Dokumenty wymagane do uzyskania niemieckiej wizy do łączenia rodzin dzieci

WITAJ NA FORUM ALMANCAX. WSZYSTKIE INFORMACJE O NIEMCZECH I JĘZYKU NIEMIECKIM ZNAJDZIESZ NA NASZYM FORUM.
    fuk_xnumx
    Uczestnik

    WAŻNE: Dokumenty należy składać w kolejności pocztowej

    2. [] Wniosek należy złożyć osobiście

    3. [] Paszport 10 ważny co najmniej 12 miesięcy nie starszych niż lata
          Aby wydać wizę w paszporcie, na stronach VISA muszą znajdować się co najmniej puste strony 2.

    4. [] Jeśli jest dziecko, część wniosku dotycząca dzieci musi zostać całkowicie wypełniona.
          Dzieci powinny być jeszcze w Turcji pozostają one w pełni obsadzone.

    5. [] 3 sztuk Zdjęcie biometryczne paszportu
          Funkcja obrazu;
      * Ostatni 6 powinien zostać wycofany za miesiąc, aby odzwierciedlić najnowszy wygląd
      * 45 X 35 musi mieć wymiary w mm.
      * Krawędzie muszą być bezramowe
      * Twarz powinna być odbijana od przodu, twoja głowa jest otwarta i wszystkie oczy powinny być widoczne

    6. [] Jednostki 2 Formularz wniosku o wizę na pobyt
          2 Formularze wniosku o zezwolenie na pobyt, wypełnione w całości, czytelnie w języku niemieckim i podpisane własnoręcznym pismem wnioskodawcy. Dostęp do formularza jest bezpłatny przy wejściu do działu wizowego lub na stronie konsulatu przed złożeniem wniosku.

    7. [] Oryginał, dokumenty pobytu i dwie kserokopie wszystkich dzieci oddzielnie
       

    8. [] Oryginalna kopia Zbiorowego rejestru ludności wnioskodawcy i kserokopia 2
    Oryginalna i pełna kserokopia 2.
        (Możesz uzyskać w Dyrekcji Populacji)

    9. [] Opłata za rozpatrzenie wniosku wizowego, 60 Euro
        Euro i należy je wnieść w całości

    10. [] Kserokopia dokumentu wskazująca stopień bliskości obywatela UE
          Dla małżonka: akt małżeństwa, dla dzieci: rejestracja urodzenia

    11. [] Kopia dowodu osobistego lub paszportu obywatela UE

    12. [] Stare paszporty należy złożyć, jeśli są dostępne

    Ostrzeżenie:

    Proszę przyjść do konsulatu 15 na kilka minut przed umówionym terminem.
    Przed złożeniem wniosku do biura wizowego należy zgłosić się do usługi UPS znajdującej się na wewnętrznym dziedzińcu wydziału wizowego i uzyskać wszystkie informacje dotyczące zwrotu paszportu.
    Po przejściu do aplikacji zabierz telefon komórkowy. Nie zabieraj ze sobą dużych toreb, komputerów, towarów, nie ma miejsca, gdzie możesz je powierzyć.

    Powinieneś przynieść wszystkie ogólne dokumenty, o których wspominaliśmy, ale kiedy przejdziesz do wniosku, urzędnik konsularny w kasie może zażądać dodatkowych dokumentów ze względu na szczególne okoliczności.
    Po otrzymaniu wizy niezwłocznie sprawdź dokładność informacji zawartych w wizie, w szczególności datę ważności oraz imię i nazwisko wizy. Jeśli wystąpią błędy, należy natychmiast skontaktować się z działem wizowym.
     
    Z poważaniem,

    Niemiecka ambasada / konsulat Ogólne informacje wizowe i usługi mianowania

    cetinxnumx
    Uczestnik

    Dziękuję Tsk

    msmsrs jest
    Uczestnik

    Kiedy dziecko jest składane za pośrednictwem, pyta się o opłatę? Nie chcę pamiętać

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Ucter jest wymagany w dokumentach zapisanych na obywatelu sa sa niemiec

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    rzeczywisty

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    ?

    I ugięciu
    Uczestnik

    Przyjaciele 2010 pracują nad wizami łączenia rodzin od maja, 3 mógł ubiegać się o 1 w maju po odrzuceniu roku 2010, ponieważ planowaliśmy 2011 w ciągu roku jako pracownik, pracodawca, a nawet planowaliśmy czasy 12 za pośrednictwem poręczyciela za każdym razem, gdy składamy wniosek. 13 3 czekali przez kilka miesięcy i zmarnowali nasz rok XNUMX.

    Prawda jest taka, że ​​w tym czasie mieliśmy córkę. Niech Allah da ci długie życie. Teraz złożymy czwarty wniosek za pośrednictwem naszej córki, ale dziwnie się mylę z obawą RED o żądane dokumenty.

    Niektórzy twierdzą, że paszport i tożsamość dziecka są konieczne, a inni twierdzą, że akt urodzenia nie jest konieczny.

    Chciałbym zapytać znajomych ze znajomością czasów 3 i uzyskać podsumowanie, które będzie działać dla osób takich jak ja, które obawiają się, że wystąpi problem.

    W tym podsumowaniu Jeśli wymagane dokumenty i gdzie można je zabrać i wydać, są również napisane przez małżonka w Niemczech. Będzie bardzo dobrze.

    Przykład: Przykład rejestracji ludności: (należy pobrać z Urzędu Stanu Cywilnego).

    Pilnie czekam na przyjaciół.

    Niech Allah was wszystkich błogosławi.

    I ugięciu
    Uczestnik

    Kochani, czekam na odpowiedź już 1.5 miesiąca.Czy ktoś zorientowany mógłby mi odpowiedzieć na powyższą wiadomość? Proszę… Chcielibyśmy umówić się na spotkanie w tym tygodniu.

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    Po urodzeniu dziecka dowód tożsamości należy przedstawić wraz z aktem urodzenia i dowodem osobistym dziecka.

    I ugięciu
    Uczestnik

    W szczególności następujące substancje

    7. [] Oryginał, dokumenty pobytu i dwie kserokopie wszystkich dzieci oddzielnie
        Oryginalna i kserokopia 2 tłumaczenia z Tłumacza przysięgłego na Amanc.

    (Jak mogę uzyskać zezwolenie na pobyt w Niemczech?)

    10. [] Kserokopia dokumentu wskazująca stopień bliskości obywatela UE
          Dla małżonka: akt małżeństwa, dla dzieci: rejestracja urodzenia

    (Czy odnosi się do Formuły A jako przykładu rejestracji urodzeń?

    Jeden z dokumentów, o które proszono o przesłanie aktu urodzenia dziecka, przekazuje kserokopię dokumentów matki i dziecka potwierdzających, że przyjedzie do mnie faksem lub kserokopią, czy przyjedzie oryginalna poczta? Jeśli oryginały nadejdą, czy moja żona nie będzie już potrzebna?

    Cóż, jestem taki zdezorientowany...

    Albo mój przyjacielu, jeśli wiesz i napiszesz, że ten dokument zostanie wyjęty ze ściany i ten dokument zostanie wysłany ze ściany w kolejności, będę zadowolony, jeśli to napiszesz, nie mogę spać bez stresu już od 1 tygodnia ..

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    musisz zrobić kopię dowodu osobistego z dzieckiem od małżonka i wysłać kartkę urodzinową, którą chcesz wysłać dziecku, e-mailem wymagane dokumenty o dziecku, kserokopię dowodu osobistego z inspiracją, że nadal masz formułę zainteresowania formułującą cikar ikisinide

    dejavuxnumx
    Uczestnik

    Przyjaciele, proszę o odpowiedź z informacją, już prawie czas na moje spotkanie w konsulacie. Mój syn ma 2 lata i urodził się w Turcji. Teraz zarówno moja żona, jak i syn są podwójnymi obywatelami.
    teraz udali się najpierw do Niemiec i tam zamieszkali. Ponieważ moja żona była w ciąży, musieli lecieć wcześniej, ponieważ w kolejnych tygodniach zabroniono podróży samolotem.

    Pytanie, które utkwiło mi w głowie, brzmi: Proszę, potrzebuję pilnej informacji

    Czy powodem odrzucenia może być fakt, że nasz syn, dla którego będę starał się o rodzinę poprzez dziecko, urodził się w Turcji?
    Czyli dziecko niekoniecznie musi urodzić się w Niemczech, prawda?

    fuk_xnumx
    Uczestnik

    dziecko jest już obywatelem niemieckim, ważne jest, aby dziecko było obywatelem niemieckim, nie ma znaczenia, gdzie się urodziło, wygląda na to, że dziecko mieszka teraz w Niemczech i dzięki niemu ponownie połączysz rodzinę.

    dejavuxnumx
    Uczestnik

    Dziękuję, rośniesz jak lekarstwo Horyzont :))
    W miarę upływu czasu ludzie stają się zestresowani. Dzięki Bogu, ta strona istnieje po to, abyśmy mogli oczyścić nasze umysły ze znaków zapytania i w ogóle się nie stresować… Jeszcze raz dziękuję.

    oito8
    Uczestnik

    nie martw się przyjacielu, jeśli maluch jest obywatelem Niemiec, dostaniesz kota, ja dostałem twoją wizę od nienarodzonego dziecka i zamieszkałem w Niemczech, czekamy na poród

    Giland
    Uczestnik

    Aplikowałem 11.04.2014, zobaczymy kiedy przyjdzie odpowiedź z kawiarni :)

Wyświetlanie 15 odpowiedzi - od 1 do 15 (łącznie 74)
  • Aby odpowiedzieć w tym temacie musisz być zalogowany.