zrobić, aby uczyć języka angielskiego w prywatnej szkole lub placówce w Niemczech? Czy jest to możliwe tylko w przypadku równoważności dyplomów? Czy istnieje równoważność dyplomów w tej dziedzinie dla mojej dziedziny? Będzie mi bardzo miło jeśli ktoś kto wie pomoże mi 🙏🏻 Dziękuję bardzo, brawa dla wszystkich :)

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    O ile rozumiem, oficer i oficer przybędą do Niemiec, aby zostawić nieco więcej, pomyśl o tym, myślę,

    ozzzyj
    Uczestnik

    O ile rozumiem, oficer i oficer przybędą do Niemiec, aby zostawić nieco więcej, pomyśl o tym, myślę,

    Będę musiał zrezygnować z powodu ponownego zjednoczenia rodziny

    yenicerixnumx
    Uczestnik

    Będę musiał zrezygnować z powodu ponownego zjednoczenia rodziny

    Tutaj używają nieco innej procedury, aby być nauczycielem. Dlatego proponuję najpierw uzyskać informacje o anerkennung przed przybyciem tutaj.
    https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/

    To jest strona. Możesz mówić po angielsku. Uzyskaj informacje o telefonie komórkowym i zsynchronizuj swój dyplom tak szybko, jak to możliwe. Wtedy możesz pracować, gdzie chcesz.

Wyświetlanie 3 odpowiedzi - od 1 do 3 (łącznie 3)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.