DOKUMENTY WYMAGANE DO MAŁŻEŃSTWA W NIEMCZECH.

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    fuk_xnumx
    Uczestnik

    1. [] Wnioskodawca musi mieć co najmniej 18 lat

    2. [] Oryginał oryginalnego dokumentu egzaminu z gramatyki i kserokopia 2

    (212 340 49 43 na termin egzaminu językowego). (Akceptowane przez certyfikaty Goethe Institute, TELC, OSD lub TestDaF)

    3. [] Wniosek należy złożyć osobiście

    4. [] Formularz wniosku o zezwolenie na pobyt 2

    Formularze wniosku można otrzymać bezpłatnie od wejścia do działu wizowego przed złożeniem wniosku lub z adresu internetowego konsulatu.
    Musi być wypełniony w całkowicie czytelnej formie i podpisany przez wnioskodawcę pismem odręcznym.

    5. [] 3 sztuk Zdjęcie biometryczne paszportu

    Ostatni 6 powinien zostać wycofany w ostatnim miesiącu
    * 45 X 35 musi mieć wymiary w mm.
    * Twarz powinna być odbijana od przodu, twoja głowa jest otwarta i wszystkie oczy powinny być widoczne

    6. [] Podpisany paszport, ważny przez co najmniej 12 miesięcy od złożenia wniosku wizowego

    Aby wydać wizę w paszporcie, przynajmniej strony 2 muszą być puste

    7. [] Oryginalna kopia Międzynarodowego Rejestru Urodzin wnioskodawcy i kserokopia

    (Możesz pobrać próbkę Międzynarodowego Rejestru Urodzin z Dyrekcji Populacji)

    8. [] Międzynarodowe zezwolenie na zawarcie małżeństwa lub oryginał i kserokopia listu z Urzędu Małżeńskiego w Niemczech

    9. [] Kserokopia kopii paszportu i strony z dokumentem pobytowym małżonka mieszkającego w Niemczech

    Jeśli małżonek jest obywatelem niemieckim, należy okazać kopię paszportu lub dowodu osobistego

    10. [] Oryginał i kserokopia indywidualnej pełnej próbki zbiorowej rejestracji populacji należącej do skarżącej i jej małżonka
    Sekcja MYŚLI dotycząca rejestracji musi zostać całkowicie wypełniona.

    (Pełną próbę rejestracji zbiorowej populacji Tekmil można uzyskać w Dyrekcji Populacji)

    11. [] Opłata za rozpatrzenie wizy 60 Euro

    Opłata wizowa dla nieletnich 30 Euro
    12. [] Czas przetwarzania wizy może potrwać kilka miesięcy

    13. [] Kopia paszportu

    Kserokopia ilustrowanej strony paszportu, strony pokazującej okres ważności oraz ostatniej strony zawierającej informacje o populacji.

    Kserokopie stron, na których e-paszporty zawierają informacje identyfikacyjne oraz strony wiz, jeśli takie istnieją.

    14. [] Stare paszporty należy złożyć, jeśli są dostępne

    15. [] Wniosek należy wprowadzić w ambasadzie w 4.

    Ostrzeżenie:

    Proszę być przy drzwiach działu wizowego 20 na kilka minut przed umówionym terminem, tylko wnioskodawca zostanie wpuszczony. Przynieś dokumenty, które zostały ci przekazane przed terminem spotkania. W przypadku braku dokumentów nie możesz ubiegać się o wizę, spotkanie zostanie anulowane i będziesz musiał umówić się na nową opłatę. To samo dotyczy osób, które nie mieszkają w jednym z miast objętych ambasadą Ankary. Urzędnik kasowy może zażądać dodatkowych dokumentów na podstawie wniosku.

    Telefony komórkowe, laptopy i duże torby nie są dozwolone w dziale wizowym i nie ma możliwości powierzenia przy wejściu.

    Przed wizytą skontaktuj się z usługami UPS w dziale wizowym przed skontaktowaniem się z biurem wizowym i uzyskaj wszystkie informacje dotyczące zwrotu paszportu.
    Z poważaniem,
    Niemiecka ambasada / konsulat Ogólne informacje wizowe i usługi mianowania

    imponować
    Uczestnik

    Napisałem go w innym miejscu, chociaż krótko opiszę go tutaj szczegółowo. Po ślubie w ukochanej wizie başvurulup na małżeństwo w Niemczech w celu ponownego wyjazdu do Turcji okazało się, że nie mamy też dodatkowej aplikacji? Po wizie wyjazdowej na zawarcie małżeństwa w Niemczech po zawarciu związku małżeńskiego udaj się do Niemiec, aby uzyskać pozwolenie na bezpośrednią pracę lub w celu przedłużenia jej przedłużenia, czy też mieszkam tam kontaktując się tutaj. Znalazłem inny wniosek po przyjeździe do Turcji po ślubie?

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    baybarsin czytasz artykuł już powiedział, że mogą poprosić o właściwą samotną sundę nie mogą mówić o domu netto lub wynagrodzeniu w niektórych stanach chcą wynagrodzenia domu w tym samym kraju, ponieważ są one stosowane do tych samych obywateli Turcji, jeśli chcesz zapytać, czy chcesz zapytać, czy informacje lub landratsam czy chcesz osobnych informacji?
    Już w Niemczech dokumenty niezbędne do zawarcia małżeństwa są również napisane powyżej.

    Bajbars
    Uczestnik

    baybarsin czytasz artykuł już powiedział, że mogą poprosić o właściwą samotną sundę nie mogą mówić o domu netto lub wynagrodzeniu w niektórych stanach chcą wynagrodzenia domu w tym samym kraju, ponieważ są one stosowane do tych samych obywateli Turcji, jeśli chcesz zapytać, czy chcesz zapytać, czy informacje lub landratsam czy chcesz osobnych informacji?
    Już w Niemczech dokumenty niezbędne do zawarcia małżeństwa są również napisane powyżej.

    .. tak naprawdę mówię wyraźnie, nedne nie mogę rozmawiać, gdy istnieje prawo .. Oto prawo:

    § 28 Familiennachzug zu Deutschen

    (1) Die Aufenthaltserlaubnis ist dem ausländischen

    Ehegatten eines Deutschen,
    minderjährigen ledigen Kind eines Deutschen,
    Elternteil eines minderjährigen ledigen
    zu odroczony, wenn der Deutsche seinen gewöhnlichen Aufenthalt im Bundesgebiet line. Sie ist abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1 w mieście Fällen des Satzes 1 Nr. 2 i 3 zu zostały przełożone, Sie soll in der Regel abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1 w mieście Fällen des Satzes 1 Nr. 1 erteilt werden. Sie kann abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1 dem nich personensorgeberechtigten Elternteil eines minderährigen ledigen Deutsche erteilt werden, wenn die familiäre Gemeinschaft schon im Bundesgebiet gelebt wird. § 30 Abs. 1 Satz 1 Nr. 1 und 2, Satz 3 und Abs. 2 Satz 1 ist from Fällen des Satzes 1 Nr. 1 entsprechend anzuwenden.

    Kalin jest wyraźnie napisany w miejscu, źródło przejazdu nie jest określone należy dać wizę .. więc papierowe wnioski o procedurę, na pewno niemiecki małżonek nie ma źródeł tranzytu nie może odmówić .. więc mówię dość netto ..

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    brat baybars Obywatele niemieccy muszą mieć dużo zaświadczenia o dochodach, przekazałem im informacje, pokazując je jako przyjaciela lub prawo mówi, że nie, ale w praktyce chcą uzyskać informacje na ten temat, więc chciałem pokazać lub nie chciałbym pokazać źle

    mater
    Uczestnik

    Witam, moja żona jest obywatelką Niemiec.Poprosili ją o zaświadczenie o dochodach.Ponieważ była studentką, jej ojciec podpisał u notariusza umowę poręczenia na 2 lata.Oddali ją do rezydencji cudzoziemców w mieście Hagen .Żona mojego wujka jest obywatelką Niemiec.On uczy się zawodu w czystym języku niemieckim.Ma dochód 500 euro.Płaci czynsz 410 euro.Otrzymuje zapomogę w wysokości 200 euro.Za ostatni raz poprosili o zaświadczenie o dochodach. 6 miesięcy i przyniósł... a ponieważ mój wujek mówi po niemiecku, to dla waszej informacji nie przyniósł niczego, ani zaświadczenia, ani wizy.

    EL-TURCO
    Uczestnik

    Jeśli chcesz wziąć ślub w Niemczech chcą moja droga ufukcug dokumentu schowka nie chcą takich axnumx niemieckiego uczonego w przypadku potwierdzonych Jeśli wykonane ubiegających się ożenić w Turcji Cena Cena w człowieku mówi niemiecki krótki funkcjonariusz! Jest wystarczająco trudne oluyor.tecrübeyl się!
    Kwestia wynagrodzeń jest już uregulowana przez prawo, jak powiedział mój brat Bajbars! :-)

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Nie chcę mówić najmniejszego braku szacunku lub nieporozumień, lub nie chcę nic mówić, ale powiedziałem, że słyszałem to, co słyszałem na stronie jako język ojczysty od matki do ludzi, którzy znają obywatela, nawet jeśli nie jest, ale jeśli nie, to ja będę w przypadku Izydy, ale ja w tym przypadku. Nie ma potrzeby, aby dokument znał również mojego brata :)

    drogi ufukcug, chcę się ożenić w Niemczech, chce, aby schowek zawarł związek małżeński w Turcji na niemieckim uczonym Jeśli złożony dokument kandydatów nie chce, czego dowodem jest stawka jeśli na poziomie a1!
    Kwestia wynagrodzeń jest już uregulowana przez prawo, jak powiedział mój brat Bajbars! :-)

    yeliz_orh
    Uczestnik

    witaj tutaj Jestem nowym członkiem. Jak mogę otworzyć nowy temat na forum? Odpowiedz

    tarsuslu
    Uczestnik

    fuk_18 bracie, napisałeś powyżej, podałeś pełną całkowitą liczbę rejestracji ludności należącej do wnioskodawcy i jego żony, na przykład prawdziwy niemiecki dla niemieckiego małżonka (nie turecki czy coś w tym rodzaju) ... więc co powinniśmy dla niego zrobić ... brak normalnego aktu urodzenia narody Byłbym wdzięczny, gdybyś mi pomógł

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Jeśli wcześniej nie było obywatelstwa tureckiego, akt urodzenia będzie wystarczający.

    fuk_18 bracie, napisałeś powyżej, podałeś pełną całkowitą liczbę rejestracji ludności należącej do wnioskodawcy i jego żony, na przykład prawdziwy niemiecki dla niemieckiego małżonka (nie turecki czy coś w tym rodzaju) ... więc co powinniśmy dla niego zrobić ... brak normalnego aktu urodzenia narody Byłbym wdzięczny, gdybyś mi pomógł

    tarsuslu
    Uczestnik

    bardzo dziękuję edrim za odpowiedź, którą napisałeś.. jeśli wiesz, że będzie inna suma, oczywiście moja żona musi dać pełnomocnictwo, abym mógł wjechać i wyjechać z Turcji.Ale aby uzyskać to upoważnienie pełnomocnika, czy trzeba go uzyskać w konsulacie w Niemczech, czy można go uzyskać w urzędzie ds. cudzoziemców? lub najprostszy, gdzie mogę go dostać lub da się to zrobić, z góry dziękuję za odpowiedzi  :)

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Dokument ten dostaniesz w biurze do spraw cudzoziemców komendy wojewódzkiej policji, ale wystarczy go uzyskać w komendzie wojewódzkiej policji, wydziały jej nie wydadzą.

    dziękuję bardzo edrim za odpowiedź, którą napisałeś.. jeśli wiesz, że będzie inna suma, oczywiście moja żona musi dać mi pełnomocnictwo na wjazd i wyjazd z Turcji.Ale aby uzyskać to pełnomocnictwo adwokata, czy trzeba go uzyskać w konsulacie w Niemczech, czy można go uzyskać w urzędzie ds. cudzoziemców? lub najprostszy, gdzie mogę go dostać lub da się to zrobić, z góry dziękuję za odpowiedzi  :)

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    rzeczywisty

    tarsuslu
    Uczestnik

    Witam znajomych, zamierzam brać ślub w Niemczech i niemiecki urząd stanu cywilnego chce ode mnie międzynarodowe zezwolenie na zawarcie związku małżeńskiego.Byłam dzisiaj w urzędzie stanu cywilnego i mi go nie wydali.Jeśli ktoś wie jakie dokumenty to urząd stanu cywilnego w Niemczech, byłbym szczęśliwy, gdyby mogli mi pomóc.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    dlaczego nie dają

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 62)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.